Pontos idő: 2021. május 11. 23:53

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2656 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 133  Következő
 Locsi-fecsi 
Szerző Üzenet

Motor: Versys 650
Hozzászólás Re: Locsi-fecsi
https://www.facebook.com/100001153354393/posts/3901895579858849/?sfnsn=mo

Ma, 18:51

Motor: R1250GS
STom írta:
Sziasztok!

Van valami emléketek, hogy a tengerrel majdnem párhuzamos rész milyen? A Karlobag feletti szakaszra emlékszem hogy jó,
de a másik részről semmi emlékem. Hátha valaki aki többet volt arra többre emlékszik :D
https://goo.gl/maps/umquBvKpYAQcEPAQ7

Mi is párhuzamosan mentünk vele a hétvégén, csak éppen Cres szigetén. Isteni volt. Van ott minden a zergeb@szta úttól a tükörsima aszfaltig. Na jó utóbbiból nem annyira sok, de gyönyörű volt :mrgreen: .

Ma, 7:22

Motor: GSF 1250S
szotyi írta:
Karlobagtol a maslenicai hidig vegig jo tapados az aszfalt, es ez a technikasabb szakasz, en imadom.

Köszi - akkor arra megyünk le, csak 1x kompozunk :motor:

2021. május 8. 11:11

Karlobagtol a maslenicai hidig vegig jo tapados az aszfalt, es ez a technikasabb szakasz, en imadom.

2021. május 7. 14:43

Motor: GSF 1250S
Sziasztok!

Van valami emléketek, hogy a tengerrel majdnem párhuzamos rész milyen? A Karlobag feletti szakaszra emlékszem hogy jó,
de a másik részről semmi emlékem. Hátha valaki aki többet volt arra többre emlékszik :D
https://goo.gl/maps/umquBvKpYAQcEPAQ7

2021. május 7. 8:47

Azt :!: :mrgreen:
Ha meg más vallású valaki akkor kellemes hosszú hétvégét!

2021. április 3. 19:07

Motor: Kawasaki ZX10R 2008
Minden Kedves Banditanak Kellemes Husveti Unnepeket!!!

2021. április 3. 17:27

Bucek írta:
Szia Csongo!
Nem vitatkozni akarok, de az tuti, hogy a Tokaj kornyeki volt. Gyula is ott volt a vfr-el. Valahol a szlovak hatar mellett motoroztunk en a lanyommal voltam a talin. Valoban nem voltal nagyon boldog, szivtad is a Bagi veret. Farkaslyukban nem volt motorom, csak egy budos, diszno szagu teherautom, amivel elmentetek kicsiricsit menteni. Amig ti motorztatok, addig en foztem az ebedet.

Igen az a Bagi szervezte zempléni talin volt, talán éppen a Zemplén rallye is arra megy :? :roll:

2021. március 30. 17:19

Szia Csongo!
Nem vitatkozni akarok, de az tuti, hogy a Tokaj kornyeki volt. Gyula is ott volt a vfr-el. Valahol a szlovak hatar mellett motoroztunk en a lanyommal voltam a talin. Valoban nem voltal nagyon boldog, szivtad is a Bagi veret. Farkaslyukban nem volt motorom, csak egy budos, diszno szagu teherautom, amivel elmentetek kicsiricsit menteni. Amig ti motorztatok, addig en foztem az ebedet.

2021. március 29. 21:14

Motor: Ktm 790 Adv r + Ktm-ek
Szevasz Bucek udv ujra itt,még ha csak online is. Jedi sztm az a Farkaslyuki :D tali volt, még a Gixxxer-el. Azota már a motor is megváltozott meg a motorozási szokásaim is. ;)

2021. március 29. 18:17

Nekem úgy rémlik, hogy az a tokaji tali volt.

2021. március 29. 0:17

Motor: GSF 1250N ( black )
B1200 írta:
Kösz jedi a meghívást és a pofavizitet. 467km lett a mai túra, úgy hogy helyenként úttalan utakon is jártunk yoss-al. F@sza volt a mai nap!

Nagyom szivesen, jöhettek máskor is ! :D Az úttalan utak a GS-nek gondolom nem jelentenek gondot. A Bandi már prüszkölt volna. :D Az úttalan utakkal kapcsolatba, egy régi tali jut eszembe. Talán Bucek szervezte ha minden igaz, és egy jó darabon ilyen úttalan hegyi utakon mentünk nem keveset. Annyira emlékszem, hogy Csöngő végigqrv@anyázta az guriga utolsó 4/5-ödét, de nem kicsit. :D

2021. március 28. 19:35

Kösz jedi a meghívást és a pofavizitet. 467km lett a mai túra, úgy hogy helyenként úttalan utakon is jártunk yoss-al. F@sza volt a mai nap!

2021. március 27. 20:39

jedi írta:
Nahh ha Turán mentek át, előtte szólj rám, jók vagytok egy kávéra, meg egy kis sütire ! :D

Írtam smst, de lehet már más a számod. Holnap 10-kor talizunk Gödöllőn hcs-val és yoss-al, onnan suhanunk felétek. Ha addig dobsz egy jó számot, vagy hívsz a 06telekom65072ötvenkettőn akkor beugranánk hozzátok egy rövid pofavizitre.... :D

2021. március 26. 19:38

Vagy félútra a svájci/francia Alpokba :mrgreen:

2021. március 26. 8:07

A legjobb az lenne, ha ide szervezodne a tali. :D

2021. március 25. 21:47

Azért ifj9ncként csatlakoznék! :D

2021. március 25. 17:14

Hajrá :!:
Ha tudok majd menni akkor nem fogom majd vissza magam.
:shock: :roll:

2021. március 25. 16:48

Motor: R 1200 GS Jawák
Nocsak Bucek :)
Ma benéztem az oldalra azzal a gondolattal , hogy gyakorlatilag lehalt minden és semmi értelme fenntartani (ha majd előjön megint a kérdés az előfiezés lejártával) És akkor itt a meglepi ami cáfolja a fentieket. Magamról annyit, hogy 14 év után én is hűtlen lettem a Bandithoz. Némi vívódás után átültem egy GS-re . Sajna az én családi dolgaim is úgy alakultak , hogy kevésbé voltam aktiv az elmúlt pár évben. Most épp tanulok ujra , ez veszi el a szombatjaimat .
Ettől függetlenül a multkor elgondolkoztam azon hogy jó lenne összehozni egy talit a régi csapattal a szép űttörőtábori és a többi helyszíni talik emlékére . Akár motorznak a régiek, akár nem. Tudom neked a távolság miatt ez nehezebb , de vegye a tisztelt nagyérdemű egy gondolatindító hsz-nek.
Ha van rá fogákonyság rá, akkro beszéljünk róla. Már csak a covid végét kell kivárni :(

Üdv
Karesz

2021. március 24. 21:56
Profil Honlap

Bucek írta:
Az itteni emberek azt mondjak, Irorszagban negy evszak van, de mindegyik jon egy napon. Az biztos, hogy mas vilag van itt. Pl. most hogy be kellett zarnia a munkahelyemnek a virusos rendelkezesek miatt, kapunk covid segelyt. Persze, kevesebb mint a fizetes, de meltanyosnak mondhato.Szep helyek is vannak es a kornyezet is hasonlo az otthonihoz, egy-egy dombos erdos uton olyan erzes fog el, mint ha a bukkben lennek. Az emberek valoban kedvesek, de azert egesz mas, ha vendeg vagy, vagy egy befurakodo. A ket orszag adottsagai sokban hasonlitanak, valamiert, ugy erzem, megis jobban allnak, mint mi. Akarhogy is van, azert en nagyon vagyom haza es egyszer majd haza is megyek. Akar motorral is. az jo kis tura lenne. :motor:

Ha motorral jössz haza, akkor értelemszerűen az Alpok hágói kihagyhatatlanok, csak mindezt ne márciusra tervezd :lol:
Mi elképesztően jót kanyarogtunk a kifelé úton.

2021. március 23. 19:53
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2656 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 133  Következő