Pontos idő: 2024. április 29. 20:50




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 143 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő
 PC-s kérdezz felelek! 
Szerző Üzenet
Avatar

Motor: Bandit1200 "z" naked
Hozzászólás Re: PC-s kérdezz felelek!
hja, mondtál vmit, ki tudom tolni az egyik oldalon...pfff.....


2009. december 28. 20:18
Profil Honlap
Avatar

Motor: F900XR
Hozzászólás Re: PC-s kérdezz felelek!
Nem vagyok számtógépész, de sztem is a két monitor szettingek körül kersd a bajt.
Próba: Ha egy nem full képernyőre nyitott ablakot teljesen le tudsz húzni a kérdéses irányba a monitorról, akkor tuti, hogy engedélyezve van a maásodik monitor.
Ha így van vigyázz, ne engedd el, mert a tényleges második monitor hiányában nehezen fogod meg újra a szem elől tévesztett ablakot.


2009. december 28. 17:48
Profil
Avatar

Motor: Bandit1200 "z" naked
Hozzászólás Re: PC-s kérdezz felelek!
Kösz fiúk, mindkettővel küzdök, a képet hiába húzom akkor sem látszik, a kit. asztalnál lehet vmi, annak ellenére, hogy lehúztam a TV-t ill. a settingsben a 2. monitor "ikonja" inaktív...látom 2 számmal, de át van vonalazva, tehát nincs kiterjesztve sztem...
Wordben épp látom az egér szélét, de az asztalon nyenya...amúgy huzigálom, de nem változik, a kép összemegy de az egér széle nem jön beljebb...Azért kerülget az agybaj, mert az egyik oldala jó a másik meg nem....úgyhogy hiába huzigáltam eddig...


2009. december 28. 16:08
Profil Honlap
Avatar

Motor: Yamaha XT 660 R '04
Hozzászólás Re: PC-s kérdezz felelek!
A monitor alján általában gombokkal lehet a képterületet matatni, fel-le-jobbra-balra-össze-szét mozgatni. Nem lehet, hogy ki van tolva szélre a képed?

_________________
Kutatásra és Orgyilkosságra Létrehozott Ikerhorizontális Xenonmeghajtású eXkavátor
Kép


2009. december 28. 13:55
Profil YIM

Motor: Honda XL650V Transalp
Hozzászólás Re: PC-s kérdezz felelek!
Nem lehet, hogy ki van terjesztve az asztalod egy másik monitorra is, ami nincs rádugva? Jobklikk az asztalon, tulajdonságok/properties, beállítások/settings, és ott nézd meg, hogy nem hiszi-e azt a windows, hogy másik monitort is kötöttek rá.


2009. december 28. 13:30
Profil
Avatar

Motor: Bandit1200 "z" naked
Hozzászólás Re: PC-s kérdezz felelek!
A winfos asztalon a bal oldalon ki tudom húzni az egeret a képből vagyis eltűnik, szemben a másik oldallal, ahol ugye van "keret"... vmi ötlet, hogy ne tűnjön el az egér? Felbontás, monitor ? Magát a monitort állítottam, de annyit nem tudok húzni rajta....


2009. december 28. 12:58
Profil Honlap

Motor: bandit 250
Hozzászólás Re: PC-s kérdezz felelek!
a 6710-es symbianos (s60 platform, 9.3-as), ha sikerül rá megfelelő programot találni,akkor ez működhet. A baj az, hogy symbian, és symbian között is van különbség. Még egymást követő verzióknál is előfordul, hogy ami az előzővel kompatibilis, az ujabbal már nem. Ráadásul több platform létezik (s60, s90), és ezeknek is összesen kb 50 féle generációja.
A W760i viszont nem symbianos, de egy wayfinder van rá feltéve (ami egy idő után fizetős), ami viszont a netről akarja szedni a térképet (külföldön mókás a roaming díjak miatt). És gyanítom, hogy nem is lehet rá feltenni a térképfileokat,mivel nem egy jól módosítható operációs rendszer (symbian) van rajta, ahol át lehet írni az elérési utvonalakat, meg bele lehet piszkálni a rendszerfileokba, hanem csak egy sima SE szoftver. Ettől függetlenül lehet, hogy a netet túrva lehet találni valami csoda megoldást, de én nem nagyon élném bele magam.

_________________
Ismeretlen okból soha ne térj át a szemközti sávba!


2009. október 6. 7:07
Profil Honlap

Motor: K7 GSF 1250SA
Hozzászólás Re: PC-s kérdezz felelek!
A garminXT-t a telóra kell telepíteni. Ez után ugyanazokat a térképeket használhatod amit pl a Zümon. Az E90-en működik. Ilyet már csináltam. Egy ideig eltartott amíg rájöttem hogy miként kell beállítani hogy a belső GPS-t használja.


2009. október 5. 14:46
Profil
Avatar

Motor: Bandit1200 "z" naked
Hozzászólás Re: PC-s kérdezz felelek!
Kazam írta:
Ironed írta:
Esetleg vki aki mobilokhoz és ért? Mondjuk adott egy nokia 6170 navigator, ez a ketyere a hírek szerint GPS navigációt is tud, de csak akkor ha folyamatos net kapcsolatban van...na ez ugye vicces..és drága...Tud net kapcsolat nélkül is navigálni? Kártyáról futatva pl. a szoftvert...


A telefonokat nem ismerem de ha symbianos akkor miért nem garmminXT-t teszel rá. Innentől kezdve csak a kártya kapacitás szab határt a garmin térképeknek. pl Naviguide.


Na ez új...ezt nem tudom, mi ez...guglizok...Felteszem a nokia 6710 navigator symbianos...


2009. október 5. 13:00
Profil Honlap
Avatar

Motor: 1200 S
Hozzászólás Re: PC-s kérdezz felelek!
MLAci írta:
ha sonye-on symbian oprendszer van, akkor elképzelhető. Ha csak a sima gyári szoftver, akkor nem hiszem. Milyen telefonról van szó?

S E W760i


2009. október 5. 12:56
Profil

Motor: bandit 250
Hozzászólás Re: PC-s kérdezz felelek!
ha sonye-on symbian oprendszer van, akkor elképzelhető. Ha csak a sima gyári szoftver, akkor nem hiszem. Milyen telefonról van szó?

_________________
Ismeretlen okból soha ne térj át a szemközti sávba!


2009. október 5. 12:42
Profil Honlap

Motor: K7 GSF 1250SA
Hozzászólás Re: PC-s kérdezz felelek!
Ironed írta:
Esetleg vki aki mobilokhoz és ért? Mondjuk adott egy nokia 6170 navigator, ez a ketyere a hírek szerint GPS navigációt is tud, de csak akkor ha folyamatos net kapcsolatban van...na ez ugye vicces..és drága...Tud net kapcsolat nélkül is navigálni? Kártyáról futatva pl. a szoftvert...


A telefonokat nem ismerem de ha symbianos akkor miért nem garmminXT-t teszel rá. Innentől kezdve csak a kártya kapacitás szab határt a garmin térképeknek. pl Naviguide.


2009. október 5. 12:39
Profil
Avatar

Motor: Bandit1200 "z" naked
Hozzászólás Re: PC-s kérdezz felelek!
A navteq-t vásárolta meg a nokia, azt hiszem onnan vannak a térképek. De nem is ez a kérdés, hanem h pl. a sony tf. esetében szintén lehet-e letölteni térképet? :) (Tartalék GPS-nek akármelyik "szar térképes" többet tud mint, én...:-)


2009. október 5. 12:17
Profil Honlap

Motor: bandit 250
Hozzászólás Re: PC-s kérdezz felelek!
a legnagyobb baj ezekkel a térképekkel, hogy csak nyugaton használható rendesen. Magyarországi lefedettség minimális, és az is elavult. Még a tomtom-nak (ami elég komoly cég) is csak 40%-os a magyarországi lefedettsége. Szóval még ha sikerül is összehekkelni a rendszert sajnos akkor sem lesz túl használható :evil:

_________________
Ismeretlen okból soha ne térj át a szemközti sávba!


2009. október 5. 12:03
Profil Honlap
Avatar

Motor: Bandit1200 "z" naked
Hozzászólás Re: PC-s kérdezz felelek!
A netet turva egy két hsz.-t olvasva a symbianos probléma már előjött csak az régebbi bejegyzés volt más forumban, nem tudom most hol tart a téma.
Azt hiszem odáig eljutottam, hogy a nokia honlapján van egy nokia maps loader, ahonnan térképeket lehet letölteni....
Amúgy sztem a sony-nál is ott kell kezdeni, ha nincs IGO meg kell nézni a szolgáltató ad e saját fejlesztésű térképet, amit kártyán lehet futatni....

Kapizsgálom, de vannak homályok a témában még....


2009. október 5. 11:56
Profil Honlap

Motor: bandit 250
Hozzászólás Re: PC-s kérdezz felelek!
mzsombor írta:
Naja, az Apple marketinggépezete... :lol:


nah ez az, már 2003-ban symbianos telefonnal mászkáltam, aztán senki nem tudja mi az, beeeeezzzeg az ifont mindenki ismeri :lol:

_________________
Ismeretlen okból soha ne térj át a szemközti sávba!


2009. október 5. 11:29
Profil Honlap
Avatar

Motor: 1.2-es Börzsönyi szürkemarha
Hozzászólás Re: PC-s kérdezz felelek!
Ó, ha még lenne Win 3.1-re .Az lenne csak az igazi áttörés. :bulivan:


2009. október 5. 11:21
Profil

Motor: Honda XL650V Transalp
Hozzászólás Re: PC-s kérdezz felelek!
Pedig kb az iPhone a legújabb közülük. Naja, az Apple marketinggépezete... :lol:


2009. október 5. 10:52
Profil
Avatar

Motor: 1150 GS, Ty250, CB500 RR
Hozzászólás Re: PC-s kérdezz felelek!
MLAci írta:
IGO jelenleg csak windowsCe-re, windows mobilra, és iphonera elérhető. Más rendszerű telefonon ne is gondolkodjatok rajta. Ha jól tudom fejlesztés alatt áll symbianra, maemo 5-re, és androidra, de az még a jövő.


Szerintem Te mondani akarsz valamit :lol: :D Az iphone-t az értem :D

_________________
Bikes are living proof that God loves us and wants us to be happy.


2009. október 5. 10:51
Profil

Motor: bandit 250
Hozzászólás Re: PC-s kérdezz felelek!
IGO jelenleg csak windowsCe-re, windows mobilra, és iphonera elérhető. Más rendszerű telefonon ne is gondolkodjatok rajta. Ha jól tudom fejlesztés alatt áll symbianra, maemo 5-re, és androidra, de az még a jövő.

_________________
Ismeretlen okból soha ne térj át a szemközti sávba!


2009. október 5. 10:25
Profil Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 143 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség