Pontos idő: 2024. március 29. 5:50




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 183 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
 Értelmetlen esések 
Szerző Üzenet
Avatar

Motor: GSX 1400 K6
Hozzászólás Re: Értelmetlen esések
mzsombor írta:
Reméltem hogy nem kell ebbe a topicba írnom sosem, de ma nekem is sikerült átesnem a tűzkeresztségen...

UHh. Részvétem. :(
(Amúgy meg: Sose legyen nagyobb!)


2009. május 24. 21:57
Profil

Motor: Honda XL650V Transalp
Hozzászólás Re: Értelmetlen esések
Reméltem hogy nem kell ebbe a topicba írnom sosem, de ma nekem is sikerült átesnem a tűzkeresztségen...

Mindenekelőtt, én egy karcolás nélkül megúsztam a dolgot, ruha sem szakadt el, bukó sem ért le, tényleg abszolút semmi bajom, még csak egy horzsolás se.

Maga az eset pedig: Hülye voltam, plusz pár nehezítő tényező. Erős szembefény, valahova elbambultam, egy olajfolton kezdtem el fékezni, megcsúszott az eleje, kiment az út széli poros részre, ott már nem tudtam megfogni, a mags padka rántotta egyenesbe a motort, ettől kiment az eleje jobbra, és jobbra eldőlt a motor, az oldalán csúszott, én pedig kiugrottam az út melletti füves részre.

A gépről pár kép:
VFR1
VFR2
VFR3
VFR4

A károk láthatók, ami menthetetlen, az a jobb első index, ezenkívül hegeszteni kell az oldalidomot és a fejodom jobb oldali részét, valamint fényezés... Tud valaki erre a két feladatra embert Budapesten vagy környékén, aki jól és lehetőleg olcsón dolgozik? Jó lenne, ha július elejére el tudnék készülni vele, hogy mehessünk nyaralni Kingával... Addig marad a kis Innova...


2009. május 24. 20:56
Profil
Adminisztrátor
Hozzászólás Értelmetlen esések
Értelmetlen esések


2008. december 3. 16:56
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 183 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség