Pontos idő: 2024. március 29. 5:48




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 183 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Következő
 Értelmetlen esések 
Szerző Üzenet
Avatar

Motor: GSX 1400 K6
Hozzászólás Re: Értelmetlen esések
Szerintem meg is tudná olvasztani, ha elég sokáig melegíteném.
Egyik kézzel melegítettem, a másikkal hajlítottam vízpumpafogóval, ill. gumikalapáccsal.


2011. szeptember 26. 22:17
Profil
Avatar

Motor: GSF-1250SA
Hozzászólás Re: Értelmetlen esések
Sose' legyen komolyabb!

Az alumínium pedált elég ilyen kisebb gázégővel megmelegíteni? Azt hittem hegesztőláng kell. Van egy görbült kuplung karom az SVhez. Azt hiszem megpróbálkozom vele.

_________________
CSapatkivonásra Oktatott Mesterséges Yodamásolat


2011. szeptember 26. 22:11
Profil
Avatar

Motor: GSX 1400 K6
Hozzászólás Re: Értelmetlen esések
Hát sajnos ez is bekövetkezett ~55e km után (20e bandita, 35e gsx) :roll:
Remélem nagyobb sosem lesz.

képek


2011. szeptember 26. 21:28
Profil
Avatar

Motor: R1250GS
Hozzászólás Re: Értelmetlen esések
Ez csak egy vadbarom, köze nincs közlekedési szakjogász-hoz, csak rinyáltatni akarta a rendőröket :shock:


2011. szeptember 13. 19:47
Profil
Avatar

Motor: 1995/400ccm
Hozzászólás Re: Értelmetlen esések
Sziasztok!

Nekem van egy hihetetlen storym 4 héttel ezelőttről!
Mentem a Rómer Flórison a Margit híd budai oldalánál! Szándékomban állt elkanyarodni balra és ezt jelezve kitettem az indexemet,lassítottam,elengedtem a szemből jövő autót ééééés.....váratlanul belém jöttek hátulról szinte fék nélkul! Kilökte alólam a motort én meg leugrottam róla! A fickó szövege meg hihetetlen volt!!A következőt mondta: "nem tettem ki a kezemet balra és nem húzódtam az út szélére"!! A kezemet valóban nem tettem ki!:D De logikusan félre húzódtam hogy ne középről kanyarodjak! Mondanom se kell hogy nem ismerte el hogy ő a hibás,sőt,azt mondta mindenki vállalja saját kárát!!Rendőrt hivtám és ki is jöttek 30 perc várakozás utan a motoros rendőrök!Nekik is elmondta ugyan ezt a sztorit azzal megspékelve hogy ő nem látta hogy én fékezek!:) A rendőrök kérdezték tőle hogy tudja e mi az a követési távolság,erre mondta hogy persze,mert ő közlekedési szakjogász!!! és be is tartotta!:D A rendőrök már szinte kiabáltak vele hogy akkor nem ment volna bele a motorba ha tényleg betartotta! Elkérték papirjainkat és kiderült hogy ennek a baromnak még a jogosítványa is lejárt!!!A motoron megtört a jobb oldaldeknim,letört a bukógombám,a farok idomom eltört és váz hátsó nyúlványa az ülés alatt meg egy kicsit elferdült!:(Rohadjon meg az ilyen sofőr!!!!!!!!
Ja...és várok arra hogy még pereskedni is fog!!


2011. szeptember 13. 14:49
Profil

Motor: Suzuki Bandit 250 94' Piros
Hozzászólás Re: Értelmetlen esések
Nekem volt már, hogy nem vettem észre a motorost holttérben, azóta jobban is figyelek. Na de szemből !

RIP :(

elkezdtem olvasni a kommenteket, nem kellett volna; idegesítő mikor ilyen helyzetbe, hozzá nem értők, mindent belemagyaráznak...

_________________
Jogsim még nincs, előbb megtanulok motorozni.


2011. szeptember 3. 18:05
Profil
Avatar
Hozzászólás Re: Értelmetlen esések
Már megint ez a "nem vettem észre" szarság. Lassan nappal is úgy kell kivilágítani magunkat mint a leszállópályát.

Nyugodjon békében!


2011. szeptember 3. 7:47
Profil Honlap
Avatar

Motor: Suzuki GSF 1200S K3
Hozzászólás Re: Értelmetlen esések
Legyen neked könnyű a föld Dirk barátom! Remélem odaát végtelen az aszfalt és mindig süt a nap! :(

http://www.parameter.sk/rovat/regio/2011/09/02/kozuti-baleset-nem-elte-tul-az-utkozest-motoros

_________________
________________________________________________________________________________
Nagyfőnök nem túl kíméletes üzemmódban: Kép :D


2011. szeptember 3. 7:14
Profil
Avatar

Motor: GSF 1200S
Hozzászólás Re: Értelmetlen esések
http://totalbike.hu/hirek/2011/07/06/bu ... lott_vagy/

Érdemes elolvasni, rövid, morbid, tanulságos.


2011. július 6. 12:54
Profil
Avatar

Motor: GSF-1250SA
Hozzászólás Re: Értelmetlen esések
Mire Senjből hazafelé bizonyossá vált, hogy valami nem kóser a gumival, korom fekete volt az egész felület, és jó forma1-es szokásokhoz híven szemcsésedett. Kézzel tapintva forrónak lehetett nevezni... Nem mentem vele, 10km-t.
Egy lassú defekt elég hozzá.

_________________
CSapatkivonásra Oktatott Mesterséges Yodamásolat


2011. május 31. 14:09
Profil
Avatar
Hozzászólás Re: Értelmetlen esések
csomy írta:
Elég, ha nem figyel oda a guminyomásra. Ha lapos a kerék, gyorsan túlmelegszik, és szétrobbanhat.
Amúgy 99%ra biztos vagyok, hogy egy fekete füstöt okádó IFA volt a szereplő tehergépjármű, de ne legyünk rosszmájúak.
Láttam már modern nyergesvontatót felnin az út szélén.
Jobbulást a motorosnak!

Igen, igaz lehet. De szerintem amit karbantartanak, az nem csinál ilyet.


2011. május 31. 12:20
Profil
Avatar

Motor: GSF-1250SA
Hozzászólás Re: Értelmetlen esések
Elég, ha nem figyel oda a guminyomásra. Ha lapos a kerék, gyorsan túlmelegszik, és szétrobbanhat.
Amúgy 99%ra biztos vagyok, hogy egy fekete füstöt okádó IFA volt a szereplő tehergépjármű, de ne legyünk rosszmájúak.
Láttam már modern nyergesvontatót felnin az út szélén.
Jobbulást a motorosnak!

_________________
CSapatkivonásra Oktatott Mesterséges Yodamásolat


2011. május 30. 22:37
Profil
Avatar
Hozzászólás Re: Értelmetlen esések
Ez elég komoly.. a forgalomból is ki kellene vonni a közlekedésre alkalmatlan járműveket. Mert ugye egy jól karbantartott teherautónak nem lehet így defektje (lehet hogy tévedek...?):
http://index.hu/bulvar/2011/05/30/megse ... os_fouton/


2011. május 30. 22:08
Profil
Avatar

Motor: Suzuki GSF 1200S K3
Hozzászólás Re: Értelmetlen esések
maguhs írta:
EZ ELLEN MI VÉD? :)


Hát a gátvéder! :D:D:D

_________________
________________________________________________________________________________
Nagyfőnök nem túl kíméletes üzemmódban: Kép :D


2011. április 12. 18:20
Profil
Avatar

Motor: 1150 GS, Ty250, CB500 RR
Hozzászólás Re: Értelmetlen esések
karesz írta:
.
"Ne ítéljetek, hogy ne ítéltessetek.
Mert a milyen ítélettel ítéltek, olyannal ítéltettek, és a milyen mértékkel mértek, olyannal mérnek néktek."
.


Hegyi beszéd rulez :smt083 ;)

_________________
Bikes are living proof that God loves us and wants us to be happy.


2011. április 11. 14:06
Profil

Motor: 2001 Suzuki Bandit GSF 1200 S
Hozzászólás Re: Értelmetlen esések
Kis történés volt tegnap, pezsdítem vele a topicot.

Győr-Kaposvár vonalon közlekedtem asszonnyal hátam mögött, egyik faluban útszélen parkoló autó mögül féktávon belül elém tekert egy elektromos székben ülő bácsi. Annyi reakcióm volt, hogy balra rántottam, de elkerülni nem tudtam, így 'csak' a motor jobb szélével sodortam el. Mázli, de meg tudtam tartani a motort, 20 m után megálltam, és visszafutottam. A bácsinak kutya baja, csak kiterült, meg eléggé széttört a dizájnos metálfényezett fostalicskája. Miután feltámogattuk (megállt autós is, meg jöttek oda gyalogosok), beült a székbe, aztán hazatekert a szemközti házba, ahol lakott se szó, se beszéd. Személyi sérülés nuku, csak asszony lábszára kapot egy ütést, van egy púp, de semmi komoly. Én meg néztem, mint a luki nyúl, hogy aztán ez mi volt, majd bepöccentem, és kihívtam a rendőröket. Egész gyorsak voltak, úgy másfél óra alatt lehelyszíneltek, hála az égnek volt egy szemtanú is, szóval eléggé alá van támasztva, hogy a bácsinak gőze sincs a közlekedés alapjairól se, és tényleg esélyem se volt se megállni, se kikerülni. Várom a szabs. határozatot, kérek egy árajánlatot a fullgastól a javításra, aztán valami lesz. A motornak hála az égnek nagy baja nem lett, a jobbos index halálozott el, és a jobb idom pattant ki a helyéről, és tört el egy helyen, valamint elveszett így két bolha is. Ezen felül karcos lett, meg kaptam pár foltot a villaszárra, blokk oldalára is. Szóval a kár nem nagy, el is tudtam vele jönni, de bmeg, ez nagyon durva. A papi annyira eszetlen volt, hogy amikor helyszíneltek, majdnem elütötte a rendőrt is, és párszor majdnem kigangolt a forgalom elé.
EZ ELLEN MI VÉD? :)
A South Park nyuggeres jelenete megvan?

http://default.indavideo.hu/video/magyar_szinkron_15

atomkeményen ilyen érzetem volt.


2011. április 11. 11:20
Profil
Avatar

Motor: R1250GS
Hozzászólás Re: Értelmetlen esések
karesz írta:
Ha őszintén a tükörbe nézünk akkor meg kell állapítani, hogy mi motorosok is tudunk imitt-amott állat módjára közlekedni a közutakon........
Szal én B barátom álláspontján vagyok.
"Ne ítéljetek, hogy ne ítéltessetek.
Mert a milyen ítélettel ítéltek, olyannal ítéltettek, és a milyen mértékkel mértek, olyannal mérnek néktek."
És ezt nem én találtam ki csak egy alapműből idéztem.

Like! :)
:leborul:

_________________
If this is heaven, I'm not afraid of hell...


2011. április 11. 7:16
Profil ICQ
Avatar

Motor: R 1200 GS Jawák
Hozzászólás Re: Értelmetlen esések
Ha őszintén a tükörbe nézünk akkor meg kell állapítani, hogy mi motorosok is tudunk imitt-amott állat módjára közlekedni a közutakon........
Szal én B barátom álláspontján vagyok.
"Ne ítéljetek, hogy ne ítéltessetek.
Mert a milyen ítélettel ítéltek, olyannal ítéltettek, és a milyen mértékkel mértek, olyannal mérnek néktek."
És ezt nem én találtam ki csak egy alapműből idéztem.

_________________
Mielőtt kerékpárra ülsz, mindig húzd meg a dinamó csavarjait


2011. április 10. 20:52
Profil Honlap
Avatar
Hozzászólás Re: Értelmetlen esések
B1200 írta:
Sajna szerintem meg nem jellemző. Ugyanazon társadalomból kikerült egyedek vannak mindkét oldalon, ennek megfelelően kb. ugyanakkora a felelőtlenség a hibázás, satubbi. Nem gondolom, hogy sorolnom kéne az ellenpéldákat, tudunk arról is bőven :roll: Szerintem :idea:

Hát a baleseti statisztikák nem épp ezt mutatják. Azokban a balesetkeben ahol motor/motoros is érintett kb 1/4 részben hibás a motoros, a többiben csak áldozat :roll:
Persze ellenpéldák mindig vannak.
A légyeg mindenki vigyázzon magára és másokra is!!!

"sose vezess gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud"


2011. április 10. 19:50
Profil Honlap
Avatar

Motor: R1250GS
Hozzászólás Re: Értelmetlen esések
Sajna szerintem meg nem jellemző. Ugyanazon társadalomból kikerült egyedek vannak mindkét oldalon, ennek megfelelően kb. ugyanakkora a felelőtlenség a hibázás, satubbi. Nem gondolom, hogy sorolnom kéne az ellenpéldákat, tudunk arról is bőven :roll: Szerintem :idea:


2011. április 10. 16:03
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 183 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség