Pontos idő: 2024. március 29. 5:37




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2680 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 134  Következő
 Locsi-fecsi 
Szerző Üzenet
Avatar

Motor: Versys 650
Hozzászólás Re: Locsi-fecsi
Azért ifj9ncként csatlakoznék! :D

_________________
SZOTYI


2021. március 25. 17:14
Profil
Avatar

Motor: R1250GS
Hozzászólás Re: Locsi-fecsi
Hajrá :!:
Ha tudok majd menni akkor nem fogom majd vissza magam.
:shock: :roll:


2021. március 25. 16:48
Profil
Avatar

Motor: R 1200 GS Jawák
Hozzászólás Re: Locsi-fecsi
Nocsak Bucek :)
Ma benéztem az oldalra azzal a gondolattal , hogy gyakorlatilag lehalt minden és semmi értelme fenntartani (ha majd előjön megint a kérdés az előfiezés lejártával) És akkor itt a meglepi ami cáfolja a fentieket. Magamról annyit, hogy 14 év után én is hűtlen lettem a Bandithoz. Némi vívódás után átültem egy GS-re . Sajna az én családi dolgaim is úgy alakultak , hogy kevésbé voltam aktiv az elmúlt pár évben. Most épp tanulok ujra , ez veszi el a szombatjaimat .
Ettől függetlenül a multkor elgondolkoztam azon hogy jó lenne összehozni egy talit a régi csapattal a szép űttörőtábori és a többi helyszíni talik emlékére . Akár motorznak a régiek, akár nem. Tudom neked a távolság miatt ez nehezebb , de vegye a tisztelt nagyérdemű egy gondolatindító hsz-nek.
Ha van rá fogákonyság rá, akkro beszéljünk róla. Már csak a covid végét kell kivárni :(

Üdv
Karesz

_________________
Mielőtt kerékpárra ülsz, mindig húzd meg a dinamó csavarjait


2021. március 24. 21:56
Profil Honlap
Avatar

Motor: R1250GS
Hozzászólás Re: Locsi-fecsi
Bucek írta:
Az itteni emberek azt mondjak, Irorszagban negy evszak van, de mindegyik jon egy napon. Az biztos, hogy mas vilag van itt. Pl. most hogy be kellett zarnia a munkahelyemnek a virusos rendelkezesek miatt, kapunk covid segelyt. Persze, kevesebb mint a fizetes, de meltanyosnak mondhato.Szep helyek is vannak es a kornyezet is hasonlo az otthonihoz, egy-egy dombos erdos uton olyan erzes fog el, mint ha a bukkben lennek. Az emberek valoban kedvesek, de azert egesz mas, ha vendeg vagy, vagy egy befurakodo. A ket orszag adottsagai sokban hasonlitanak, valamiert, ugy erzem, megis jobban allnak, mint mi. Akarhogy is van, azert en nagyon vagyom haza es egyszer majd haza is megyek. Akar motorral is. az jo kis tura lenne. :motor:

Ha motorral jössz haza, akkor értelemszerűen az Alpok hágói kihagyhatatlanok, csak mindezt ne márciusra tervezd :lol:
Mi elképesztően jót kanyarogtunk a kifelé úton.


2021. március 23. 19:53
Profil
Avatar

Motor: R1250GS
Hozzászólás Re: Locsi-fecsi
Kösz Jedi. Ha arra megyünk be is ugrunk :D :evil: arra a kv-ra.


2021. március 23. 19:51
Profil
Avatar

Motor: GSF 1250N ( black )
Hozzászólás Re: Locsi-fecsi
B1200 írta:
:mrgreen: Na ja. Már csak néhányan maradtak a Banditnál, néhányan a Suzukinál.... Sokan BMW-sek lettünk, van Versys frakció, 1-2 Triumph, KTM, egyebek...
Nem annyira lep meg, hogy sportosabb irányba mentél, még közös gurulásaink alatt is inkább abba az irányba tendáltál. Én először maradtam a sport-túra vonalon (K1300GT) aztán tavaly léptem a hazai aszfalthoz jobban passzalló GS-re/hez hosszas vívódás után, hogy mi is legyen (S1000XR, KTM1290 és ilyeneken hezitálam). Így aztán ha elfogy az aszfalt- márpedig az utóbbi 2 évben szinte minden gurulásomon el is fogyott, akkor sem jövök zavarba, némi földút, zuzalák, murva, stb belefér- még szebb helyekre lehet eljutni ;)
2 hete felétek jártam Cserépfalván- már ha az Ózd vonal adott még nálad.

Most hétvégén is tervezünk -lehet arrafelé- egy kis gurigát (nekem pl Gödöllő, Tura, Hatvan, Apc, Pásztó, Galyatető, stb járnak a buksimban, de a többieknek még nem mondtam).



Nahh ha Turán mentek át, előtte szólj rám, jók vagytok egy kávéra, meg egy kis sütire ! :D

_________________
Ha az autópályán haladván, egyszer csak vésztjósló menydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hid azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !


2021. március 23. 11:14
Profil
Avatar

Motor: Kawasaki ZX10R 2008
Hozzászólás Re: Locsi-fecsi
Az itteni emberek azt mondjak, Irorszagban negy evszak van, de mindegyik jon egy napon. Az biztos, hogy mas vilag van itt. Pl. most hogy be kellett zarnia a munkahelyemnek a virusos rendelkezesek miatt, kapunk covid segelyt. Persze, kevesebb mint a fizetes, de meltanyosnak mondhato.Szep helyek is vannak es a kornyezet is hasonlo az otthonihoz, egy-egy dombos erdos uton olyan erzes fog el, mint ha a bukkben lennek. Az emberek valoban kedvesek, de azert egesz mas, ha vendeg vagy, vagy egy befurakodo. A ket orszag adottsagai sokban hasonlitanak, valamiert, ugy erzem, megis jobban allnak, mint mi. Akarhogy is van, azert en nagyon vagyom haza es egyszer majd haza is megyek. Akar motorral is. az jo kis tura lenne. :motor:


2021. március 23. 0:07
Profil ICQ YIM
Avatar

Motor: R1250GS
Hozzászólás Re: Locsi-fecsi
Írország :?: Hú de jókat kanyarogtunk arra Dokiékkal anno. Gyönyörű szép hely és pikkpakk tudtam motorozni esőben :shock: :D . Ez persze gyorsan el is múlt :roll:
Persze ez egyben hátránya is, de minden zöld az egyszer biztos. Mondjuk kis tengerparti vékonyka utakon nagyon nem lehet haladni, viszont gyönyörűségesek.
Imádtuk az ottani nyugalmat, de helyenként nem pontosan értettük miből élnek meg az emberek. Viszont roppant közvetlenek és segítőkészek.


2021. március 22. 19:17
Profil
Avatar

Motor: Kawasaki ZX10R 2008
Hozzászólás Re: Locsi-fecsi
A koboldok foldjen elek mar 11 eve. Lassan ket eve, hogy otthon voltam. Sajnos a coronavirus bekavar mindenbe rendesen. Pedig de jo lenne egy jo kis bandazas. most sem dolgozom mar dec 24.-tol. az elmult egy evben kb 3 honapot meloztam.
Tetszik nekem is az a vonal, de most bejovos a sportos stilus, amid fiatal vagyok. :roll: :haha: A bandittal es a gsx-vel is probaltam sportosan menni, de azert az eleg birkozos. Remelem, ez jobb lesz ezen a teren, meg csak ismerkedos stadiumban vagyunk. A ruham is meg uton van, majd csutortokon erkezik meg a csomag otthonrol.


2021. március 22. 19:12
Profil ICQ YIM
Avatar

Motor: R1250GS
Hozzászólás Re: Locsi-fecsi
:mrgreen: Na ja. Már csak néhányan maradtak a Banditnál, néhányan a Suzukinál.... Sokan BMW-sek lettünk, van Versys frakció, 1-2 Triumph, KTM, egyebek...
Nem annyira lep meg, hogy sportosabb irányba mentél, még közös gurulásaink alatt is inkább abba az irányba tendáltál. Én először maradtam a sport-túra vonalon (K1300GT) aztán tavaly léptem a hazai aszfalthoz jobban passzalló GS-re/hez hosszas vívódás után, hogy mi is legyen (S1000XR, KTM1290 és ilyeneken hezitálam). Így aztán ha elfogy az aszfalt- márpedig az utóbbi 2 évben szinte minden gurulásomon el is fogyott, akkor sem jövök zavarba, némi földút, zuzalák, murva, stb belefér- még szebb helyekre lehet eljutni ;)
2 hete felétek jártam Cserépfalván- már ha az Ózd vonal adott még nálad.

Most hétvégén is tervezünk -lehet arrafelé- egy kis gurigát (nekem pl Gödöllő, Tura, Hatvan, Apc, Pásztó, Galyatető, stb járnak a buksimban, de a többieknek még nem mondtam).


2021. március 22. 18:53
Profil
Avatar

Motor: Kawasaki ZX10R 2008
Hozzászólás Re: Locsi-fecsi
Az atules egy kisse tulzo, 12 evet hagytam ki, kb.. Az 1400-es egy nagy boszme dog, szep is meg jo is a maga nemeben, de valahogy nem volt az igazi. Majdnem olyan, mint egy auto. Szal most egy kisebb, konnyebb, furgebb vasat valasztottam. ZX10R 08-as evj. Szegyellem is kicsit magam, amiert elpartoltam a markatol, de latom masok sem maradtak markahuek.


2021. március 22. 11:21
Profil ICQ YIM
Avatar

Motor: R1250GS
Hozzászólás Re: Locsi-fecsi
Jellemzően igen, bár általában 3-5 emberes kis csoportok vannak, akik közösen gurulgatnak- általában a területileg egymáshoz közel lévők. Innen az aktivitás átment személyes vonalra, telefon, közösségi média, stb. Aztán érik az embert meglepetések amikor egy étteremben leszólítják, hogy nem ismersz meg :?: Már kétszer is jártam így :mrgreen: :lol:
Mi a helyzet veled :?: 1400-es után mire ültél át?


2021. március 22. 7:08
Profil
Avatar

Motor: Kawasaki ZX10R 2008
Hozzászólás Re: Locsi-fecsi
Hat, ja... Hosszu szunet volt. Minden rendben errefele? Mindenki jol van es motoron?


2021. március 21. 20:46
Profil ICQ YIM
Avatar

Motor: R1250GS
Hozzászólás Re: Locsi-fecsi
Előkerültél Mester :?: :!:


2021. március 21. 20:22
Profil
Avatar

Motor: Kawasaki ZX10R 2008
Hozzászólás Re: Locsi-fecsi
Sziasztok!
Szeretnek udvozolni minden mestert es padavant!


2021. március 21. 14:24
Profil ICQ YIM
Avatar

Motor: R1250GS
Hozzászólás Re: Locsi-fecsi
Kép
Boldog ünnepeket Nyuszókáim :!:


2020. december 23. 18:18
Profil
Avatar

Motor: 1150 GS, Ty250, CB500 RR
Hozzászólás Re: Locsi-fecsi
Mentem vele párszor. Terepen meglepődve tapasztaltam, hogy a 80ccm simán elég 95 kilóra. Jó, a futómű az nem:)

_________________
Bikes are living proof that God loves us and wants us to be happy.


2018. december 3. 22:14
Profil
Avatar

Motor: R 1200 GS Jawák
Hozzászólás Re: Locsi-fecsi
Koszi Zöldi a közzétételt. Lehet megveszem , mivel tanulni tényleg baromi könnyű vele. Gondoltam itt a második gyerekkor .:)))

_________________
Mielőtt kerékpárra ülsz, mindig húzd meg a dinamó csavarjait


2018. december 3. 20:20
Profil Honlap
Avatar

Motor: 1150 GS, Ty250, CB500 RR
Hozzászólás Re: Locsi-fecsi
Népek, jön a karácsony, van egy Yamaha PW80-am eladó, gondoltam itt szólok először.
3 seb, félautomata, állítható magasságú gyerekmotor. Tanulni is baromi könnyű vele,
mert egyesben kb 20-25-tel kényelmesen pöfög. A srácoknak hetekig meg sem mondtam, hogy
van még benne több sebesség :D
Semmit nem kell vele csinálni, a tank is tele van.
iá: 280e
hízót beszámítok
:DDD

_________________
Bikes are living proof that God loves us and wants us to be happy.


2018. december 3. 14:35
Profil
Avatar

Motor: R 1200 GS Jawák
Hozzászólás Re: Locsi-fecsi
STom írta:
Talán Karesz többet tud róla Ő profi gyűjtő a szomszédban. :)
Az osztákban nem emlékszem hogy volt.

:mrgreen: :mrgreen:
Köszönöm a megtisztelő titulust STom :)
Az eddigi értesítésekben nem volt utalás semmiféle limkre , csak a helyre , a sebességre meg az összegre :(

_________________
Mielőtt kerékpárra ülsz, mindig húzd meg a dinamó csavarjait


2018. december 2. 9:50
Profil Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2680 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 134  Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség