Pontos idő: 2024. március 29. 5:46




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 304 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Következő
 Egyéb szerveződő programok 
Szerző Üzenet
Avatar

Motor: R1250GS
Hozzászólás Re: Egyéb szerveződő programok
:shock: Pedig nem tervezem, hogy a ruhához legyen nálam bélés, de nyilván egyéb sétához, városnézéshez szükséges ruha/cipő lesz, max. abból kitoldom ha szükséges....


2021. április 27. 20:02
Profil
Avatar

Motor: 1150 GS, Ty250, CB500 RR
Hozzászólás Re: Egyéb szerveződő programok
B1200 írta:
.... Mennyire járható ez? Sokan mondják, hogy bankkártyát nem szeretik és sok helyen el sem fogadják. Helyi pénzt vigyen az ember vagy eur vagy?
:?: :?:
..


Még annyi, hogy ruha legyen nálad, ha véletlen hidegfront jönne, ugyanis még a hotelekben sem ismert dolog a fűtés. ÚGy értem, hogy az egész országban nincs. Mert -szerintük- nincs hideg sosem. Márciusban meg kabátos pincérek szolgálnak fel, meg kabátos fodrászok vágnak hajat. De a legjobb hely amúgy, mennék bármikor.

_________________
Bikes are living proof that God loves us and wants us to be happy.


2021. április 27. 19:16
Profil
Avatar

Motor: 1150 GS, Ty250, CB500 RR
Hozzászólás Re: Egyéb szerveződő programok
szotyi írta:
Vlore-Sarande kozott a tengerparti utat ajanlom.


Ott voltam kocsival, odabasz

_________________
Bikes are living proof that God loves us and wants us to be happy.


2021. április 27. 19:12
Profil
Avatar

Motor: R1250GS
Hozzászólás Re: Egyéb szerveződő programok
Jajj de vicces vagy :!: :lol: :mrgreen:
Nem, nekem általában csak a hátsó doboz van fenn ha 1-2 napra megyek és nem, nem a gyári van, mert a vario doboz szerintem nem egy jó megoldás. Mondjuk a gsa doboza már tuti, a Givi -ami nekem van- erősen arra hajaz.
Kösz a válaszokat, akkor én sem fogom tultervezni, és ez a feltöltő kártya ötlet tetszik.


2021. április 26. 4:07
Profil
Avatar

Motor: Ktm 790 Adv r + Ktm-ek
Hozzászólás Re: Egyéb szerveződő programok
B1200 írta:
Most nézem Csongo, hogy az avatar képeink eros hasonlóságot mutatnak a motorjaink kullemében :mrgreen: Fekete-fehérben nem biztos, hogy megmondanám a kulonbséget....



Majd felteszem a dobozokat én is ;)


2021. április 25. 19:25
Profil
Avatar

Motor: Ktm 790 Adv r + Ktm-ek
Hozzászólás Re: Egyéb szerveződő programok
B1200 írta:
F@sza helynek tunik, kosz.
Mennyire terveztétek meg az utat :?:
Én most úgy vagyok vele, hogy vannak helyek amiket megnéznék, van 2-3 szálló javaslatom, de igazból este 6 fele felcsapnám a booking-ot és ami a kozelben vn oda betérnék.... Mennyire járható ez? Sokan mondják, hogy bankkártyát nem szeretik és sok helyen el sem fogadják. Helyi pénzt vigyen az ember vagy eur vagy?
:?: :?:
Most nézem Csongo, hogy az avatar képeink eros hasonlóságot mutatnak a motorjaink kullemében :mrgreen: Fekete-fehérben nem biztos, hogy megmondanám a kulonbséget....



1. Semennyire Csak az 1. éjszakára foglaltunk elöre, a többit ugy foglaltuk ahogy te is akarod,3-4 ora fele kerestunk egyet a Booking-on. Igaz mi Szept végén voltunk, habzsi dozsi volt szállásokbol.
2. Pénzt váltottunk az Albán határ után pénzváltoban,azt használtuk . Egyébként tele van az utszéle zsebböl váltós cseppet sem szimpatikus "uriemberekkel" Vigyetek egy tartalék telefont és vegyetek bele egy feltöltös kártyát, igy lesz mobilnet. Mi megosztottuk a netet 1 hétig elég volt 6-unknak.


2021. április 25. 19:21
Profil
Avatar

Motor: Versys 650
Hozzászólás Re: Egyéb szerveződő programok
Pont igy csinaltuk, booking, euro kp legyen, a horvat araknal olcsobb es jo minosegu szallasok vannak, es mindenhol baratsagosak voltak.

_________________
SZOTYI


2021. április 25. 19:01
Profil
Avatar

Motor: R1250GS
Hozzászólás Re: Egyéb szerveződő programok
F@sza helynek tunik, kosz.
Mennyire terveztétek meg az utat :?:
Én most úgy vagyok vele, hogy vannak helyek amiket megnéznék, van 2-3 szálló javaslatom, de igazból este 6 fele felcsapnám a booking-ot és ami a kozelben vn oda betérnék.... Mennyire járható ez? Sokan mondják, hogy bankkártyát nem szeretik és sok helyen el sem fogadják. Helyi pénzt vigyen az ember vagy eur vagy?
:?: :?:
Most nézem Csongo, hogy az avatar képeink eros hasonlóságot mutatnak a motorjaink kullemében :mrgreen: Fekete-fehérben nem biztos, hogy megmondanám a kulonbséget....


2021. április 25. 7:01
Profil
Avatar

Motor: Ktm 790 Adv r + Ktm-ek
Hozzászólás Re: Egyéb szerveződő programok
Mi Délen itt aludtunk: https://goo.gl/maps/JM7u5RdPr3pxsBoDA Jó kaja, korrekt szállás szép kilátással Korfura. Ja és egy ugrás a Tenger ;)


2021. április 24. 21:43
Profil
Avatar

Motor: Ktm 790 Adv r + Ktm-ek
Hozzászólás Re: Egyéb szerveződő programok
Csak ne legyen vizes!!! Életveszélyes :shock: Fehér aszfalt+ nyomvályu+ tele van gázolajal.


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Csöngö 2021. április 24. 21:48-kor.

2021. április 24. 21:39
Profil
Avatar

Motor: Versys 650
Hozzászólás Re: Egyéb szerveződő programok
Vlore-Sarande kozott a tengerparti utat ajanlom.

_________________
SZOTYI


2021. április 24. 9:38
Profil
Avatar

Motor: R1250GS
Hozzászólás Re: Egyéb szerveződő programok
Dél-Albániáról infótok? Ott is rengeteg szép hely van...


2021. április 23. 19:53
Profil
Avatar

Motor: Ktm 790 Adv r + Ktm-ek
Hozzászólás Re: Egyéb szerveződő programok
:jeah:
szotyi írta:
SH21 is jo, de Komani komppal felmenni a folyón, utana elmotorozni Kukesig, az nagyon bejott nekem.


2021. április 22. 19:38
Profil
Avatar

Motor: Versys 650
Hozzászólás Re: Egyéb szerveződő programok
SH21 is jo, de Komani komppal felmenni a folyón, utana elmotorozni Kukesig, az nagyon bejott nekem.

_________________
SZOTYI


2021. április 22. 16:33
Profil
Avatar

Motor: R1250GS
Hozzászólás Re: Egyéb szerveződő programok
Nekem Tiranára mondták ezt ketten. De nyáron én mennék az Albánokhoz SH21-22-ön szeretnék végigmenni.... Mondjuk ott szoktak hullani a motorok, fogak :shock: stb.
Mellé a Szerbeknél Uvac, Kablar, Mitrovac.....


2021. április 22. 7:58
Profil
Avatar

Motor: R1250GS
Hozzászólás Re: Egyéb szerveződő programok
Csöngö írta:
Macedonia, Albánia a legjobb. :robesz:

Hát.. Albánia bejött, de Macedónia.. Mármint szép, persze, de Ohridban megálltunk egy lámpánál.. hát az Mordor maga. Álltam a lámpánál és néztem az embereket és arra gondoltam, hogy ha most itt eldőlök a motorral, engem többet senki nem talál meg :D Ezek vagy megesznek, vagy elásnak :D

_________________
If this is heaven, I'm not afraid of hell...


2021. április 21. 23:17
Profil ICQ
Avatar

Motor: Ktm 790 Adv r + Ktm-ek
Hozzászólás Re: Egyéb szerveződő programok
Macedonia, Albánia a legjobb. :robesz:


2021. április 21. 18:17
Profil
Avatar

Motor: R1250GS
Hozzászólás Re: Egyéb szerveződő programok
B1200 írta:
Tulképpen délre most is lehet menni egészen az albánokig és vissza, csak marad utána a 10 nap karantén oltás ide, vagy oda :mrgreen:
Azért gyanítható, hogy a nyarat megint fel kell szabadítani jól meghatározott gazdasági érdekből- és ez nem lesz egyedi itthon :shock: :roll:

Ja, bár két negatív teszttel kiváltható a karantén.

_________________
If this is heaven, I'm not afraid of hell...


2021. április 21. 8:52
Profil ICQ
Avatar

Motor: R1250GS
Hozzászólás Re: Egyéb szerveződő programok
Tulképpen délre most is lehet menni egészen az albánokig és vissza, csak marad utána a 10 nap karantén oltás ide, vagy oda :mrgreen:
Azért gyanítható, hogy a nyarat megint fel kell szabadítani jól meghatározott gazdasági érdekből- és ez nem lesz egyedi itthon :shock: :roll:


2021. április 20. 19:46
Profil
Avatar

Motor: GSF 1250S
Hozzászólás Re: Egyéb szerveződő programok
Pár napja beszéltük itthon, hogy nemrég ilyenkor jöttünk meg a Nyíregyházi túráról, meg ilyenkor már volt egy horvát túra, most meg Csomiéhoz hasonlóan az enyém is a sarok mellett álldogál :shock:


2021. április 17. 17:36
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 304 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség