Pontos idő: 2024. április 18. 19:18




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 35 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő
 Ring 
Szerző Üzenet
Avatar

Motor: GSF1250
Hozzászólás Re: Ring
zöldi írta:
Én egyszer nagon szeretnék A ringen menni, de fosok. MEgnézte,m kb az összes onboardot, olyan szinten imhomogén mezőnyt engednek fel a nyíltnapon, hogy két dologtól félek: elütök valami bénázó mazsolát, mert rengeteg van(rossz nézni, mintha jégen mennének...), engem elüt valami racsing csávó, mert abból is.


Nem az a gáz, hogy elütsz valakit hanem az, hogy nem tudod felvenni a saját ritmusodat. Mert vagy valami bénát kell kerülgetni vagy valaki olyan kerülget téged aki 10 éve minden hétvégéjét a ringen tölti. Szóval ezek a nyílt napos össznépi "irány a pálya" rendezvények nem az élvezetes körözésről szólnak.


2010. június 5. 12:28
Profil
Avatar

Motor: R1250GS
Hozzászólás Re: Ring
zöldi írta:
Én egyszer nagon szeretnék A ringen menni, de fosok. MEgnézte,m kb az összes onboardot, olyan szinten imhomogén mezőnyt engednek fel a nyíltnapon, hogy két dologtól félek: elütök valami bénázó mazsolát, mert rengeteg van(rossz nézni, mintha jégen mennének...), engem elüt valami racsing csávó, mert abból is.

A másodikra esetleg reális az esély, de az első eset nem valószínű. A ring elég jól belátható, messziről észreveszed mielőtt utolérnél valakit és akkor ki tudod kerülni rendesen, az meg nem gyakori hogy keresztben cikázna előtted :)
Ha egy ökör jön egy busával, vagy gixxerrel hátulról, az más tészta..

_________________
If this is heaven, I'm not afraid of hell...


2010. június 2. 21:51
Profil ICQ
Avatar

Motor: 1150 GS, Ty250, CB500 RR
Hozzászólás Re: Ring
Én egyszer nagon szeretnék A ringen menni, de fosok. MEgnézte,m kb az összes onboardot, olyan szinten imhomogén mezőnyt engednek fel a nyíltnapon, hogy két dologtól félek: elütök valami bénázó mazsolát, mert rengeteg van(rossz nézni, mintha jégen mennének...), engem elüt valami racsing csávó, mert abból is.

_________________
Bikes are living proof that God loves us and wants us to be happy.


2010. június 2. 21:35
Profil
Avatar

Motor: GSF 600 S K4 (snassz szürke)
Hozzászólás Re: Ring
T3v3 írta:
Ez az amikor a púpos ruhás gyökerek letolnak az útról ? :twisted:

Egy hasonlón voltam kinnt tavaly (kocsival :? nézőként). Akkor úgy votak beosztva, hogy számít voltál e már, milyen időt mentél és milyen motorod van. Egy csoportban ilyenek voltak, hogy túra BMW, Monster, Bandit hegyek, khmmm! VARADERO ! :smt045 CBF, stb.) Most is ez lesz. Szerintemtem teljesen élvezhető volt. Voltak akik teljes doboz kollekcióval nyomták. :) Na aztán volt egy danger brigád, no ott voltak a pályagépek és az utcai harcosok.
(persze aki eleve nem akar eljönni, azt nem fogom meggyőzni) [-( :smt039

_________________
Attól még, hogy indexelek, nem biztos, hogy egyenesen megyek tovább!


2010. június 2. 19:01
Profil
Avatar

Motor: 1150 GS, Ty250, CB500 RR
Hozzászólás Re: Ring
T3v3 írta:
Ez az amikor a púpos ruhás gyökerek letolnak az útról ? :twisted:


Nem, ez az, amikor feltartanak 8-)

_________________
Bikes are living proof that God loves us and wants us to be happy.


2010. június 2. 18:21
Profil
Avatar

Motor: 1.2-es Börzsönyi szürkemarha
Hozzászólás Re: Ring
Ez az amikor a púpos ruhás gyökerek letolnak az útról ? :twisted:


2010. június 2. 15:37
Profil
Avatar

Motor: GSF 600 S K4 (snassz szürke)
Hozzászólás Re: Ring
Június 5-6. Hungaroring!
Remek programok, teszmotorozás, pályázás.. stb.
Részletek

_________________
Attól még, hogy indexelek, nem biztos, hogy egyenesen megyek tovább!


2010. június 2. 10:43
Profil
Avatar
Hozzászólás Re: Ring
Naszóval: április 9-én akciós napot tartanak az euroringen. Csak motoros nap lesz, tehát nem kell várni az autósokra, gokartosokra. Egész nap 11000, délelőtt 7, délután 8.
Lesz 12-én is, de az autós+motoros, ráadásul húsvét vasárnap sokan lesznek.
Valakit érdekel a dolog? (Egyedül nem megyek, mert nem merek :oops: ) :moci:


2009. április 6. 13:06
Profil
Avatar
Hozzászólás Re: Ring
A következő 4 hétvégén nincs kedve valakinek az Euro-ringre jönni? Esetleg hétköznapokon? Áprilisban mindenképp elmennék egy alkalommal, vagy akár többször is :twisted:


2009. március 31. 14:17
Profil
Avatar

Motor: GSF 650 S
Hozzászólás Re: Ring
Ilyenen én is voltam (alább írtam) ill. most kaptam egy mail tőlük, megosztom veletek, ha valakinek van ideje és kedve...

Kedves motoros Barátunk!

2009. április 3-tól új lehetőség nyílik meg a motorosok előtt, hogy biztonságos körülmények között próbálhassák ki a Hungaroring aszfaltcsíkját!

Április 3-án és 9-én a Motoros Akadémia szervezésében (zárt csoportban), az oktatók felügyeletével és segítségével lehet majd motorozni a pályán,
9.00-és 11.35 között, 3*25 percet, saját motorral és teljes védőfelszereléssel.

A program részvételi díja bruttó 13.000,- Ft.

Olyan motorosok jelentkezését várjuk korlátozott számban, akik már vagy résztvettek valamelyik képzésünkön, vagy eddig kicsit tartottak a pályamotorozástól,
de most kipróbálnák némi segítséggel!

A jelentkezéseket emailben és telefonon várjuk, most alkalmanként 10-10 főt tudunk fogadni.

A további lehetőségekről, időpontokról a későbbiekben szintén emailben értesítünk mindenkit.

További kérdések esetén állunk rendelkezésre!


--
Üdvözlettel,
Poór Csaba
06-20-385-6603
Hungaroring Motorsport Iskola
2146 Mogyoród, Pf. 37.
Tel./fax: +36-28-444-432
info@motorosakademia.hu
http://www.motorosakademia.hu


2009. március 28. 15:59
Profil

Motor: bandit 250
Hozzászólás Re: Ring
csibra írta:
Mi ez a suzuki vip tréning?


ha jól tudom akkor az, hogy ha új rendszámos suzukit vasarolsz, akkor kapsz egy ingyen vezetestechnikai treninget a hungaroringen

meg is van:
http://www.tesztmotor.hu/images/stories ... ki_VIP.jpg

_________________
Ismeretlen okból soha ne térj át a szemközti sávba!


2009. március 27. 22:12
Profil Honlap
Avatar

Motor: GSF 1250N ( black )
Hozzászólás Re: Ring
Én meg április 9-én megyek, ha jön valaki még ( netán :) ) a csapatból, jelezze.

_________________
Ha az autópályán haladván, egyszer csak vésztjósló menydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hid azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !


2009. március 27. 19:11
Profil
Avatar

Motor: vizes bandit ;)
Hozzászólás Re: Ring
Mi ez a suzuki vip tréning?


2009. március 27. 15:37
Profil

Motor: GSF 650S
Hozzászólás Re: Ring
Hali! Június 18.-án megyek a hungaroringre suzuki vip tréningre,esetleg valaki jön Győr környékéről? Mehetnénk együtt


2009. március 27. 10:40
Profil
Avatar

Motor: Yamaha XT 660 R '04
Hozzászólás Re: Ring
csibra írta:
hogy valami kőgazdag gixeres köcsög befizetett az összes csoportba, és riogatta a kezdőket.

Vagy hátráltatja a profikat :D (ne felejtsük ki ezt a lehetőséget sem)

_________________
Kutatásra és Orgyilkosságra Létrehozott Ikerhorizontális Xenonmeghajtású eXkavátor
Kép


2009. március 4. 19:53
Profil YIM
Avatar

Motor: vizes bandit ;)
Hozzászólás Re: Ring
Nem tudom, hogy a hungaroringen mi a helyzet, de a pannóniaringen több csoportba vannak sorolva az emberek, kezdő/haladó/űberprofi, és úgy mennek. A különböző csoportokat naponta más-más színű és formájú matricával jelölik. Viszont láttam olyan gixert, amin mindhárom matrica egyszerre rajta volt. Ennek lehet persze az az oka, hogy három különböző képességű ember megy ugyanazzal a motorral, de szerintem sokkal inkább az volt, hogy valami kőgazdag gixeres köcsög befizetett az összes csoportba, és riogatta a kezdőket.


2009. március 4. 13:44
Profil
Avatar

Motor: GSF 650 S
Hozzászólás Re: Ring
Nekem volt szerencsém még 2007-ben fél napot eltölteni a Hungaroringnél (terem + oktatópálya) ill. 5 kört is mentünk a pályán.
Ingyen adták, ugyanis volt egy akció, aki Banditot vett (na persze hitelre), annak ingyen adta az Erste Leasing. Mikor indultam Keszthelyről szar idő volt, így kocsival mentem aznap, de ca. 15 motor közül választhattam.
Ott adtak - akinek kellett - motort, benzint, ruhát, sisakot, ami meg amúgy is járt: kaja, fél napos oktatás (elmélet, tanpálya), végén oklevél ... szóval pazar volt. Abszolut kezdőket tettek egy csoportba és arra az 5 körre csak a miénk volt a RING :D

Vannak lóvés képzéseik is, amik bár nem olcsók, de profi oktatók adják.
Ha valakit érdekel:
http://www.motoring.hu/
http://www.motorosakademia.hu/

1 kör a Hungaroringen video (aki minket oktatott, ő mente ezt a kört)
1:00 körül bal oldalt lesz egy Lada Samara és 2 vadász, az oktatót is meglepték, épp állatokat lőttek ki a pályán.
http://www.motoring.hu/?tartalom=letolt ... goria_m=15

Szerintem figyelnek ott arra, hogy vadállatokkal ne menjenek együtt azok, akik óvatosabban vezetnek, ettől függetlenül valóban alá kell írni egy nyilatkozatot, amiben sejtitek mi áll ...

JAVASLOM AKI TEHETI MENJEN EL !!!


2009. március 4. 0:27
Profil
Avatar

Motor: GSF 600 S K4 (snassz szürke)
Hozzászólás Re: Ring
Oks, köszi!

_________________
Attól még, hogy indexelek, nem biztos, hogy egyenesen megyek tovább!


2009. március 3. 11:24
Profil
Avatar

Motor: GSF-1250SA
Hozzászólás Re: Ring
Mi erre mentünk:

5ös úton Dabasig, ott Felsőbesenyőn keresztül Inárcsra. Inárcs főutcáján jobbra, Kakucs felé. Kakucson templomnál balra. Ez az út oda visz a versenypályához. A pálya az M5ös autópálya túlsó oldalán van. Felüljáró van, de autópálya lehajtó nincs.
Nézd meg Google Mapson. Egyértelmű.

_________________
CSapatkivonásra Oktatott Mesterséges Yodamásolat


2009. március 3. 10:33
Profil
Avatar

Motor: GSF 600 S K4 (snassz szürke)
Hozzászólás Re: Ring
Találtam róla videót, kanyar az van bőven. :) Az ár is baráti, viszont a honlapja? Katasztrófa. (friss hírek közt a 2006-os aszfaltozás miatti zárás, ami gyanítom 2008 akart volna lenni, na de ez csak részletkérdés) Azt sem tudom hogy lehet megközelíteni a komplexumot. Se cím, se térkép. M5 Inárcsi lehajtót emlegetik páran...

_________________
Attól még, hogy indexelek, nem biztos, hogy egyenesen megyek tovább!


2009. március 3. 10:19
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 35 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség