Pontos idő: 2024. április 20. 5:48




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 304 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Következő
 Egyéb szerveződő programok 
Szerző Üzenet
Avatar

Motor: Yamaha XT 660 R '04
Hozzászólás Re: Egyéb szerveződő programok
1. Skandi - Szombat vagy vasárnap
2. Csöngö- Szombat vagy vasárnap
3. Kolixx- Sz. vagy v.

_________________
Kutatásra és Orgyilkosságra Létrehozott Ikerhorizontális Xenonmeghajtású eXkavátor
Kép


2009. november 24. 21:12
Profil YIM
Avatar

Motor: Ktm 790 Adv r + Ktm-ek
Hozzászólás Re: Egyéb szerveződő programok
1. Skandi - Szombat vagy vasárnap
2. Csöngö- Szombat vagy vasárnap
3.


2009. november 24. 20:03
Profil
Avatar

Motor: GSF-1250SA
Hozzászólás Gokart
Hali!

Itt (ha jól látom) csak kültéri pálya van. Tévedek?

_________________
CSapatkivonásra Oktatott Mesterséges Yodamásolat


2009. november 24. 13:33
Profil
Hozzászólás Re: Egyéb szerveződő programok
Sziasztok,

a Nagy Téli Punnyadás-t megtörendő szerveznék egy kis megmozdulást a december 12-13-i hétvégére!
Mivel a motorozásnak már erősen korlátozottak a lehetőségei, itt az alkalom, hogy mindenki bizonyítson 4 keréken is!
Szóval a rendezvény szombaton vagy vasárnap lenne Mogyoródon, a Hungarokart Center gokartpályáján, ahol is görkorizni fogunk... na jó nem, télleg a gokartozás lenne a program szíve lelke:)
A jelentkezők számától függően szerveznénk egy háziversenyt, esetleg némi nyereménnyel ill. annál nagyobb dicsőséggel fűszerezve!
A pályán van bár is, lehet enni inni mulatni szóval minél kevesebb sofőr = minél nagyobb mulatság:)
Az ár erősen létszámfüggő, szóval jelentkezzetek minél többen, ha megvan egy nagyságrendi létszám, utána tudom pontosabban mondani.
Hajrá!!

1. Skandi - Szombat vagy vasárnap
2.
3.
...


2009. november 24. 12:36
Profil
Avatar

Motor: GSX 1400 K6
Hozzászólás Re: Egyéb szerveződő programok
kissa írta:
Bator ember volt! :smt068 :twisted:

Szerintem meg idegbeteg. :lol:
Szinte habzott a szája a dühtől. :mrgreen:


2009. október 22. 7:48
Profil
Avatar

Motor: 1200N K5
Hozzászólás Re: Egyéb szerveződő programok
Bator ember volt! :smt068 :twisted:
zöldi írta:
Bezzeg mikor Verőcén az erdei ember akarta Kissát leütni a marmonkannával :haha: :haha:


2009. október 22. 0:07
Profil
Hozzászólás Re: Egyéb szerveződő programok
Limbo-Zs. írta:
Mondjuk az új térkép is azt írja, hogy hétvégén közforgalom számára nyitva!


mi is olyan 2 hete voltunk kemence felöl semmi tábla, ellenben csomó kocsi néhány motoros is volt és elég jó aszfalt köfelhordással, ezért inkább 2a-n érdemes gumi oldalát koptatni VÁcig hazafelé :twisted: , mivel Duna Ipoly mellett is új aszfalt és itt trafi szinte mindig van


2009. október 15. 14:38
Profil
Avatar

Motor: Suzuki GSF 650 Bandit S
Hozzászólás Re: Egyéb szerveződő programok
T3v3 írta:
1hete voltam arra . Nem igazán volt fa kitermelés. Az úton pedig általában 1-2 kocsi szokott szembe jönni.
Egy tábla van Diósjenő felől : Behajtani Tilos (kivéve erdészeti engedéllyel).
A Börzsönyben nőttem fel , így spec engem hidegen hagy.
Kemence felől valóban nincs tábla. A teljes útskaszon nincs !!!!! Így nem értem ebben mi a logika.


Mi is arra voltunk minap, Diósjenő felöl mentünk Kemence fele, ugyan tábla van, de nyugodtan lehet menni, mi megálltunk a tetején, tök szép kilátás van, oda jöttek a rendőrők, s ennyit mondtak: Vigyázzanak, a környéken sok az ittas sofőr! . Beszélgettünk velük,mondták, hogy nyugodtan lehet ezen az úton közlekedni. Mondjuk az új térkép is azt írja, hogy hétvégén közforgalom számára nyitva!


2009. október 10. 10:03
Profil
Avatar

Motor: 1.2-es Börzsönyi szürkemarha
Hozzászólás Re: Egyéb szerveződő programok
Ja tényleg :D
De az Királyrét előtt volt (Paphegy), ahogy átjöttünk Kóspallag felől az erdei úton (másik erdei út).


2009. október 8. 15:03
Profil
Avatar

Motor: 1150 GS, Ty250, CB500 RR
Hozzászólás Re: Egyéb szerveződő programok
Ticu írta:
Nekem volt, hogy szembe jött egy rendőrkocsi is. Nem szóltak semmit.


Bezzeg mikor Verőcén az erdei ember akarta Kissát leütni a marmonkannával :haha: :haha:

_________________
Bikes are living proof that God loves us and wants us to be happy.


2009. október 8. 10:36
Profil
Avatar

Motor: GSF 600 S K4 (snassz szürke)
Hozzászólás Re: Egyéb szerveződő programok
Nekem volt, hogy szembe jött egy rendőrkocsi is. Nem szóltak semmit.

_________________
Attól még, hogy indexelek, nem biztos, hogy egyenesen megyek tovább!


2009. október 8. 9:19
Profil
Avatar

Motor: 1.2-es Börzsönyi szürkemarha
Hozzászólás Re: Egyéb szerveződő programok
1hete voltam arra . Nem igazán volt fa kitermelés. Az úton pedig általában 1-2 kocsi szokott szembe jönni.
Egy tábla van Diósjenő felől : Behajtani Tilos (kivéve erdészeti engedéllyel).
A Börzsönyben nőttem fel , így spec engem hidegen hagy.
Kemence felől valóban nincs tábla. A teljes útszakaszon nincs !!!!! Így nem értem ebben mi a logika.


2009. október 7. 18:11
Profil

Motor: bandit 250
Hozzászólás Re: Egyéb szerveződő programok
próbáljátok ki az útvonalterv.hu-n, hogy Diósjenőről tervezzetek egy utat az erdei út Kemencéhez közelebbi felére. Nem Keresztbe fog tervezni az erdőn át, hanem fel északra megkerüli az egészet, és Kemence felől megy be. 8km helyett 43km. Fakitermelés pedig keményen megy, szóval biztos, hogy nem környezetvédelmi okokból nem lehet bemenni, hanem inkább egyes cégek gazdasági érdekei miatt.

_________________
Ismeretlen okból soha ne térj át a szemközti sávba!


2009. október 7. 16:32
Profil Honlap
Avatar

Motor: GSF-1250SA
Hozzászólás Re: Egyéb szerveződő programok
Én 1.5 hete voltam arra, Kemence irányába, hétvégén.
Helyiek igazítottak útba, nem szóltak a korlátozásról, és táblákat sem láttam, de természetesen ez nem jelent semmit.
Ellenben jött szembe pótkocsit 'faszállító' scania, nem lassan, és egyéb motorosok is voltak.

_________________
CSapatkivonásra Oktatott Mesterséges Yodamásolat


2009. október 7. 16:23
Profil

Motor: bandit 250
Hozzászólás Re: Egyéb szerveződő programok
én úgy tudom, hogy csak Kemence felől lehet behajtani a kempingek miatt, de Diósjenő felől mindig tilos

_________________
Ismeretlen okból soha ne térj át a szemközti sávba!


2009. október 7. 16:13
Profil Honlap

Motor: Honda XL650V Transalp
Hozzászólás Re: Egyéb szerveződő programok
Ha jól tudom hétvégén be lehet menni legálisan (vagy pont hogy hétköznap?). Van az út mentén egy szálló is. Utána kéne nézni, de biztos, hogy van, amikor használható.


2009. október 7. 16:05
Profil
Avatar

Motor: R1250GS
Hozzászólás Re: Egyéb szerveződő programok
MLAci írta:
Diósjenő, és Kemence között van egy erdei út, egyszer voltunk arra banditos guruláson is. Csak óvatosnak kell lenni, mert természetvédelmi terület, tilos behajtani. Ha jól tudom 300 rongy bánja ha elkapnak. Legalábbis a legutolsó bírságolási rendszer szerint amiről hallottam. Lehet, hogy azóta enyhítették, de az tuti, hogy elvileg tilos behajtani.
Szóval úgy értette, hogy Vác-ról Diósjenőre, utána át az erdőn Kemencére, és nem körbe észak felé.

Értem. Hát én azt akkor kihagyom, nemcsak a 300k miatt, hanem nálam elvi kérdés, hogy olyan helyen nem megyek motorral erdőbe ahol az tilos, mivel többnyire oka van, ha tiltják.

_________________
If this is heaven, I'm not afraid of hell...


2009. október 7. 15:57
Profil ICQ

Motor: bandit 250
Hozzászólás Re: Egyéb szerveződő programok
Diósjenő, és Kemence között van egy erdei út, egyszer voltunk arra banditos guruláson is. Csak óvatosnak kell lenni, mert természetvédelmi terület, tilos behajtani. Ha jól tudom 300 rongy bánja ha elkapnak. Legalábbis a legutolsó bírságolási rendszer szerint amiről hallottam. Lehet, hogy azóta enyhítették, de az tuti, hogy elvileg tilos behajtani.
Szóval úgy értette, hogy Vác-ról Diósjenőre, utána át az erdőn Kemencére, és nem körbe észak felé.

_________________
Ismeretlen okból soha ne térj át a szemközti sávba!


2009. október 7. 15:43
Profil Honlap
Avatar

Motor: R1250GS
Hozzászólás Re: Egyéb szerveződő programok
Ticu írta:
Lehet már késő... alap: Kismaros a Börzsöny szíve!! ;) Én szoktam szeretni a Vác-Diósjenő (át a hegyen)-Kemence (már lehet teljesen kész az új aszfalt!)-Szob-Márianosztra-Kóspallag-Királyrét-Kismaros útvonalat.


Tegnap elnéztem arra, de azt a Vác-Diósjenőt nem értem. Itt a 2-es útra gondolsz Vác és Hont között? Mert Vácról nem láttam másik utat Diósjenőre?! Vagy a 2-esről bemész Diósjenőre majd a másik úton vissza a 2-esre? A többi világos. Tetszett is, csak sajnos Kemence után besötétedett, így Szobról már hazafelé vettem az irányt.

_________________
If this is heaven, I'm not afraid of hell...


2009. október 7. 14:58
Profil ICQ
Avatar

Motor: Suzuki GSF 650 Bandit S
Hozzászólás Re: Egyéb szerveződő programok
mzsombor írta:
Én eddig ahányszor jártam arra, mindig nagyon kavicsfelhordásos volt az új rész, sajnos. :(

Hát, most is volt egy kis rossz rész, de összességében jó volt, főleg, hogy Szobról át mentünk Marótra, onnan Egom, s úgy haza. Laza kis 250kmes karika volt, de élveztük, s nagyon nagyon sok motorossal taliztunk.


2009. szeptember 21. 14:57
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 304 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség