Pontos idő: 2024. március 28. 9:55




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2926 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 142, 143, 144, 145, 146, 147  Következő
 Segítség - műszaki kérdések [moderált] 
Szerző Üzenet
Avatar

Motor: 1150 GS, Ty250, CB500 RR
Hozzászólás Re: Segítség - műszaki kérdések [moderált]
De műszaki után szedd ki!!!
És nem szivacs, simán dörzsi pontatlanul fogalmaztam. Az az egész ilyen fémforgács szerű anyagból vanmint ez. A szivacs elég gyorsan elfüstöl odabenn

_________________
Bikes are living proof that God loves us and wants us to be happy.


2009. február 21. 19:00
Profil
Avatar

Motor: GSF400V
Hozzászólás Re: Segítség - műszaki kérdések [moderált]
Ettöl tartottam én is,hogy nem a fémházas lesz a belevaló.Most küldhetem vissza.Pedig kezdtem megörülni,hogy egy rendelés alatt letudom az olaj és a szűrőt. :oops: Na mindegy,majd valahogy leboltolom a sráccal akitöl vettem.Ez a dörzsi szivacs kissé meglapett.Soha nem gondoltam volna,hogy egy ilyesmit dogjak a kipufogóba. :) De kipróbálom!Köszi.

_________________
Ed'm


2009. február 21. 18:17
Profil

Motor: 1991 Suzuki GSF-250 Bandit
Hozzászólás Re: Segítség - műszaki kérdések [moderált]
Ebben teljesen igazad van MLaci!
Ezt benéztem! :roll:


2009. február 21. 18:14
Profil Honlap

Motor: bandit 250
Hozzászólás Re: Segítség - műszaki kérdések [moderált]
Bandita20 írta:

igaz más évjáratúm van 91es és 250es, de HifloFiltro HF531-et vettem!



hahó! ezzel óvatosan! A 250-es és 400-as rengeteg dologban különbözik!! Többek között az olajszűrőben is...nehogy HF531-est vegyél 400-asba, mert lesz egy utad vissza a boltba...ugyanis a 400-asba nem ez való.
Olyat vegyél amit mzsombor írt, vagy amit én belinkeltem.

_________________
Ismeretlen okból soha ne térj át a szemközti sávba!


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MLAci 2009. február 21. 20:57-kor.

2009. február 21. 12:51
Profil Honlap

Motor: 1991 Suzuki GSF-250 Bandit
Hozzászólás Re: Segítség - műszaki kérdések [moderált]
gkadam írta:
Azt véletlenül nem tudjátok,hogy milyen olaj szűrő megy bele?Filteres vagy a hagyományos fém házas?Van a kipufogo mellett egy fém ház amit 3 csavar tart.Én arre tippeltem,hogy ez alatt lehet a filter,viszont így nem igazán fér bele az elképzelsembe. :roll:


Igen a fém ház alatt van 3 csavarral rögzítve, én nemrég cseréltem igaz más évjáratúm van 91es és 250es, de HifloFiltro HF531-et vettem!

http://kepfeltoltes.hu/view/090221/DSC0 ... es.hu_.jpg


2009. február 21. 10:25
Profil Honlap
Avatar

Motor: 1150 GS, Ty250, CB500 RR
Hozzászólás Re: Segítség - műszaki kérdések [moderált]
gkadam írta:
Igaz a sportdob tutti,hogy követel egy kis csúszópénzt 8-) .


Ha leveszed a dobot, és a közösítőbe gyömöszölsz pár dörzsi szivacsot, akkor elhalkul a műszaki erejéig(el is gyöngül, de az kit érdekel :D )

_________________
Bikes are living proof that God loves us and wants us to be happy.


2009. február 20. 21:12
Profil

Motor: bandit 250
Hozzászólás Re: Segítség - műszaki kérdések [moderált]
gkadam írta:
Amit idáig találta, kicsit komolyabb kategóriában az úgy 30-35 környékén volt.


nézd meg pl itt...26 ezer körül már teljesen korrekt 150-es gumik vannak
http://kekhold.hu/?khm=abr&lvl=1&mtype=21

_________________
Ismeretlen okból soha ne térj át a szemközti sávba!


2009. február 20. 19:17
Profil Honlap

Motor: Honda XL650V Transalp
Hozzászólás Re: Segítség - műszaki kérdések [moderált]
Filteres van benne, ott ahol írod, HF133-as HifloFiltro.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mzsombor 2009. február 20. 19:21-kor.

2009. február 20. 19:16
Profil

Motor: bandit 250
Hozzászólás Re: Segítség - műszaki kérdések [moderált]
ha tuti 95-ös (ami attól, hogy a forgalmiban az van, még nem biztos...az enyém elvileg 96-os, de akkor már 2 éve nem is gyártották ezt a típust....), akkor Champion szurobol x307-es kell bele

http://bolthely.hu/generalspeed/id/0002 ... lajszuro__

_________________
Ismeretlen okból soha ne térj át a szemközti sávba!


2009. február 20. 19:15
Profil Honlap
Avatar

Motor: GSF400V
Hozzászólás Re: Segítség - műszaki kérdések [moderált]
Lehet bene valami.Nekem is kicsit gyanus,hogy miért ilyen olcsó.Amit idáig találta, kicsit komolyabb kategóriában az úgy 30-35 környékén volt.Végül is nem tapadás miatt akarom lecserélni a gumikat hanem a nyamvatt műszaki miatt.Igaz a sportdob tutti,hogy követel egy kis csúszópénzt 8-) .Azt véletlenül nem tudjátok,hogy milyen olaj szűrő megy bele?Filteres vagy a hagyományos fém házas?Van a kipufogo mellett egy fém ház amit 3 csavar tart.Én arre tippeltem,hogy ez alatt lehet a filter,viszont így nem igazán fér bele az elképzelsembe. :roll:

_________________
Ed'm


2009. február 20. 18:37
Profil
Avatar

Motor: Yamaha XT 660 R '04
Hozzászólás Re: Segítség - műszaki kérdések [moderált]
gkadam írta:
Kenda ...erröl a típusrol még nem hallottam semmit


Azért nem nagyon hallottál róla, mert nem nagyon használják. Ezeket a gumikat kisebb sebességű motorokhoz ajánlják. Sebességindextől függ, de tipikusan nem a bandit kategóriájába való gumik (a 15 ezresere gondolok). Ezért is olyan olcsóak.

Én még kb 5-6 ezerrel fentebbi kategóriában keresnék gumit, megéri a különbséget.

_________________
Kutatásra és Orgyilkosságra Létrehozott Ikerhorizontális Xenonmeghajtású eXkavátor
Kép


2009. február 19. 22:12
Profil YIM

Motor: bandit 250
Hozzászólás Re: Segítség - műszaki kérdések [moderált]
öööö...ha csúszkálós a gumi, és veszel rá egy keményebbet, akkor nem fog jobban csúszkálni? :roll: Nálam is kb 2-3mm van még a gumiból, de nem csúszkál.
Nekem az a véleményem, hogy a bukósisak mellett a gumi az amin nem szabad spórólni (persze az értelmes egyensúlyt meg kell találni az ár/értékben), mivel az az egyetlen pont amivel a talajhoz kapcsolódsz...ha ott nincs rendben valami, annak csúnya vége lehet.

_________________
Ismeretlen okból soha ne térj át a szemközti sávba!


2009. február 19. 22:05
Profil Honlap
Avatar

Motor: GSF400V
Hozzászólás Re: Segítség - műszaki kérdések [moderált]
Az én Bandim 95-ös és most jelenleg 150/70 17-es Michelin gumi van rajat.Nem tudom.Még nem volt rajta másik gumi de nekem egy kicsit csúszkálósnak tűnik ez a fajta.Lehet,hogy azért mert csak 2mm es a minta?Most egy kményebb keverékü Kenda gumit néztem ki.Igaz erröl a típusrol még nem hallottam semmit.Vszon egészen olcsónak mondható mert 15000-ért már utánad is dobják.

_________________
Ed'm


2009. február 19. 20:44
Profil
Avatar

Motor: vizes bandit ;)
Hozzászólás Re: Segítség - műszaki kérdések [moderált]
Évjárattól is függ, az enyém 97-es VC-s, abba 150/60-R17 az ajánlott méret. A gumi minősége többet számít az élvezhetőségben mint a méret.


2009. február 19. 17:29
Profil

Motor: bandit 250
Hozzászólás Re: Segítség - műszaki kérdések [moderált]
ha jól tudom 150/70 - 17
biztonságosan és élvezhetően, is ez a méret megy bele. Ha eltérsz a gyári mérettől, akkor már nem lehet olyan tökéletes, mint a gyárival.

_________________
Ismeretlen okból soha ne térj át a szemközti sávba!


2009. február 18. 21:48
Profil Honlap
Avatar

Motor: GSF400V
Hozzászólás Re: Segítség - műszaki kérdések [moderált]
Szevasztok!

Nem tudja valaki,hogy 400-as Bandithoz milyen gumit irnak elő a tervezök hátra?És mekkora az ami még biztnságosan és élvezhetően belemegy? :?:

_________________
Ed'm


2009. február 18. 20:57
Profil
Avatar

Motor: 1150 GS, Ty250, CB500 RR
Hozzászólás Re: Segítség - műszaki kérdések [moderált]
Én kingtonyt használok. Van egy 5-25Nm-es és egy 20-110-es(az általam bizgerált dologkhoz ez a kettő elég, a hengerfej lehúzásához kéne egy nagyobb is). A kicsi '/4-es collos, a nagy 3/8-os, így vettem hozzá egy 1/4 és egy 1/2 collos átalakítót, mert a szerszámosom ilyen méretekkel operál. Az unixnál ha van kedvezményed 12ezer/darab áron megkapod. Én ott vettem az egyiket.

_________________
Bikes are living proof that God loves us and wants us to be happy.


2009. február 13. 10:09
Profil

Motor: 1250SA
Hozzászólás Re: Segítség - műszaki kérdések [moderált]
Milyen nyomatékkulcsok kellenek a bandithoz? Hol lenne érdemes megvenni? Mire kell odafigyelni vásárláskor?
Plííííííz segítsetek?


2009. február 13. 8:32
Profil
Avatar

Motor: 1200N K5
Hozzászólás Re: Segítség - műszaki kérdések [moderált]
jaja! tetszett! :) amugy ha mar csere, en is femhalosra cserelem...


2009. február 10. 16:43
Profil
Avatar

Motor: XJR 1200, FZ1 SA
Hozzászólás Re: Segítség - műszaki kérdések [moderált]
kissa írta:
Lehet, h akkor meg masmilyen gumit gyartottak! :) Egyebkent en se cserelnem, ha a szelesebb kormany miatt nem lenne ra szukseg... :|


Emlékszem, hogy tetszett a széles kormány meg a nyomaték, amikor mocit cseréltünk a Bakonyban
;) A bandid könnyű kezelhetősége bennem is megmaradt :)


2009. február 9. 20:51
Profil Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2926 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 142, 143, 144, 145, 146, 147  Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség