Pontos idő: 2018. október 22. 18:05

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 807 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 37, 38, 39, 40, 41  Következő
 Általános 
Szerző Üzenet

Motor: Honda Innova 125,Yamaha FZS600
Hozzászólás Re: Általános
Kezdek én is erősen elgondolkodni valami 125-ös libakergető beszerzésén munkábajárás céljából... 2-3l-es fogyasztás, 4T, olcsó fenntartás, NE robogó (nem vagyok oda az állandó fordulaton süvöltésért), 2-300-ezres vételár. Meglátjuk. VFR kicsit testes a városba futkosni, meg a kisbandit is benyel 6l-t, nem túl gazdaságos...

2009. február 10. 8:57

Motor: Suzuki, Yamahák, Mini Riga
Tényleg, Zsombor kisbandija jó választás lehetne, legalább nem száguldozna a hölgy, mert letípné a szél :lol: Meg ha behány valami, legalább tudod, kit kell ütni :twisted: :twisted: :lol: ;)

2009. február 10. 8:24

Motor: 1.2-es Börzsönyi szürkemarha
Szerintem 125 kategóriában bármelyik kiábrándító lesz , hamar kimotorozza.
Ha már sportos motor, akkor én megnéznék egy 400-as ZXR kawát. Azt európai piacra is gyártották, így levolna róla a gond ha esetleg lenne ilyen "japán belpiacost ne" mizériája. És biztosan van olyan ami úgy van vizsgáztatva hogy A korl.-al vezethető.

2009. február 9. 23:25

Esetleg a 250-es kisbanditom? Piros, sportos színben van :twisted: , Ak-val vezethető, lába leér róla. :D
Még a VFR se éri utol az avataromon. :motor2:

2009. február 9. 22:37

Hozzászólás Re: Kismotor
Hunter írta:
...A sportmotor kinézetű motorok tetszenek neki, és kérte, hogy segítsek neki választani.

Szóval marad a 125-ös kategóriában a Honda cbr és a Yamaha yzf. !

Akkor vegyen honda cbf 125-öt. Most néztem hétvégén némi nyomtatott sajtót apósnál, tök patent kis gép, és 548e ft. Hozzátenném, ilyet én is szívesen vennék a helyi dzsungelharcba.

2009. február 9. 21:47

Motor: Suzuki GSF 1200S K3
Hozzászólás Kismotor
Hali!

Egy ismerősöm korlátozott jogsival motort venne. 50 kg-os lányról van szó, aki kb 155 cm magas, ezért is nem tudta megcsinálni a korlátlan jogsit. A sportmotor kinézetű motorok tetszenek neki, és kérte, hogy segítsek neki választani.

Hát túl nagy választék nincs ezekhez a paraméterekhez. Maradjunk ugye a 36 LE (25KW) alatt és ha lehet japánban, mert az olasz gyártók motorjait nem szívesen ajánlanám. Csak mert jót akarok a lánynak, nem azt, hogy egy esetleges szervízprobléma után az egész motor kérdéstől elmenjen a kedve.

Szóval marad a 125-ös kategóriában a Honda cbr és a Yamaha yzf. Egyik sem olcsó, de gondolom, egy olcsó öreg honda nsr kicsit kiábrándító lenne.

Várom az ötleteket, hogy mit ajánlhatnék nyugodt szívvel ebben a kategóriában!

2009. február 9. 20:51

Motor: gsf 250
Azt hittem van valakinek tapasztalata vagy valami tuti trükkje.De hát akkor marad a bolt.

2009. január 25. 20:20

Motor: 1.2-es Börzsönyi szürkemarha
Én igazából már a kérdést sem értettem.
Hogy hogy mivel érdemes fújni ? Festékkel ?
Ha elviszed olyanhoz aki ilyennel foglalkozik ő tudni fogja. Ha te csinálod akkor meg marad a sufni tuning,
de azt hogy milyen festéket vegyél azt talán a boltban jobban el tudják mondani.

2009. január 25. 11:24

Szóval bukó festéseben nincs semmi ötletetek?

2009. január 24. 13:27

mzsombor köszi a szerelő tippet, egyenlőre full correktnek tűnik a mókus.tudja valaki hogy bukósisakot mivel érdemes fújni.mert van 1 feka bukóm és azt szeretném ha nem csak fekete de 1 kicsit aranyos is lennék benne. :D

2009. január 21. 4:59

Motor: Kymco People 250
Amióta "felborítottam" az álló terepjárót az oldaldobozzal, nekem elég a topcase. 2000 km után sem tudtam megszokni a szélességét. :(

2009. január 18. 20:40

A 3 dobozot azért is tud nagyon jó lenni akár 1 napos túrán is, mert teljes nyugalomban bennük lehet hagyni a komplett cuccot(bukó+dzseki), és lehet egy kézitáskával várat/város/tavat/hegyet nézni. A tartókat+dobozokat meg meg lehet venni "okosba", lesni kell az aprókat, ebayt, vaterát. Dobozt nehezebb kifogni, de pl a múltkor volt egy pár givi E36 egész szép állapotban, 15-ért párban, csak okádék kék színben.

2009. január 5. 12:17

Én eddig csak tanktáskával jártam, de kezd igen kevés lenni. Most tavasszal tervezek rá venni oldaltáskákat, és ha nagyon kell, még egy topcase lesz valamikor, de három fix doboz biztos nem, az költségben már kicsit borsos. :)

2009. január 5. 12:05

Motor: GSF-1250SA
Én 5 napot voltam Horvátországban, 2 személlyel (asszony).
3doboz + nagy tanktáska, kempingre berendezkedve. A sátor a hátsó doboz tetején volt, azzal nem volt gond.
Amit legközelebb biztosan itthon hogyak, az a dupla magas tanktáska. Az első pár(száz) km-en jól esett, hogy az a dög ennyi mindent elbír, meg stabil mint állat, de a végére már a tanktáska lecippzározható felét rásóztam a haverra. Semmit sem láttam a km órából, és a GPSből (a térképtartón fénylik, és nyomogatódik).
Foglalt szállásra 3 doboz kényelmesen, kis tanktáska csak az apró holmik és az útközben szükséges dolgok miatt.
(a takot igénytelenül lefóliáztam, de megérte)
Szóval a 3doboz faja, de a nagy tanktáska egy idő után tehet.
Képek a képtárban.

2009. január 5. 11:45
Hozzászólás Re: Segítség - általános [moderált]
Ticu írta:
Csomagtárolási kérdésim volnának 2 személyre, max 1-2 napos túrákhoz. Na jó ebből 1 nőnemű és ugye azt tudjuk, hogy egy utánfutó is kevés lenne. :lol:
Mit érdemes venni (tanktáska, oldaldobozok vagy topcase)? Esetleg mindet?
Fontos, hogy márkás cucc legyen (pl Givi), megéri az árát?
Hol érdemes körülnézni ilyen ügyben? :roll:

Nekem is Louis-os Moto Detail hátsó dobozom van. Nyáron teszteltem is. A saját készítésű tartóm felmondta a szolgálatot és menet közben leesett. Na ezek után mindenkinek bátran ajánlom, mert a karcokon kívül semmi baja nem lett. Felpókoztam és mentem tovább.
1-2 napra a tanktáska + hátsó doboz bőven elég. Mi 4-5 napra 3 dobozzal szoktunk menni.

2009. január 5. 11:21
Adminisztrátor
Hozzászólás Általános
Általános

2008. december 31. 17:00

Köszi az ötleteket.Próbálkozom...

2008. december 26. 18:39
Vidéki létemre tudok ajánlani egy korrekt szerelőt Bp-en!
Bambi néven fut a jó ember,a tel.száma:20/3420977
Amúgy a Suzuki kupán versenyszerelő,Ő maga is ezer éve motoros,és az Üllői út 202-ben van a műhely,meg otthon is! :| :| :|

2008. december 26. 16:37

Motor: K 1300 GT
Nézz körül a régi gyűjteményben:
http://www.bandit.hu/modules.php?name=F ... cf0ed91968

2008. december 26. 13:11

Köszi a tanácsot. ;) Valaki más ötlet esetleg?

2008. december 26. 9:04
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 807 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 37, 38, 39, 40, 41  Következő