Pontos idő: 2024. március 28. 9:33




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 172 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Következő
 Bemutatkozás (moderált) 
Szerző Üzenet
Avatar

Motor: R1250GS
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Vagy sokszor közvetlenül egymással beszélünk.... :shock:


2024. január 18. 17:18
Profil
Avatar

Motor: Yamaha XT 660 R '04
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Működik, csak csendesebben :D

_________________
Kutatásra és Orgyilkosságra Létrehozott Ikerhorizontális Xenonmeghajtású eXkavátor
Kép


2024. január 17. 22:13
Profil YIM
Avatar

Motor: GSF 650 S
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok, működik még a Bandit.hu? Korábban nagyon aktív volt :)


2024. január 14. 20:39
Profil
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Üdv Mindenkinek itt a Fórumon!
Tibi vagyok, Kaposváron élek. 42 éve motorozok hivatalosan. "Nagy"motorjaim kb. 24 éves korom óta vannak. Szinte az össze szoc, típus volt, aztán Suzuki LS650, Honda VFR750F, Honda 250, Yamaha Virago 535, BMW K1100LT, Suzuki Burgman AN650, és most pedig egy Suzuki Bandit GSF 600 S.
Szeretek egyedül is és csapatban is motorozni, a motorjaimat ma már nem magam szerelem, rábízom a szakikra.
Szívesen fogadok a Bandittal kapcsolatosan minden tapasztalatot és természetesen én is megosztom majd szívesen, amennyiben már lesznek típustapasztalataim.
Széles Utat Mindenkinek!


2017. október 4. 16:11
Profil

Motor: Suzuki GSF 650 SA
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok!
Imre vagyok az Alföldről. 56 éves. Régen MZ-m volt egy 250/1-es. Utána jó pár évig semmi említésre méltó.Mikor lehetőségem lett tíz éve vettem egy 250-es choppert kezdésnek. Majd tavalyelőtt úgy éreztem másra vágyok így lett egy 650-es Banditom amit nagyon megszerettem.Nem vagyok egy száguldozós típus néha viszont jól esik a sebesség. Most találtam rá a fórumra. Örülök hogy tagja lehetek. Valamikor remélem összefutunk egy-egy túrára.


2017. május 25. 17:14
Profil

Motor: Honda CB600 FA
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok!


Balázs vagyok. Fővárosi vagyok. Jópár éve egy 125 ETZ vel kezdtem motorozást. Ezután jó ideig 4 keréken folytattam gépjárműve pályafutásom,majd újra vettem 2 kerekűt is egy SV 650N "személyében". Nagyon szuper kis motor volt, de picit másabbra vágytam. A csupasz vonulatot követve a tavalyi évben cseréltem jelenlegi Hornetemre.
Több ismerősöm is van Banditos közöttetek már. Szimpatikus a társaság,és a honlap is, így eljött az ideje a regisztrációmnak ;)


2017. április 5. 11:16
Profil
Avatar

Motor: Suzuki Bandit 1200S
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok!

Fecó vagyok, jelenleg kincsesbányai albérletben, amúgy Ősi a lakhelyem.
Bandit előtt egy 600-as XT-m volt, de azt elég hamar "kinőttem", így jött a 2x akkora Bandita. Vele teljesen meg vagyok elégedve, azt leszámítva, hogy sajnos elég sokat kellett szerelőkhöz vinnem, ez részben annak tudható be, hogy egy megbízhatatlan kereskedőtől vettem.
Ahhoz képest, hogy 4 éve Bandit tulaj vagyok, csak most találtam erre a fórumra. Pedig valószínűleg sok kíntól-problémától mentesülhettem volna, ahogy olvasgatom az oldalt.
Szeretek csak úgy is motorozni, de jobb társaságban, úti céllal. Remélem majd valamikor én is tudok egy Banditás túrához csatlakozni...
Széles és száraz utat Mindenkinek! :)


2016. május 24. 9:20
Profil
Avatar

Motor: Suzuki GSF 1250 SA
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok!

Köszönöm a regisztrációs lehetőséget.
Gábor vagyok, Vácon élek és állítólag a legszebb férfikorban vagyok. Talán ennek is köszönhető, hogy a közelmúltban egy 600-as Yamaháról egy Nagy Bandira ültem át. Más világ, kicsit közelebb ahhoz amit én szeretek.
Jól hangzana, hogy a motorozás számomra életforma, de nem teljesen fedné a valóságot. Ugyanis azon túl, hogy szívesen motorozok akár konkrét cél nélkül is, leginkább a napi ügyeim intézéséhez használom az autó helyett. Ennek köszönhető, hogy az idén már elértem a 10 ezredik km-t.
Habár papíron műszaki értelmiségi volnék nem szívesen nyúlok mélyebben a motorhoz, azt meghagyom a szakembereknek. Motorozni nem tudok, viszont viszonylag nagy magabiztossággal megyek a motorral. Mondom ezt azután, hogy anno részt vettem egy motoros vezetéstechnikai tréningen és rá kellett jönnöm, hogy hiába vezettem én már 30 éve a Verhovinámat kantárszáron és hiába a sok esés-kelés meg egyebek, bizony a nagy arcomat jobb pár számmal kisebbre cserélni.
Azt hiszem besorolható vagyok a társasági ember kategóriájába, így szívesen találkozom másokkal ilyen-olyan rendezvényeken és nem vagyok ellene a közös gurulásoknak sem.
Remélem erre veletek is sor kerülhet a közeljövőben!


2015. szeptember 16. 19:44
Profil

Motor: Suzuki GSF1200S
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Szevasztok Márkatársak!

Pár év kényszerszünet után idén ismét sikerült nyeregbe pattannom. Volt egy megtévedésem aminek kapcsán kipróbáltam egy V 2-est, de nem igazából vált be. Így a napokban szert tettem egy kevés kilométeres Bandit 1200-esre. Ez már megszokott, ismerős gép nekem. "Csak a Bandit az igazi...." :-)
Remélem "visszafogadtok" és ismét kapok olyan sok hasznos segítséget, tanácsot mint azt korábban!
Jó lenne csatlakozni Hozzátok és szép túrákat megtenni!
Széles utat mindenkinek!
Üdv.: Olivér


2015. április 19. 12:38
Profil
Avatar

Motor: CBR 600
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Oké Jedi!
Majd véletlenül se arra megyünk, amikor otthon sem vagytok! :D
Azért egy címet majd adj, hogy elkerüljük a környéket.
Jajj de rég láttunk titeket is! Remélem hamarosan találkozunk!


2015. március 28. 19:32
Profil
Avatar

Motor: GSF 1250N ( black )
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
empi írta:
Sziasztok!

Köszönöm szépen a felvételt a fórumba!
Néhányan talán emlékeztek rám -Kalota Eszter a becsületes nevem :-) - nem regisztrált tagként, néha veletek tartottam egy-egy túrán "Bosco" háta mögött utasként.
https://lh6.googleusercontent.com/-Dp85 ... _1332a.jpg

Anno még egy 1200 Bandit révén találtunk rá a csapatra,
https://lh6.googleusercontent.com/-7Jm3 ... vekkel.jpg
mostanra viszont már nem a "banditosok" csoportját erősítjük, hanem inkább a "hondásokét". Ezt remélem elnézitek nekünk és veletek tarthatunk néha kakukktojásként is. :-)

A motorjogsit már 9 éve letettem, de a motorvásárlásnak az ideje tavaly tavaszra érkezett el egy Suzuki gs 500 F személyében. Imádtam a kis űrdongómat, sok szuper élményt köszönhetek neki!
https://lh5.googleusercontent.com/-9zNV ... e19_0.jpeg
Sokat róttuk az utakat a szezonban így a végére megérett a gondolat, hogy váltok.
November óta vagyok boldog tulajdonosa egy Honda CBR 600-nak, bár még csak ismerkedünk, mivel lényeges különbségek vannak a két moci között, de nagyon élvezem!
https://lh5.googleusercontent.com/-b_bg ... 5707_n.jpg

Remélem sokszor tudunk majd idén csatlakozni hozzátok kisebb-nagyobb gurulásokra!
Szép napot!

Üdv,

empi



Aztán nehogy véletlenül benézzetek, ha Tura felé jártok, mert úgy sem vagyunk itthon soha !!!!! :mrgreen:

_________________
Ha az autópályán haladván, egyszer csak vésztjósló menydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hid azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !


2015. március 28. 12:46
Profil
Avatar

Motor: CBR 600
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok!

Köszönöm szépen a felvételt a fórumba!
Néhányan talán emlékeztek rám -Kalota Eszter a becsületes nevem :-) - nem regisztrált tagként, néha veletek tartottam egy-egy túrán "Bosco" háta mögött utasként.
https://lh6.googleusercontent.com/-Dp85 ... _1332a.jpg

Anno még egy 1200 Bandit révén találtunk rá a csapatra,
https://lh6.googleusercontent.com/-7Jm3 ... vekkel.jpg
mostanra viszont már nem a "banditosok" csoportját erősítjük, hanem inkább a "hondásokét". Ezt remélem elnézitek nekünk és veletek tarthatunk néha kakukktojásként is. :-)

A motorjogsit már 9 éve letettem, de a motorvásárlásnak az ideje tavaly tavaszra érkezett el egy Suzuki gs 500 F személyében. Imádtam a kis űrdongómat, sok szuper élményt köszönhetek neki!
https://lh5.googleusercontent.com/-9zNV ... e19_0.jpeg
Sokat róttuk az utakat a szezonban így a végére megérett a gondolat, hogy váltok.
November óta vagyok boldog tulajdonosa egy Honda CBR 600-nak, bár még csak ismerkedünk, mivel lényeges különbségek vannak a két moci között, de nagyon élvezem!
https://lh5.googleusercontent.com/-b_bg ... 5707_n.jpg

Remélem sokszor tudunk majd idén csatlakozni hozzátok kisebb-nagyobb gurulásokra!
Szép napot!

Üdv,

empi


2015. március 28. 10:15
Profil

Motor: Bandit 1200N
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok,

40 éves vagyok és idén megvettem életem 2.-ik 1200N Banditját.
Szezonra felkészítve, éppen egy-két ruha beszerzése van még folyamatban és mehet is majd a gurulás. :)
Köszönöm a tagság lehetöségét, várom az esetleges együtt gurulásokat.
Szép idöt, száraz utat és olcsó benzint mindenkinek!


2015. március 11. 7:59
Profil

Motor: GSF-600s 2001.
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok. Köszönöm a tagság lehetőségét. Balogh Zoli vagyok, 43 éves. " 20 " év után újra motorozom. Nem tagadom , van mit behoznom 250 es JAWA után. Egy hónapja vettem egy 600s mocit. Ismerkedünk.


2015. február 28. 16:39
Profil
Avatar

Motor: R1250GS
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Gabesz77 írta:
Üdvözlet minden motoros társamak. Köszönöm a tagfelvételt. Vörös Gábor vagyok Gyáli Bandita 600s tulajdonosa. A múltba V4-el motoroztam váltottam de nem bántam meg! :) Remélem sok hasznos dolgot tudok meg tőletek és lesznek közös gurulásaink is. Széles utat mindenkinxek!!!

Isten hozott, ha már itt laksz a szomszédban :) (Vecsés)

_________________
If this is heaven, I'm not afraid of hell...


2014. október 15. 12:32
Profil ICQ
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Üdvözlet minden motoros társamak. Köszönöm a tagfelvételt. Vörös Gábor vagyok Gyáli Bandita 600s tulajdonosa. A múltba V4-el motoroztam váltottam de nem bántam meg! :) Remélem sok hasznos dolgot tudok meg tőletek és lesznek közös gurulásaink is. Széles utat mindenkinxek!!!


2014. október 15. 7:28
Profil

Motor: GSF 1200S, KTM 640 Duke II
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Welcome...pont ilyen színű évjáratú, dobozu az én gépem is:)
n

_________________
Nem értek hozzá, de elszánt vagyok!


2014. április 2. 21:02
Profil
Avatar

Motor: GSF 1200 S
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Üdvözletem Mindenkinek!
Kovács Péter vagyok, 69es évjáratú, Várpalotán lakom, Riga16-tól TDM850-ig terjed az eddigi tapasztalatom. Nemrég tettem szert egy '03as GSF1200S mocira :D és örülök, hogy immár közétek tartozhatok újdonsült Bandit tulajként! Több éve szemezgettem már a típussal, remélem sokáig hűséges társam lesz. Elsősorban szerelési, karbantartási ismereteimet szeretném bővíteni, illetve a tapasztalataitokból tanulni, mivel szeretem magam elvégezni amit csak tudok, illetve még nem tartok kockázatosnak az egészségemre nézve.
Széles utat, teli tankot! Péter


2014. április 2. 18:06
Profil
Avatar

Motor: R 1200 GS Jawák
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
csomy írta:
Szerintem vagy három éve lesem a hazai talikat, mikor bátorkodik be egy kis mákdaráló, hogy jól kölcsönkérjem, de nincs szerencsém.


Csomy:kölcsönadjam a Jawámat ? ;) Igaz az kicsit nagyobb .. 350-es ;)

_________________
Mielőtt kerékpárra ülsz, mindig húzd meg a dinamó csavarjait


2014. február 20. 20:16
Profil Honlap
Avatar

Motor: 1150 GS, Ty250, CB500 RR
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Lassan vehetsz magadnak gombokért hétvégi állatkodósnak, 100-ert volt a múltkor accross is.

_________________
Bikes are living proof that God loves us and wants us to be happy.


2014. február 9. 20:23
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 172 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség