Pontos idő: 2024. április 19. 20:32




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 168 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Következő
 Javaslatok 
Szerző Üzenet

Motor: Honda XL650V Transalp
Hozzászólás Re: Javaslatok
A profilban a "milyen motorom van" mezőt nem lehetne kicsit hosszabbra venni? Így nem fér ki a becsületes nevük. :D


2008. december 2. 21:25
Profil
Avatar

Motor: 1150 GS, Ty250, CB500 RR
Hozzászólás Re: Javaslatok
Te is vazze, sőt akárki akárhogy nevezhet, csak tudjam, hogy nekem szól. :lol:

_________________
Bikes are living proof that God loves us and wants us to be happy.


2008. december 2. 20:27
Profil
Avatar

Motor: GSF-1250SA
Hozzászólás Re: Javaslatok
Ésén?? :cry:

_________________
CSapatkivonásra Oktatott Mesterséges Yodamásolat


2008. december 2. 18:48
Profil
Avatar

Motor: 1150 GS, Ty250, CB500 RR
Hozzászólás Re: Javaslatok
T3v3 Te hívhatsz akárhogy :lol:

_________________
Bikes are living proof that God loves us and wants us to be happy.


2008. december 2. 18:25
Profil
Avatar

Motor: GSF 600 (2004) Naked
Hozzászólás Re: :-)
admin írta:
Na, jo, legyen 30k :)


:lol: :) ;)
Köszönjük!

_________________
Gangsta

GSF600K4 Bandit


2008. december 2. 15:42
Profil Honlap
Adminisztrátor
Hozzászólás Re: :-)
Gangsta írta:

Zsííír! Köszönjük! :-) Ja, nem lehetne a méret-korlátot felemelni 6kb-ról? (mondjuk 30kb???) ;)


Na, jo, legyen 30k :)


2008. december 2. 13:44
Profil
Avatar

Motor: Suzuki GSX 1400
Hozzászólás Re: Javaslatok
Tangerine írta:
K_István írta:
a magyartanárom meg nagyokat nézne rám aki kettessel csúszott át az éretségin helyesírással és fogalmazással (azért reáltárgyakból erősebb voltam!). Bár egyik sem lett azóta jobb , csak a országos átlag csúszott lejebb! :) )

A helyesírás még többé-kevésbé jogos, de a fogalmazással nem tudom mi volt a baja. :mrgreen:


Van miért szégyelnem magam a helyesírásom miatt. Soha nem voltam jó belőle, nem volt művelség központú, de idővel ráébredek ,hogy sokat nyom a latba...de közben annyi dawn-kóros fórumozik , hogy állandóan azon kell gondolkodnom hogy a tavaly , vagy a muszáj miLYen "JÉ", mert annyiszor látom vizulális vesztemre a rosszat hogy már képtelen vagyok eldönteni a billentyű püfölése közben. És ehhez jönek még az elütések, fogalomzavarok... és végül visszaolvasva elsüllyednék szégyeneben...pedig ha volna még türelmem visszaolvasni mielött elküldöm...
Bocsánat az önkritikáért, igérem igyekszem ellensúlyozni eme emberi gyarló hibámat önzetlen segítőkészségemmel, emelve az új fórum szinvonalát.

Üdv

István


2008. december 2. 13:44
Profil
Avatar

Motor: GSF 600 (2004) Naked
Hozzászólás Re: :-)
kissa írta:
Gangsta írta:

Avatar-t hogy lehet feltölteni? :-o A Profil beállításnál nincs tallózási lehetőség...


Most mar van! ;)


Zsííír! Köszönjük! :-) Ja, nem lehetne a méret-korlátot felemelni 6kb-ról? (mondjuk 30kb???) ;)

_________________
Gangsta

GSF600K4 Bandit


2008. december 2. 13:25
Profil Honlap
Avatar

Motor: 1200N K5
Hozzászólás Re: Javaslatok
Koszi! Irtam privatot! Legalabb ez is teszt ala kerul! :)

kolixx írta:
Ami a hozzászólások sorrendjét illeti: tudom, hogy magamnak állíthatom, de egyszerübb ezt adminként beállítani, van rá lehetőség.

Kissa: az elmúlt fél évben én elég sokat gyúrtam ezt az új phpBB-t, ha valamit esetleg nem tudnátok megoldani, szivesen segítek.


2008. december 2. 13:23
Profil
Avatar

Motor: 1200N K5
Hozzászólás Re: :-)
Gangsta írta:

Avatar-t hogy lehet feltölteni? :-o A Profil beállításnál nincs tallózási lehetőség...


Most mar van! ;)


2008. december 2. 13:14
Profil
Avatar

Motor: GSF 600 (2004) Naked
Hozzászólás Re: Javaslatok
Hali!

pogi írta:
Az ember kicsit nem figyel oda, és a feje tetejére áll minden :mrgreen:


Hát én is csak pislogtam, hogy új fórum, meg már sokan beregisztáltak... Csak néztem, hogy hol a link? Miről beszélnek? :D
Aztán észrevettem, hogy nincs Bandit.hu-s fejléc az oldalon, csak a linkek...

Nem kellene a főoldalra egy figylemfelhívó(bb) link??! :-o

_________________
Gangsta

GSF600K4 Bandit


2008. december 2. 13:09
Profil Honlap
Avatar
Hozzászólás Re: Javaslatok
Az ember kicsit nem figyel oda, és a feje tetejére áll minden :mrgreen:


2008. december 2. 12:32
Profil
Avatar

Motor: GSF 600 (2004) Naked
Hozzászólás :-)
Sziasztok!

Na, megjöttem én is, bár még sok okosságot nem tudok hozzátenni a Ti tapasztalataitokhoz, én viszont annál többet tanulhatok!! 8-)

Gratula az Admin-oknak, meg a fejlesztőknek a munkáért! ;)

Avatar-t hogy lehet feltölteni? :-o A Profil beállításnál nincs tallózási lehetőség...

_________________
Gangsta

GSF600K4 Bandit


2008. december 2. 10:32
Profil Honlap
Avatar

Motor: GSX 1400 K6
Hozzászólás Re: Javaslatok
K_István írta:
a magyartanárom meg nagyokat nézne rám aki kettessel csúszott át az éretségin helyesírással és fogalmazással (azért reáltárgyakból erősebb voltam!). Bár egyik sem lett azóta jobb , csak a országos átlag csúszott lejebb! :) )

A helyesírás még többé-kevésbé jogos, de a fogalmazással nem tudom mi volt a baja. :mrgreen:


2008. december 2. 9:50
Profil
Avatar

Motor: Suzuki GSX 1400
Hozzászólás Re: Javaslatok
zöldi írta:
Üdv!

A régi szerkezete tetszett. Amit K_Isván javasolt régebben, hogy lehetne csinálni bölcsességek adatbázist: Pl olcsó beszerzési források címei,lehetne egy okos leírások, szervíztrükkök is. ezekbe nem lehetne beleírni, az Admin vagy a Mod tehetné bele a fórumból.
JA, avatar lesz? Úgy szeretem nézni magam.


Ohh hát ide tüntetek!

Támogatom első körben azt a hozzáálllást, hogy a küllem luxus első körben figyelmen kivül hagyandó, másodlagos dolog...szerintem a fórum elsődlegs célje hogy elégítse ki az információra éhes (ügyefogyikat is) fórumozók igényeit.
Ennek elsődleges feltétele jól definiált témák és azokban gyorsan célzottan kereshető fellelhető információmorzsák...
Nagy választóvonal lehetnek maga a szabadidős tevékenységek amikor a jármű valóban használat tárgyát képezi, ilyenek a túrát, találkozók, kurulásik, pályázások, ... és másik rész melyekben a motor mint a probléma forrása szerepel. Ezekben a javítási, beállítási tanácsok, alkatrész, olaj beszerzési lehetőségek, megbizható szervizek...És egy harmadik lehetne a "divatruházat", kiegészítők, motorra és lovasra, ide lehetne gyűjteni a kedvenc témám, a túradobozok-konzolok, bukók, ruhák, stb.
A felépítése kezdetén magunknak kell dönteni arról hogy alakalmassá tesszük -e arra fórumot, hogy az újonna érkezők megtalálják benne azon csak számukra új problémájukra választ, amire mi már 3-4 billintyűzetet koptatjuk el, vagy továbbra is megválaszolásra kerülnek a milyen olajat rakjak bele, és milyen gumiabroncsot tegyek fel rá, vagy hol kapni olcsón indexet...
Ezekre lehetne egy gyönyörű karbantartott Zöldi (Zordi) szerinti "bölcsességtár", amit mi úgy tudunk karbantartani, hogy használata esetén jelzünk, hogy már nem él a cím, bolt szervíz, elköltözött, használhatatlan....
(Valami ilyesmit szerettem volna összehozni a GSX 1400 oldalon. Nagyából sikerült is , de csak azért mert szinte önmagammal fórumozok és kevésbé érvényesültek mások akaratai! :) csak a látogatottságával nem vagyok megelégedve. Bár most állítólag megjelenik az egyik magazinban a Görögországi Túraleírásom... és akkor híres lesz az oldal... a magyartanárom meg nagyokat nézne rám aki kettessel csúszott át az éretségin helyesírással és fogalmazással (azért reáltárgyakból erősebb voltam!). Bár egyik sem lett azóta jobb , csak a országos átlag csúszott lejebb! :) )

Üdv

István

Üdv.

István


2008. december 2. 8:26
Profil
Avatar

Motor: Yamaha XT 660 R '04
Hozzászólás Re: Javaslatok
Ami a hozzászólások sorrendjét illeti: tudom, hogy magamnak állíthatom, de egyszerübb ezt adminként beállítani, van rá lehetőség.

Kissa: az elmúlt fél évben én elég sokat gyúrtam ezt az új phpBB-t, ha valamit esetleg nem tudnátok megoldani, szivesen segítek.

_________________
Kutatásra és Orgyilkosságra Létrehozott Ikerhorizontális Xenonmeghajtású eXkavátor
Kép


2008. december 2. 2:59
Profil YIM
Avatar

Motor: 1200N K5
Hozzászólás Re: Javaslatok
Az a baj sajnos, hogy az eredeti dizajn a phpNuke sajatja, de csak a forumhoz is van eleg hasonlo...
Itt lehet keresgelni:
http://demo.phpbb3styles.net
Lehet, hogy meg jobbat is talalunk mint az eredeti ;)
A forditott sorrendre en is gondoltam, hogy az legyen default ...megoldhato. A baloldalt levo felhasznalok szeintem csak egy kattintas, mindjart megkeresem...

Valoban, ez a 3. verzio klasszisokkal jobb a reginel, de ez majd hasznalat kozben ugyis kiderul mindenki szamara! ;)

kolixx írta:
Írni is lehet bele, csak a fejléc megsérült, mint látható.

Ha már fejlesztést eszközöl a vezetőség, akkor napirenden levő technológiát használjunk :)

Amúgy maximális esélye van annak, hogy ugyanaz a design erre a fórumra is ráhúzható (természetesen az új verziója). (Ez a fórum ugyanattól a gárdától szármázaik mint a régi)


2008. december 1. 23:35
Profil
Avatar

Motor: GSX 1400 K6
Hozzászólás Re: Javaslatok
kolixx írta:
Még a designhoz annyi, hogy jó lenne majd megfordítani a hozzászólások sorrendjét. (De ez csak külcsin)

Azt be tudod magadnak állítani a Felhasználói vezérlőpulton. Egész pontosan ITT


2008. december 1. 23:08
Profil
Avatar

Motor: 1.2-es Börzsönyi szürkemarha
Hozzászólás Re: Javaslatok
Külcsíny tekintetében, ahogy Kolixx is írta :

- hozzászólások időrendi sorrendjének felcserélése
- A hozzászóló/felhasználó modul pedig jobbról ide át balra (mint a régiben.

Részemrül...

Ja és Zord itt is legyen Zord, má úgy megszoktam :D


2008. december 1. 22:49
Profil
Avatar

Motor: Yamaha XT 660 R '04
Hozzászólás Re: Javaslatok
Írni is lehet bele, csak a fejléc megsérült, mint látható.

Ha már fejlesztést eszközöl a vezetőség, akkor napirenden levő technológiát használjunk :)

Amúgy maximális esélye van annak, hogy ugyanaz a design erre a fórumra is ráhúzható (természetesen az új verziója). (Ez a fórum ugyanattól a gárdától szármázaik mint a régi)

_________________
Kutatásra és Orgyilkosságra Létrehozott Ikerhorizontális Xenonmeghajtású eXkavátor
Kép


2008. december 1. 22:46
Profil YIM
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 168 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség