Pontos idő: 2024. március 28. 9:28




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 172 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő
 Bemutatkozás (moderált) 
Szerző Üzenet
Avatar

Motor: Bandit 1200, VFR800, most R1
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Szép napot mindenkinek!
Rég jártam erre de talán emlékszik még valaki rám.


2010. május 4. 23:21
Profil
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok,

Papp Mónika vagyok, párom Szabó Attila. Budapesten élünk, a harmincas éveinket tapossuk.;)
Új tagok vagyunk, kevés motoros baráttal. :cry:
Párom gyerek kora óta motorozik, és nemrégiben vásárolt egy GSF 650-es "csodabogarat". Nekem egyenlőre sok tapasztalatom nincs a motorozásról, de imádok vezetni. (autót) :lol:
Most röviden ennyi, a többi meg majd folyamatában... :D

További szép estét mindenkinek, és "Széles utat"!


2010. május 3. 19:33
Profil

Motor: 1250 utas
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok!

Keliger Lászlóné, Tünde vagyok. A koromat le sem írom mert próbáltam, de leírva nem tetszik, mert én nem ezt érzem. Párom Laci már regisztrált, de mint néztem ide nem írt semmit... Albertirsán lakunk, ott is dolgozunk. Én egy építőipari cégnél vagyok irodavezető. A motor Laci nevén van és még a banké. Az én részem belőle az utasülés és a csekkek. Úgy is ismertem meg őt, hogy motorozott. Aztán házasság, gyerekek, motor eladás. Most viszont már visszakaptuk az életünk azon részét, amiről le kellett mondanunk a családosodás miatt.
Szeretünk túrázni, csavarogni, kihasználunk minden jóidőt, hogy bepótoljuk a sokéves lemaradást motorozás terén:).
Amit szeretek még csinálni: bringázás, kertészkedés, gyaloglás és minden jó dolog ami nem kényszerű házimunka (mert azt csak csinálom, de nem szeretem).

Röviden egyenlőre ennyit. Aztán majd megismertek ;)


2010. április 26. 12:30
Profil

Motor: Suzuki Gsf 250
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok! Ill. Jó napot!

Csirinyi Lászlónak hívnak!
27 éves vagyok B-A-Z megyéből, Bodrogolasziból.
Az itteni rugógyárban dolgozom cnc beállítóként. Egy 250-es Banditom van. Kb. 1 hete az enyém, de a család tulajdonában 1 éve van.(Mivel a tesómé volt.) Jövő héten fogm szerelőhöz vinni karbiszinkront és szelephézag állítást fog kapni. (Előreláthatólag.) Mér egy ideje olvasgatom a a bandit.hu fórumot és most úgy döntöttem,h belépek, persze csak,ha engeditek. Biztosan sok kérdésem lesz, mivel ez az első motorom. Sajnos még várnom kell sokat amíg lerakom a jogsit (ha minden jól megy olyan 3 hét vagy 1 hónap...de nem akarom elkiabálni :) ). Első körben ennyit gondoltam írni magamról, szerintem minden lényeges benne van, ha nincs akkor szóljatok nyugodtan. :)

További szép napot kívánok Mindenkinek!


2010. április 10. 15:51
Profil
Avatar

Motor: GSF 1250 S
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok!

Erdősi Zoltán vagyok Pécsről, 32 éves. A motorozást 2005 környékén kezdtem egy SV650-es nyergében. Aztán a kis gép eladó sorba került és ezután lettem - 2008 tavaszán - egy nagy Bandit büszke tulajdonosa :D Az öröm nem tartott sokáig mert alig 3000km megtétele után kissé el lettem ütve melynek következményében nem enyhén sikerült a gép és a jobb lábam esztétikai vonásait megváltoztatni :cry: A fémek alig egy hete kerültek ki csak a lábamból de a vas még mindig beteg kicsit mivel a biztosító nem fizetett. De legalább működik! Imádom is mint állat :twisted: A munkahelyem jelenleg eléggé veszélyben forog de azért remélem sikerül minél több túrán veletek tartanom :motor2:

üdv

tata

_________________
Lehet hogy hüje vagyok, de azt tudom hogy mi a jó!


2010. április 8. 12:47
Profil
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok!

Régi-új tag vagyok, Farkas Péter Székesfehérvárról. Egy 600S-s Banditom van 3 éve, éjfekete. Gyakran motorozunk főleg a feleségemmel, kis társasággal meg egyedül is. Nem vagyok már mai gyerek (45) így nem a sebesség az elsődleges, azért néha szeretem meghúzni kicsit a "bajszát", had örüljön.
Hamarosan tavasz, gumicsere és indul a szezon. Ez a tél nem volt kedvező motorozni, tavaly lehetett decemberben, februárban is.


2010. március 2. 15:03
Profil
Avatar

Motor: GSF1200S
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok!

Papp Zsolt vagyok, Baján élek a családommal, van egy 17 éves lányom, egy 11 éves fiam akit már megfertőzött a benzingőz és egy negyven éves feleségem, akit még nem. Jelenlegi motorom egy: Suzuki Bandit GSF600S, és a hó miatt már elvonási tüneteim vannak. Szép napot mindenkinek!


2010. február 15. 9:16
Profil ICQ Honlap
Avatar

Motor: MZ ETZ250 deluxe
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok!

Kiss Gergely vagyok, Egerágon lakom. 17 éves leszek augusztusba, még "csak" egy simson schwalbe kr 51/1 mocim van, de ez se rossz, simán verem vele a többi simót. Bővebb infóért klikk: http://www.simson-schwalbe.atw.hu
Legelső motorostalálkozómon 2009 augusztusába voltam hunterrel (egykori tanárommal, és egyben mesteremmel) és nagyon megtetszett. Valószínúleg idén is megyek, de akkor már saját motorral. Remélem hunter is megcsinálja addigra a simsonját. :)


2010. február 7. 19:55
Profil

Motor: Gsf 650
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok!

Már többször is beleolvasgattam a fórumba, most pedig csatlakoztam. Ha nem jelent problémát!
Füzesgyarmaton lakom, gyerekként oltottak be benzinnel és Verhovinán tanultam motorozni.
Évekkel ezelőtt csatlakoztam egy jó kis csapathoz, azóta velük koptatom az országutakat.
Gépem: Gsf 650


2010. február 6. 20:56
Profil
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok!
Tiszteletem a társulatnak!

A nevem Czapp László ,Üllő city a város ahol élek. Jelenleg feleségemmel és három lányommal (9,13,85),na meg két kutyámmal együtt.
Fiatal koromban motoroztam sokat ,de később ezt a jó szokásomat és a lúdtalpamat is kinőttem.
Pár éve ,viszont újra jelenkeztek nálam ezek a tünetek ,hiába épitette újra a személyiségemet a pszihológus.
Hiába aki egyszer rákap a motorozás izére az menthetetelen!
Jelenleg egy Suzuki Tu 125.-ös mocim van ,de tervezek egy Bandita beszerzését.
Azt ,hogy 250,vagy 400.-as még nem döntöttem el.
Ebben viszont kérni fogom a Tisztelt Publikum segtségét is !!
Vételkor mire figyeljek oda a motornál, kopás ,zörgés ,stb...
Ha irnátok a lapon ,vagy a czapplaszlo@freemail.hu-ra megtisztelnétek a bizalmatokkal, amit előre is köszönök.

Kivánok mindenkinek sok szép kalandot a motorjával és a barátaival!

Tisztelettel:Czapp László


2010. január 17. 20:37
Profil
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok!
Üdv: Mindenkinek!!
Mielőtt bármit írnék, Békés Karácsonyt és Boldog Új (balesetmentes) Esztendőt kívánok!!!

Magamról igen röviden: Tatabányán élek. Már jó ideje motorozok. Egy nagyobb "helybéli" laza motoros csapat tagja vagyok, velük(is) gurulgatok és a csapat Weblapját is gondozom. Jelenleg egy 400-as Burgival "kerekezek" és jövőre tervezem egy GSF1250-es vásárlását. Mivel nincs kivel véleményt egyeztetni, kérdezgetni, kimondottan erről a gépről, ezért regisztráltam ide és remélem, hogy tavaszig választ kapok néhány kérdésemre Tőletek, kik hajtotok ilyen gépet. Így talán könnyebben dönthetek a vásárlásról.

Előre is kösz a segítséget!!


2009. december 22. 20:27
Profil
Avatar
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok!

Szintén régi ujként regisztrálók, de folyamatos olvasoja vagyok/voltam a fórumnak. Immár 5 éve egy 400-as bandita hű tulaja vagyok, ő pedig a hű társam! Meglévő tapasztalataimmal szivesen nyujtok segitséget, ujoncoknak kategórián belül!

Üdv

_________________
Eladó:
http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki ... vc-4679257


2009. december 10. 9:10
Profil
Avatar

Motor: GSF1200S/98
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok!
Zalaegerszegen élek családommal, melynek tagja egy bordó Bandit 1200S is. Néha van egy kis mosolyszünet a motorozás miatt, de ez a legjobb családokban is előfordul. Vagy nem??? ;)
A nyolcadik szezont töltöttem ennek a gépnek a nyergében, több mint 60000
boldog km-t megtéve, egyetlen meghibásodás nélkül! (Na most elkiabáltam)
Nem is goldolkodom motorcserében,"hűséges típus" vagyok. Szabadidőmben egy 650-es hobby Dominátorral járom az erdőket,mezőket.

Várva a tavaszt, Tisztelettel: Nemes Gyula


2009. december 9. 15:31
Profil

Motor: V-Strom DL650
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok!

68-as vagyok, Budapesten születtem és élek feleségemmel és 2 kisfiammal.
90-óta motorozok sorrendben ezekkel a típusokkal: IMZ M72, Honda VT 500 C, Honda VF 500 FII, Suzuki DL650.
Munkába járás mellett főként hosszabb rövidebb túrákra használom a motort. A Grossglocknert, Krakkót és tavaly egy Alpok-Dolomitok túrát egy volt kollégámmal nyomtam le, aki mellesleg Banditos, innen erről az oldalról. ;)
Ha valakit érdekel ITT talál képeket.

Mindenkinek üdv a V-Strom Club Hungary nevében is.

Balázs


2009. december 1. 17:43
Profil Honlap
Avatar
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Üdv Mindenkinek!

Néhány mondatban magamról: még első szárnypróbálgatásaimnál járok motoros berkekben. Eltöltöttem 1 szezont utasként és annyira megtetszett, hogy jogsira adtam a fejem, szüleim nagy bánatára ;) A jogsi folyamatban, tavasszal folytatom a forgalomban. Remélem nem sokkal utána boldog tulaja leszek 1 kis Banditának, a 250-es kategóriából :D Kiszemelt áldozat már van, csak pénz kéne :P


2009. november 23. 14:10
Profil
Avatar
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok!

Régi-újként előkerültem, korábban is Lowrider voltam, most is az vagyok.
Aki nem ismerne: Jandó Árpád a becses nevem.
Egy kicsit nyugatabbra költözve most Oroszlány a bázisom, és a közelben veterán autókat restaurálok kollégáimmal. A motorom még a régi, a bordó 600-as S Bandit.
Update: a jó kis Banditám más gazdához került, én meg egy ideje nem motorozom.


Üdv mindenkinek!

Low


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Lowrider 2014. december 4. 20:04-kor.

2009. október 16. 12:42
Profil
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Hello Banditák !

Lehoczky Lénárdnak hivnak 1977-ben születtem.
Nagy szerelmem a motorozás. Fiatalon kezdtem 12 évesen egy Romettal, majd Simson kis Etz nagy Etz, Fzs 600, Tdm900, És most egy 2003-as 1200 s. Szeretem nagyon nyomatékos, de egy kicsit nehéz. Márciusban vettem azóta mentem kb 7000-et vele. Nemrég találtam rá a fórumra, remélem személyesen is találkozunk és gurulunk együtt. Ja mellékesen motorokat szerelek. Pest megyében lakom Veresegyházon.


2009. szeptember 20. 21:02
Profil
Avatar

Motor: GSF1250
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Limbo-Zs. írta:
Hóhó! Egy rég nem látott ismerős.....Bogár, Busz, s most a Bandit.....Isten hozott KIZS, Limbó (aki még ott tudod hol, az RZS nevet viseli:) )
Lesz itt közös mókázás már látom!!!!


Jé az RZS! Kicsi a világ ;)
Akkor alakíthatunk egy BBB (Bogár, Busz, Bandit) szekcót :)


2009. szeptember 14. 17:43
Profil
Avatar

Motor: Suzuki GSF 650 Bandit S
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
kizs írta:
Sziasztok!

Bemutatkozom nektek röviden: Kiss István Zsolt (KIZS), Szolnokról elszármazott Pesti lakos. :)
Kettő és fél hete vettem egy 1250-es akciós K8-a Banditot és most már 6500km környékén járok vele.
Nem tudom mit mondjak még így hirtelen...
Fogok ide írogatni, akkor majd megismertek jobban.

Hóhó! Egy rég nem látott ismerős.....Bogár, Busz, s most a Bandit.....Isten hozott KIZS, Limbó (aki még ott tudod hol, az RZS nevet viseli:) )
Lesz itt közös mókázás már látom!!!!


2009. szeptember 13. 20:24
Profil
Avatar

Motor: GSF1250
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok!

Bemutatkozom nektek röviden: Kiss István Zsolt (KIZS), Szolnokról elszármazott Pesti lakos. :)
Kettő és fél hete vettem egy 1250-es akciós K8-a Banditot és most már 6500km környékén járok vele.
Nem tudom mit mondjak még így hirtelen...
Fogok ide írogatni, akkor majd megismertek jobban.


2009. szeptember 12. 17:59
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 172 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség