Pontos idő: 2024. március 28. 8:12




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 172 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
 Bemutatkozás (moderált) 
Szerző Üzenet
Avatar

Motor: Suzuki GSF 600S K3 (álom-kék)
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok!

Turcsán Nóra vagyok '80-ban születtem Pécsen, jelenleg Egerágon lakom.
Adminisztrátorként dolgozom és mellette fiatal lovakat lovagolok.
Csikó korom óta motorozom különféle kismotorokon, de az elmúlt 2 évben utasként voltam jelen Hunter és Bandikája társaságában. 2008 őszén tettem le az "A" kategóriás jogosítványt. Az elmúlt években passzív tagja (olvasója) voltam a fórumnak, de most elérkezett a regisztrálás ideje. :)
Moci még nincsen, de folyamatban és természetesen egy 600-as Bandita lenne az álom!

Röviden ennyi üdv. mindenkinek!


2009. március 19. 11:15
Profil
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
sziasztok!

Markó Péter vagyok, miskolci.
Mióta az eszemet tudom imádom a kétkerekűeket és végre sikerült beszereznem banditámat. Építőmérnökként végeztem a BME-n most pedig szülővárosomban dolgozom Miskolcon. Amint jobb idő lesz irány túrázgatni, remélem ott megismerlek benneteket személyesen is. Addig pedig az új szerzeménnyel kapcsolatban sok kérdésem lesz még felétek :) Üdv


2009. március 18. 21:29
Profil

Motor: Bandit 1200s, Cavalcade
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok! Horváth Zoltán vagyok 68-ban születtem Budapesten élek. 82 óta motorozok (inkább) kisebb megszakitásokkal pl. katonaság. 93-ban vettem első Japán motoromat addig Riga, CZ, ETZ. Sok motorom volt most a második Banditomat hajtom(GSF1200s). Egy régi vágyam teljesült mikor 2 éve sikerült szert tennem egy Suzuki Cavalcade-ra.
Röviden ennyi.


2009. március 10. 19:31
Profil

Motor: GSX650f majd lesz kép is
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok Tomi vagyok !

Röviden magamról :1986ban kezdtem motorozni , sok évet és 50000 km-t lenyomtam MZ-n ezután több év kimaradt sajna. Tavaly újra kezdtem egy vadiúj gsx650f-en.
Azért mertem ide belépni mert hát ugye ez is BANDIT !
Hát ennyi !


2009. február 8. 13:21
Profil
Avatar

Motor: GSF 1200s
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok!

Elnézést kérek mindenkitől, a bemutatkozásom elmaradt amit most igyekszem pótolni, bár ezt a régi fórumon már egyszer megtettem...

Koller Zoltán -ként láttam meg a napvilágot Budapesten 32 évvel ezelőtt, biztosítóknak dolgozok kárszakértői rendszert üzemeltetek, naponta sportolok, a küzdősportok megszállottja vagyok. 650-es Drag Star-al 5 évet húztam le, már régóta terveztem a váltást mivel túrázásnál mindig csak kullogtam a cimborák után, nálam mindig a Bandit volt a nyerő, és 2008 márciusban beteljesedett a szerelem vettem egy 1200-as Banditát. Röviden tömören ennyi... ;)


2009. február 6. 19:18
Profil
Avatar

Motor: GSF400V
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok Ádám vagyok!
27 éves,Dorogi lakos,belső építész és látványterv megvalosító vagyok.Kb 15 éves korom óta motorozom babetta-simson-stb. majd 6 évig egy 125cmm ETZ-vel róttam a kilómétereket.Tavaj nyáron viszont kicsit többre vágytam és vettem egy kis 400-as BANDIT.A tavaji szezont mégcsak szervizeléssel(tank,karbi) és a moci kitapasztalásával töltöttem.Viszont idén már szeretnék kicsit többet is megismerni kicsiny országunkbol.Ezzel csak az a gond,hogy a haveri társaságomban nem igazán vannak motorosok és egydül kicsit unalmas tud lenni a túrázás.De derülátó vagyok és tudom ez a probléma is hamar orvoslódik majd.
Addig is mindenkinek kitartást mindjárt itt a tavasz!

Üdv: Ed'm

_________________
Ed'm


2009. február 1. 21:30
Profil
Avatar

Motor: GSF600S
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok.

A nevem Lengyel Attila.Gödöllőn lakom, 30 éves vagyok,a foglalkozásomat tekintve tehergk.vezető vagyok,italáru szállítással foglalkozom.A motorozást kb. 14 évesen keztem(riga,romet,simson,stb.)pár évig,azután egész két évvel ezelőttig semmilyen mocim nem volt.Tehát nemrég kezdtem újra egy 600-as Bandit nyergében amit nagyon imádok.Remélem személyesen is lesz lehetőségem találkozni veletek.


2009. január 31. 17:21
Profil

Motor: GSF 1200S K3
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok Tamás vok előző bandin ez kimaradt ezért bocsi!
25éves pincérként ténykedek szabad időm nagy részét 1200as Bandim nyergében töltöm, ami 2003óta szaggatja az aszfaltot, de én csak 2008májusában szerettem bele azóta elválaszthatatlanok vagyunk, csak ez a fránya tél ne lenne!!!!
munkába 125cm3es peugeot robogommal megyek, de a nagyobb turákra csak a Bandi jöhet szóba pesten élek, de gyárilag Baranyai illetőségü vok, azon belül Szentlőrinci!!!
2éve költöztem a nagyfaluba, a jobb boldogulás reményében, olyan munkahelyet találtam, amiből kitudom sporolni a részletet, és a különböző költségeket pl.:fékbetét, gumi, üzemanyag, olaj, stb... különben műszakilag tök hülye vok, ezért előre is bocsi a hülye kérdésekért, de senki se születik motorszerelőnek, és senki fejében sincs műszaki rajz, ezért ha valami gondom van kérdezek, ami néhány ember számára idegesitő tud lenni, nekem viszont erősen sporolos a felfogásom, mert ha 20.000Ftot költök szervizre, akkor kb1000kmel kevesebbet tehetek meg kedvenc paripámon!
Széles utat, és mielöbbi jó időt!
Vesszen a TÉL!!!!!!!


2008. december 22. 23:10
Profil
Hozzászólás Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok!

Ádám (28) vok, mostanában kezdtem foglalkozni a gondolattal, hogy motorozzak. Bár ifjabb koromban volt egy Simsonom és a haverom 600-as KLR-jét is sokat hajtottam, de komolyan csak pár hete vetődött fel, hogy veszek egy nagyobb mocit. Szóval egyenlőre csak puhatolózok és nézelődök...


2008. december 11. 11:57
Profil

Motor: Suzuki Bandit 1200s K3
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Üdv mindenkinek!Gazsi Zsolt vagyok,gödöllői illetőségű és egy Gsf 1200 S k3 boldog tulaja:


2008. december 10. 15:07
Profil

Motor: Honda XL650V Transalp
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Első! :D
Ráadásul jogosan, mivel az előző fórumban még nem mutatkoztam be... :oops:

Margetán Zsombor vagyok, Budapesti, 22 éves villamosmérnök egyetemista. Motorozni egy Honda Dio nyergében még 2006 tavaszán kezdtem, utána jött a 250-es kisbandit, majd most mellé még egy Honda VFR 750 állt be a garázsba. :)


2008. december 4. 17:51
Profil
Adminisztrátor
Hozzászólás Bemutatkozás (moderált)
Bemutatkozás (moderált)


2008. december 4. 13:59
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 172 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség