Pontos idő: 2024. március 28. 9:58




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 172 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Következő
 Bemutatkozás (moderált) 
Szerző Üzenet
Avatar

Motor: '93 Bandit 250
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok!

Geri vagyok, 24 éves, Bp. utolsó kerületéből.
Tavasszal tettem le az A-s jogsit, előtte még robogón sem ültem.
2 hónapja vagyok boldog tulajdonosa egy 93-as kék 250-es Banditának, évek óta ilyet szerettem volna.
Ez alatt a 2 hónap alatt 3 veterán túrán vettem részt, amit a Szeszvame és a Pannónia MGTSZ szervezett.
Kisnémedi-Acsa, Szigetmonostor-Kisoroszi és Herceghalom-Páty (ez pont ma volt) távokon.
Igaz hogy a Banditkám még messze nem veterán, nem is illett a többiek közé, de baráti társasággal mentem és élveztem. :)
Idén sajnos nem biztos hogy lesz még időm az egyetem mellett, de jövőre szeretnék Banditos találkozókra is eljutni és nagyobb távokat is megtenni a vassal. :)


2012. szeptember 22. 20:30
Profil
Avatar

Motor: 98' GSF 600S
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok!

Igaz még nem vagyok igazi "bandita", de gondoltam az első hozzászólásom legyen a bemutatkozás.
Zsolt (bozsi80) vagyok 32 éves, jelenleg Keszthelyen (Zala megye) lakom.
Gyerekkorom óta vonzanak a kétkerekűek... akkoriban Rometteket, Komárokat, Rigákat, Simsonokat nyüstöltünk,
később jöttek a 150-es MZ TS-ek, 350-es Jawa-k, aztán egyik havernak 250-es NSR, majd egy 500-as Honda.

Nekem 2009-ig kellett várnom az első nagymotoromra, ami egy 94-es ZZR 400 volt.
Ettől sajnos egy szezon után meg kellett válnom (családi okok miatt). :(
Ezt már nem is bánom annyira, mert ha minden a terv szerint alakul (amit nagyon remélek),
akkor tavasszal leszek nagyon boldog tulajdonosa egy 98-as Bandit 600S-nek. :D

Az első randink már megvolt és egyből beleszerettem... a korához képest nagyon jól tartja magát. :lol:
Biztos vagyok benne, hogy kapcsolatunk hosszú évekig lesz felhőtlen és rengeteg felejthetetlen pillanattal fogjuk egymás életét gazdagítani!

Üdv, bozsi80 ;)


2012. augusztus 27. 12:15
Profil
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Üdv mindenkinek!

Kopasz becenévre hallgatok de hívhattok Attilának is. Röviden és tömören 2 év V2-es masszírozás után váltottam Banditra és így kerültem ide. Magamról felesleges mesélnem majd őszi talin megismertek ;)


2012. augusztus 27. 6:47
Profil
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok!

Sanyi vagyok Kecskemétről, 34 éves. Úgy két hónapja egy óvatlan pillanatban a család elhitte, hogy az jó nekik is, hogy apa vesz egy motort. Pár napra rá, boldog tulajdonosa lettem egy 2003-as GSF-600S-nek. Azóta le se szállok róla, zöldségeshez is motorral járok. :D


2012. augusztus 25. 10:09
Profil
Avatar

Motor: GSF 650 S
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok! Móni vagyok Budapest mellől, már majdnem két hónapja boldog tulajdonosa egy 2005-ös GSF650S-nek. :) Régi vágyam volt, szerelem első látásra! Egyelőre még szokjuk egymást, remélhetőleg hamarosan tudok majd csatlakozni túrákhoz! Széles utat!


2012. augusztus 3. 17:47
Profil
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Üdv minden kedves márkatársnak .Tóth Márton vagyok (csucsu75)néven Én a héten lettem boldog tulajdonosa egy ilyen príma kis vasnak Suzuki gsf 1200s. 1998 Hát mit mondjak elöző mocim egy Yamaha Tdm 850 volt .Ég és föld a kettő Imádom ilyen rövid időn belül is a vasat.


2012. június 24. 14:06
Profil

Motor: Suzuki Bandit 600N
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Üdv mindenki!
Tamás Balázs 21 éves vagyok van már egy pár beírásom a fórumba de igazi tagnak talán csak most érezhetem magam mert a héten megvettem első nagymotoromat egy 97 es Bandit 600N -t aminek nagyon örülök ! Én is autószerelő vagyok, kevés típus ismerettel és még kevesebb motor típus ismerettel , fő oka hogy itt vagyok az az ismeret szerzés a Bandikákról és a tagok tapasztalatai ! :)


2012. június 12. 20:31
Profil
Avatar

Motor: GSX-RF1200S -félvérszerzet-
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Üdv Mindenkinek!

Gondoltam, bemutatkozom, mivel anno ez elmaradt. :)

Lakatos Gábor-nak hívnak (1984.01.13.), sokan csak StainLey-nek szoktak becézni, ez úgymond az alkotói nevem.
Szigethalmon lakom ami a Csepel-szigeten található.

Airbrush festéssel és minden egyéb festéssel illetve tuning-al kapcsolatos dologgal foglalkozom.
Eredetileg autóvillamossági-szerelőnek végeztem + gépjármű-technikusnak.
2003 óta van egy "kis Katana"-m (GSX250S), de azt ritkábban használom.
Mivel szeretem a motorokat így a MAMI-nál elvégeztem a motorszerelőit is.
Anno 2006 megismerkedtem a fényezéssel is és ez ami többre vitte mint ha a hobbim lenne....

:)
2010-ben vettem a Bandit-om (2003 - GSF1200S)
(épp műtöm :D )

Üdv.

_________________
Egyedi festések...


2012. május 29. 22:29
Profil Honlap
Avatar

Motor: Suzuki Bandit 600
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok!
Robi vagyok 23éves Somogyban lakom és van egy 600-as Banditom, de nem bántam meg hogy őt választottam :!: :D


2012. május 27. 19:28
Profil
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Üdv mindenkinek!
Kopasz Bálint vagyok 32 éves, Tormáson élek (Baranya megye). Március 2-án vált valóra az álmom, akkor vettem meg életem első nagymotorját egy 1200-as Banditot. Szép is volt az élet vele, egészen a múlt hétig. Talán 1000 km-t mentem vele , amikor ketté törött a kuplung tengelyem, és letört egy darabot a blokkból. A segítségeteket szeretném kérni! Egy 2002. évi blokkra lenne szükségem. Bontókat, használt motort áruló weboldalakat végignéztem/kérdeztem. Ha valakinek van más ötlete hol találhatnék, ismer valakit aki árul blokkot , kérem segítsen nekem! Előre is köszönöm a segítséget! Remélem mielőbb találkozhatok veletek az úton!


2012. április 24. 19:32
Profil
Avatar

Motor: GSF-1250SA
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
7 én kisbandittal?
Na az már nem semmi.
A Locsi-fecsi, vagy a Műszaki témák topicba nem akarsz egy kicsit írni a motorról? Biztosan voltak megoldandó dolgok, szerintem mindenkit érdekelne, hogy ilyen-olyan hibákon hogy jutottál túl ezen a motoron!

_________________
CSapatkivonásra Oktatott Mesterséges Yodamásolat


2012. április 8. 11:39
Profil

Motor: Suzuki GSF-250 Bandit '96
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok.

Janika46 vagyok,Budapesti,Csepeli lakos vagyok.
7 éve nyomulok egy 250-es Bandita Nyergében.
Szívesen ismerkedem....üdv nektek


2012. április 8. 10:49
Profil
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok!
Domokos Péter vagyok Heidelbergben lakom és dolgozom 2004 óta.
Magyarországról Komárom Esztergom megyéből jöttem(Tatabánya mellől)
Évek óta motorozom,de 2 éve vettem egy Banditot...kényelmes,gyors,hosszabb úton is kényelmes és még döntögetni is lehet!Szóval meg vagyok elégedve vele!


2012. április 5. 17:33
Profil
Avatar

Motor: GSF-1250SA
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Ha már Marzio feldobta, hogy szívesen ismerkedne, meg találkozó, akkor tessék:
http://www.bandit.hu/phpBB3/viewtopic.php?f=53&t=115
Az újak gondolják meg a részvételt! A banda mindig rokonszenves, és közvetlen!
Szeretettel várunk mindenkit!

_________________
CSapatkivonásra Oktatott Mesterséges Yodamásolat


2012. március 20. 20:21
Profil
Avatar

Motor: Suzuki GSF 600 S
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok!

András vagyok, Vecsésen élek kis családommal, 35 éves vagyok. 3 napja vásároltam egy szép 2004-es évjáratú GSF 600 S Banditot. Ez az első igazán nagy motorom, előtte egy 400-as Burgman volt, azelőtt pedig robogóztam. Nagymotorra jogosítványt tavaly októberben szereztem, amúgy 14 éves korom óta motorozgatok, haver Rometja, Simsonja, majd egy saját Babetta, aztán Yamaha Jog volt.
Szeretnék egy jó társaság tagja lenni, motoros találkozókon, szervezett megmozdulásokon részt venni. Nem vagyok egy száguldozós típus, túrázni szeretek és kikapcsolódni.

Üdv. Mindenkinek.


2012. március 20. 18:30
Profil
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Mondi írta:
Sziasztok

Laci vagyok Székesfehérvárról, 30 éves és egy 2004-es 600N Bandit-om van.


Végre még egy tag fehérvárról


2012. március 20. 10:35
Profil
Avatar

Motor: Suzuki GS 500 E
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Köszönöm. :moci:


2012. március 18. 19:54
Profil
Avatar

Motor: R 1200 GS Jawák
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
MMariann írta:
Sziasztok!

...
Mariann vagyok Sopronból. ..


Nocsak van még egy soproni :) Üdv a fórumon

_________________
Mielőtt kerékpárra ülsz, mindig húzd meg a dinamó csavarjait


2012. március 17. 19:15
Profil Honlap

Motor: Suzuki Gsf 600N
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok!

Zolinak hívnak, 2 éve Győrben élek. Egy 2004-es csupasz banditot vásároltam a napokban. Így a motorozás világába most kezdek belépni, eddig csak robogóztam, nagyobb motorom nem volt.


2012. március 14. 21:15
Profil
Avatar

Motor: '04 GSF 600
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok

Laci vagyok Székesfehérvárról, 30 éves és egy 2004-es 600N Bandit-om van.


2012. március 9. 16:44
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 172 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség