Pontos idő: 2019. december 16. 3:53

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 169 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő
 Bemutatkozás (moderált) 
Szerző Üzenet

Motor: Suzuki Gsf 250
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok! Ill. Jó napot!

Csirinyi Lászlónak hívnak!
27 éves vagyok B-A-Z megyéből, Bodrogolasziból.
Az itteni rugógyárban dolgozom cnc beállítóként. Egy 250-es Banditom van. Kb. 1 hete az enyém, de a család tulajdonában 1 éve van.(Mivel a tesómé volt.) Jövő héten fogm szerelőhöz vinni karbiszinkront és szelephézag állítást fog kapni. (Előreláthatólag.) Mér egy ideje olvasgatom a a bandit.hu fórumot és most úgy döntöttem,h belépek, persze csak,ha engeditek. Biztosan sok kérdésem lesz, mivel ez az első motorom. Sajnos még várnom kell sokat amíg lerakom a jogsit (ha minden jól megy olyan 3 hét vagy 1 hónap...de nem akarom elkiabálni :) ). Első körben ennyit gondoltam írni magamról, szerintem minden lényeges benne van, ha nincs akkor szóljatok nyugodtan. :)

További szép napot kívánok Mindenkinek!

2010. április 10. 15:51

Motor: GSF 1250 S
Sziasztok!

Erdősi Zoltán vagyok Pécsről, 32 éves. A motorozást 2005 környékén kezdtem egy SV650-es nyergében. Aztán a kis gép eladó sorba került és ezután lettem - 2008 tavaszán - egy nagy Bandit büszke tulajdonosa :D Az öröm nem tartott sokáig mert alig 3000km megtétele után kissé el lettem ütve melynek következményében nem enyhén sikerült a gép és a jobb lábam esztétikai vonásait megváltoztatni :cry: A fémek alig egy hete kerültek ki csak a lábamból de a vas még mindig beteg kicsit mivel a biztosító nem fizetett. De legalább működik! Imádom is mint állat :twisted: A munkahelyem jelenleg eléggé veszélyben forog de azért remélem sikerül minél több túrán veletek tartanom :motor2:

üdv

tata

2010. április 8. 12:47
Sziasztok!

Régi-új tag vagyok, Farkas Péter Székesfehérvárról. Egy 600S-s Banditom van 3 éve, éjfekete. Gyakran motorozunk főleg a feleségemmel, kis társasággal meg egyedül is. Nem vagyok már mai gyerek (45) így nem a sebesség az elsődleges, azért néha szeretem meghúzni kicsit a "bajszát", had örüljön.
Hamarosan tavasz, gumicsere és indul a szezon. Ez a tél nem volt kedvező motorozni, tavaly lehetett decemberben, februárban is.

2010. március 2. 15:03

Motor: GSF1200S
Sziasztok!

Papp Zsolt vagyok, Baján élek a családommal, van egy 17 éves lányom, egy 11 éves fiam akit már megfertőzött a benzingőz és egy negyven éves feleségem, akit még nem. Jelenlegi motorom egy: Suzuki Bandit GSF600S, és a hó miatt már elvonási tüneteim vannak. Szép napot mindenkinek!

2010. február 15. 9:16
Profil ICQ Honlap

Motor: MZ ETZ250 deluxe
Sziasztok!

Kiss Gergely vagyok, Egerágon lakom. 17 éves leszek augusztusba, még "csak" egy simson schwalbe kr 51/1 mocim van, de ez se rossz, simán verem vele a többi simót. Bővebb infóért klikk: http://www.simson-schwalbe.atw.hu
Legelső motorostalálkozómon 2009 augusztusába voltam hunterrel (egykori tanárommal, és egyben mesteremmel) és nagyon megtetszett. Valószínúleg idén is megyek, de akkor már saját motorral. Remélem hunter is megcsinálja addigra a simsonját. :)

2010. február 7. 19:55

Motor: Gsf 650
Sziasztok!

Már többször is beleolvasgattam a fórumba, most pedig csatlakoztam. Ha nem jelent problémát!
Füzesgyarmaton lakom, gyerekként oltottak be benzinnel és Verhovinán tanultam motorozni.
Évekkel ezelőtt csatlakoztam egy jó kis csapathoz, azóta velük koptatom az országutakat.
Gépem: Gsf 650

2010. február 6. 20:56
Sziasztok!
Tiszteletem a társulatnak!

A nevem Czapp László ,Üllő city a város ahol élek. Jelenleg feleségemmel és három lányommal (9,13,85),na meg két kutyámmal együtt.
Fiatal koromban motoroztam sokat ,de később ezt a jó szokásomat és a lúdtalpamat is kinőttem.
Pár éve ,viszont újra jelenkeztek nálam ezek a tünetek ,hiába épitette újra a személyiségemet a pszihológus.
Hiába aki egyszer rákap a motorozás izére az menthetetelen!
Jelenleg egy Suzuki Tu 125.-ös mocim van ,de tervezek egy Bandita beszerzését.
Azt ,hogy 250,vagy 400.-as még nem döntöttem el.
Ebben viszont kérni fogom a Tisztelt Publikum segtségét is !!
Vételkor mire figyeljek oda a motornál, kopás ,zörgés ,stb...
Ha irnátok a lapon ,vagy a czapplaszlo@freemail.hu-ra megtisztelnétek a bizalmatokkal, amit előre is köszönök.

Kivánok mindenkinek sok szép kalandot a motorjával és a barátaival!

Tisztelettel:Czapp László

2010. január 17. 20:37
Sziasztok!
Üdv: Mindenkinek!!
Mielőtt bármit írnék, Békés Karácsonyt és Boldog Új (balesetmentes) Esztendőt kívánok!!!

Magamról igen röviden: Tatabányán élek. Már jó ideje motorozok. Egy nagyobb "helybéli" laza motoros csapat tagja vagyok, velük(is) gurulgatok és a csapat Weblapját is gondozom. Jelenleg egy 400-as Burgival "kerekezek" és jövőre tervezem egy GSF1250-es vásárlását. Mivel nincs kivel véleményt egyeztetni, kérdezgetni, kimondottan erről a gépről, ezért regisztráltam ide és remélem, hogy tavaszig választ kapok néhány kérdésemre Tőletek, kik hajtotok ilyen gépet. Így talán könnyebben dönthetek a vásárlásról.

Előre is kösz a segítséget!!

2009. december 22. 20:27
Sziasztok!

Szintén régi ujként regisztrálók, de folyamatos olvasoja vagyok/voltam a fórumnak. Immár 5 éve egy 400-as bandita hű tulaja vagyok, ő pedig a hű társam! Meglévő tapasztalataimmal szivesen nyujtok segitséget, ujoncoknak kategórián belül!

Üdv

2009. december 10. 9:10

Motor: GSF1200S/98
Sziasztok!
Zalaegerszegen élek családommal, melynek tagja egy bordó Bandit 1200S is. Néha van egy kis mosolyszünet a motorozás miatt, de ez a legjobb családokban is előfordul. Vagy nem??? ;)
A nyolcadik szezont töltöttem ennek a gépnek a nyergében, több mint 60000
boldog km-t megtéve, egyetlen meghibásodás nélkül! (Na most elkiabáltam)
Nem is goldolkodom motorcserében,"hűséges típus" vagyok. Szabadidőmben egy 650-es hobby Dominátorral járom az erdőket,mezőket.

Várva a tavaszt, Tisztelettel: Nemes Gyula

2009. december 9. 15:31

Motor: V-Strom DL650
Sziasztok!

68-as vagyok, Budapesten születtem és élek feleségemmel és 2 kisfiammal.
90-óta motorozok sorrendben ezekkel a típusokkal: IMZ M72, Honda VT 500 C, Honda VF 500 FII, Suzuki DL650.
Munkába járás mellett főként hosszabb rövidebb túrákra használom a motort. A Grossglocknert, Krakkót és tavaly egy Alpok-Dolomitok túrát egy volt kollégámmal nyomtam le, aki mellesleg Banditos, innen erről az oldalról. ;)
Ha valakit érdekel ITT talál képeket.

Mindenkinek üdv a V-Strom Club Hungary nevében is.

Balázs

2009. december 1. 17:43
Profil Honlap
Üdv Mindenkinek!

Néhány mondatban magamról: még első szárnypróbálgatásaimnál járok motoros berkekben. Eltöltöttem 1 szezont utasként és annyira megtetszett, hogy jogsira adtam a fejem, szüleim nagy bánatára ;) A jogsi folyamatban, tavasszal folytatom a forgalomban. Remélem nem sokkal utána boldog tulaja leszek 1 kis Banditának, a 250-es kategóriából :D Kiszemelt áldozat már van, csak pénz kéne :P

2009. november 23. 14:10
Sziasztok!

Régi-újként előkerültem, korábban is Lowrider voltam, most is az vagyok.
Aki nem ismerne: Jandó Árpád a becses nevem.
Egy kicsit nyugatabbra költözve most Oroszlány a bázisom, és a közelben veterán autókat restaurálok kollégáimmal. A motorom még a régi, a bordó 600-as S Bandit.
Update: a jó kis Banditám más gazdához került, én meg egy ideje nem motorozom.

Üdv mindenkinek!

Low

A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Lowrider 2014. december 4. 20:04-kor.

2009. október 16. 12:42
Hello Banditák !

Lehoczky Lénárdnak hivnak 1977-ben születtem.
Nagy szerelmem a motorozás. Fiatalon kezdtem 12 évesen egy Romettal, majd Simson kis Etz nagy Etz, Fzs 600, Tdm900, És most egy 2003-as 1200 s. Szeretem nagyon nyomatékos, de egy kicsit nehéz. Márciusban vettem azóta mentem kb 7000-et vele. Nemrég találtam rá a fórumra, remélem személyesen is találkozunk és gurulunk együtt. Ja mellékesen motorokat szerelek. Pest megyében lakom Veresegyházon.

2009. szeptember 20. 21:02

Motor: GSF1250
Limbo-Zs. írta:
Hóhó! Egy rég nem látott ismerős.....Bogár, Busz, s most a Bandit.....Isten hozott KIZS, Limbó (aki még ott tudod hol, az RZS nevet viseli:) )
Lesz itt közös mókázás már látom!!!!

Jé az RZS! Kicsi a világ ;)
Akkor alakíthatunk egy BBB (Bogár, Busz, Bandit) szekcót :)

2009. szeptember 14. 17:43

Motor: Suzuki GSF 650 Bandit S
kizs írta:
Sziasztok!

Bemutatkozom nektek röviden: Kiss István Zsolt (KIZS), Szolnokról elszármazott Pesti lakos. :)
Kettő és fél hete vettem egy 1250-es akciós K8-a Banditot és most már 6500km környékén járok vele.
Nem tudom mit mondjak még így hirtelen...
Fogok ide írogatni, akkor majd megismertek jobban.

Hóhó! Egy rég nem látott ismerős.....Bogár, Busz, s most a Bandit.....Isten hozott KIZS, Limbó (aki még ott tudod hol, az RZS nevet viseli:) )
Lesz itt közös mókázás már látom!!!!

2009. szeptember 13. 20:24

Motor: GSF1250
Sziasztok!

Bemutatkozom nektek röviden: Kiss István Zsolt (KIZS), Szolnokról elszármazott Pesti lakos. :)
Kettő és fél hete vettem egy 1250-es akciós K8-a Banditot és most már 6500km környékén járok vele.
Nem tudom mit mondjak még így hirtelen...
Fogok ide írogatni, akkor majd megismertek jobban.

2009. szeptember 12. 17:59

Motor: GSF 600 S
Kedves Jedi, a moci nem Benkős jó a következtetés.

Örülök, hogy ennyi lószerető motoros van! Télen ha nem tudunk motorozni, megyünk lovagolni :D

2009. szeptember 10. 23:55

Motor: Suzuki GSF 650 Bandit S
Nusi írta:
Üdv. Kata!
Úgy gondolom mi rokon lelkek vagyunk.....

Csatlakozhatnék a rokon lelkekhez? Nekem is sokat jelentenek a lovak, mondjuk én a rodeo megszállotja vagyok (Western lovaglás, bullriding, stb.), de spec a van némi közöm a díjugratáshoz is. ( a pálya széléről drukkolok). :)

Limbó

2009. szeptember 10. 15:01

Motor: 1.2-es Börzsönyi szürkemarha
Tangerine írta:
...
Fogadjunk, hogy előtte az iwiw-en megnéztétek. (én is) :lol:

:oops:

:D

2009. szeptember 9. 22:53
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 169 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő