Pontos idő: 2024. március 28. 9:04




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 172 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő
 Bemutatkozás (moderált) 
Szerző Üzenet
Avatar

Motor: Bandit 1200S ; GS500E
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok!

Attilának hívnak 38 éves vagyok, Borsodban lakom, pontosabban Edelényben. Már ifjú koromban megkapott a benzingőz, volt Verhovinám, Simsonom, próbálgattam apám Pancsiját. Aztán pár év kihagyás után úgy 10 éve kezdtem el ismét motorozni, 250 -es ETZ -vel, majd ezután egy GSX400F -el. Ezt cseréltem le egy GS500 -ra, ami jelenleg is megvan, ez évben pedig beújítottam egy GSF1200S -re.


2011. március 13. 21:01
Profil
Avatar

Motor: Triumph St 955i
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
végre valaki a közelből :bulivan:


2011. március 2. 19:51
Profil

Motor: Suzuki GSF1200S
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Üdv Mindenk!
Olivér vagyok. Kiskunfélegyházán lakok, 35 éves leszek, hobbi szinten motorozok. 13 évesen szerettem meg a kétkerekűeket. Riga 12, Jawa Mustang, MZ ETZ 150, MZ ETZ 125, majd 7 év kihagyás után ismét MZ ETZ 150, aztán Kawasaki GPX 600R és jelenleg egy Suzuki GSF1200S tulajdonosa vagyok.
Ebben a fórumban pár hete vagyok jelen. Már ezidáig is sok segítséget kaptam, amit köszönök szépen!
Kellemes és hasznos időtöltést kívánok mindenkinek!
És természetesen széles utat, olcsó benzint minden motoros barátomnak!


2011. március 2. 10:36
Profil

Motor: GSF 1200s
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok!

Új Banditos a csapatban.

Balázs vagyok, Pest Megye északi részéről, a Dunakanyar kezdőpontjáról. (Szob)

Eddig Mini Riga - Simson - Mz TS125 - MZ ETZ 250 - Cagiva Freccia - BMW C1 (ne nevess ki!) - Suzuki GS500E - Kawasaki ER-6F állomásokon mentem át.

Ma hivatalosan is tulajdonosává váltam egy Suzuki GSF 1200s-nek.

32 évvel a hátam mögött ez azért nem kevés gép :)

Általában vagy gyerecske, vagy asszony mindig van mögöttem (törvényességi felügyelet :lol: Papucs vagyok, no!)

Üdv.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Frici 2011. május 1. 15:20-kor.

2011. február 17. 10:10
Profil Honlap
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok!

A niknevem KillBill, az igazi Veres Krisztina.
Én is motorozom, mint ti, bár lehet nem olyan jól.
Nekem egy gyönyörű Kawasaki ZZR-em van.
De, több Suzukit, Hondát, Triumphot vezettem már.
Nekem mindegy, hogy kinek milyen motorja van, ki miben hisz, milyen a vallása stb...

Szóval szép napot mindenkinek! :lol:


2010. november 10. 12:51
Profil
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok!
Vörös Tamás vagyok,19 éves.Zala megyében Galambokon lakok.5éve motorozok.Következő motornak egy 250-es Banditot tűztem ki célul.A típus informálódása közben találtam az oldalra.


2010. október 17. 14:52
Profil
Hozzászólás Sziasztok!
Ocsovai Attilának hívnak és most tervezem első motorom vásárlását.
Ültem már vason, bár (34évesen) nem vagyok gyakorlott motoros, fiamnak elöbb volt motórja mint nekem.... ;)
Van három fiam, IV.kerben lakom és nem vagyok nagyon eleresztve (se sok KP., se támogatás a Kedvesem részéről, de nekem nagyon hiányzik a motorozás........
Gyerekként sokat motoroztam az akkoriban elérhető CSÚCS (komár, jawa, simo, etz125) gépekkel, de azóta nem volt rá módom.

Athusz


2010. október 13. 20:41
Profil
Avatar
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok!

Már egy ideje fórumozgatok, de csak most vettem észre ezt a topicot :oops: úgyhogy most pótolom a mulasztást.

Kohut Pálnak hívnak. A kilencvenes évek közepén kezdtem motorozni egy simsonnal, aztán MZ ETZ 250-re váltottam, ekkor szerztem meg a jogosítványt is (1996). Az MZ elég sokáig megvolt, aztán jött az autó, család, gyerekek és a moci a garázsban ácsorgott sokáig kihasználatlanul aztán eladtam. Azóta eltelt sok év, de a motorok szeretete megmaradt. Most jutotttam el odáig, hogy lehetne valami moci megint. Így lettem tulajdonosa egy 2000-es évjáratú 1200N-nek. Lehet, hogy kicsit merész vállakozás, mivel kihagytam vagy 10 évet és már tapasztaltam egyáltalán nem olyan mint a biciklizés, hogy nem lehet elfelejteni, mert igenis el lehet, legalábbis nagyon ki lehet jönni a gyakorlatból.

Jó motorozást mindenkinek!


2010. július 25. 8:52
Profil Honlap
Avatar

Motor: Triumph St 955i
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok!

Peti vagyok J.N.SZ -megyéből!
33 éves vagyok,tizenkét éve motorozok.Volt már többféle motorom de javarészt kéthengeresek,most jutottam el egy 99-es 1200 N-tipushoz.Ezért ha nem bánjátok néha benézek hozzátok.Van némi affinitásom a motorjavításhoz,de azért azt hiszem lesz egy két kérdésem a mociról,és bízom benne előfordulhat az is hogy netán én is tudok segíteni majd valamiben!

Széles utat,gumifákat és további szép napot mindenkinek!


2010. július 20. 19:07
Profil
Avatar

Motor: Suzuki GSF 1200S K3,,,,,
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok!
Ulrich Balázs (35) vagyok Balatonfüredről.Friss (4 napos) gsf 1200 s k3 tulajdonos.1998 óta motorozom Etz-150,Fzr 600,Sv 1000.Örülök,hogy ilyen hozzáértő társaság van a fórumon mert lesz pár kérdésem.Addig is széles utat mindenkinek. :motor:


2010. június 16. 20:12
Profil

Motor: Bandit 1200 S
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Üdv mindenkinek!

Már korábban voltam itt csak elfelejtettem még azt is hogy molyen néven regisztráltam.

Gulyás Attila vagyok. 3 éve van egy 1200 s -es paripám, és nagyon szeretjük egymást!!!
:P

_________________
Kábán, vakon, részegen, futunk át az életen


2010. június 8. 10:15
Profil

Motor: gsf 600 s
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok!

Én Gréczi László vagyok, 2 hónapja vettem egy gsf 600 s (2000) banditot! Már olvasgatom egy ideje a fórumot.

Széles utat!

Üdv Laci!


2010. június 7. 9:10
Profil

Motor: Suzuki Zillion 50ccm
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok,

Én Tóth Marci vagyok, '92 évjáratú. Balaton mellett lakom pontosabban Hévízen. Idén kezdem el az "Ak" jogsit mivel még csak erre van lehetőségem.
Kb 4 éve motorozom, mióta nevelőapám odaadta régi-régi kedvelt Herkules típusú robiját (persze ha ez motorozásnak mondható). Ballagásomra kapott pénzből és szülői támogatásból vettünk egy Suzuki Zillion-t 50 ccm-s, nagyon állat kis jószág hisz SUZUKI :D, baráti társaságomban a srácok lerakták a 125-ös jogsit anno és én most mindig lemaradok, míg ők mennek 'túrázgatni' a Balaton körül én otthon ücsörgök (de ez nem lesz így sokáig :) ) nézegettem rengeteg motort, és végül is, valószínűleg egy 250-es Banditába ruháznék be. majd ha meglesz a jogsi meg a pénz rá. :) Műszakilag valamennyire képben vagyok, de nem vagyok egy zseni :D:S, remélem később ha errefelé jártok majd beszállhatok közétek egy közös gurulásra. :)


További jó motorozást, széles utat és megértő autósokat!
/Egyébként kocsival ha megyek és előz egy motoros mindig lehúzódok az út szélére -had mennyen- és lehúzom az ablakot, hogy gyönyörködjem a hangjában :) /

Üdv.: Marci :p


2010. június 3. 12:42
Profil

Motor: 2001 Suzuki Bandit GSF 1200 S
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Helló!

Új vagyok, győri, és fél éve van banditom, egy k1-es 1200 S. Kék. Szép. Azért is vagyok itt, mert van kis nyűgöm vele, és látom, elég pengék vagytok. Addig is minden jót, jó hétvégét!

üdv:

maguhs

2001 GSF 1200 S, 58e km, RoadAttack2, Scottoiler vSystem, Krauser K2 tartórendszer 2 oldaldoboz.


2010. május 9. 12:31
Profil
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Oks, bocsi,mint írtam uj vagyok, de köszi, hogy beraktad.


2010. május 8. 8:50
Profil
Avatar

Motor: 1.2-es Börzsönyi szürkemarha
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Legközelebb azt is írd meg hogy milyen bandit.

[Admin] és bemutatkozni a bemutatkozós topicban kell, segítséget kérni meg a technikai topicban. Bemásoltam oda is a kérdésedet.


2010. május 7. 16:28
Profil
Hozzászólás Segítség
Hello mindenkinek,

Igaz itt új vagyok, de már pár éve Banditázok szorgalmasan:P
Akadt egy kis problémam a karbimmal, de megoldódni látszik ha találok zsír szívócsonkokat.
Ebben kérném a segítségeteket, hogy hol kereshetek ilyet, mert gugli nem adott túl sok választ. Esetleg ilyen jellegű bontók, vagy vmi ilyesmi?
MInden ötlet szivesen fogadok és nagyon megköszönök a köv e-mail-re: dani16n@gmail.com

Kössz!


2010. május 7. 13:44
Profil
Avatar

Motor: GSF 1250N ( black )
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Gyula írta:
Még igen, bár tudom a motoros élet szép, csak rövid

jedi írta:
Ehhhhj Havancsák kartárs :o ! Te élsz még ?? :mrgreen:


Háááát ha választani kellene az unalmas hosszú, és az élvezetekkel és élményekkel teli pörgős "rövid" között :roll:

Hhhmmm

Lehet hogy az utóbbit választanám ;) :D

_________________
Ha az autópályán haladván, egyszer csak vésztjósló menydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hid azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !


2010. május 5. 21:57
Profil
Avatar

Motor: Bandit 1200, VFR800, most R1
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Még igen, bár tudom a motoros élet szép, csak rövid

jedi írta:
Ehhhhj Havancsák kartárs :o ! Te élsz még ?? :mrgreen:


2010. május 5. 10:21
Profil
Avatar

Motor: GSF 1250N ( black )
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Ehhhhj Havancsák kartárs :o ! Te élsz még ?? :mrgreen:

_________________
Ha az autópályán haladván, egyszer csak vésztjósló menydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hid azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !


2010. május 5. 4:50
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 172 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség