Pontos idő: 2024. március 28. 9:29




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 168 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Következő
 Javaslatok 
Szerző Üzenet
Avatar

Motor: R1250GS
Hozzászólás Re: Javaslatok
csomy írta:
Lesz ott egy figyelmeztetés is, miszerint várakozik a PÜd, mert sok van az inboxban. Törölj ki 2-t, és lásd, meg fog érkezni!

Jééé! és tényleg :fejre:

_________________
If this is heaven, I'm not afraid of hell...


2011. szeptember 19. 11:22
Profil ICQ
Avatar

Motor: GSF-1250SA
Hozzászólás Re: Javaslatok
Lesz ott egy figyelmeztetés is, miszerint várakozik a PÜd, mert sok van az inboxban. Törölj ki 2-t, és lásd, meg fog érkezni!

_________________
CSapatkivonásra Oktatott Mesterséges Yodamásolat


2011. szeptember 19. 10:42
Profil
Avatar

Motor: R1250GS
Hozzászólás Re: Javaslatok
Azt írja az oldal, hogy egy új privát üzenetem érkezett, de nem. Mindegyik olvasott. Akkor most mi van? :?:

_________________
If this is heaven, I'm not afraid of hell...


2011. szeptember 19. 10:17
Profil ICQ
Avatar

Motor: R1250GS
Hozzászólás Re: Javaslatok
kolixx írta:
Amúgy alul van olyan link, hogy fórumok megjelölése olvasottként, ezzel magadnál orvosolhatod az ilyen kihágásokat.

Jéé.. és tényleg! Köszi a tippet! :leborul:

_________________
If this is heaven, I'm not afraid of hell...


2011. július 23. 13:32
Profil ICQ
Avatar

Motor: Yamaha XT 660 R '04
Hozzászólás Re: Javaslatok
Ez szerintem azért volt, mert az adatbázissal kicsit kézzel kellett hegesszek, s az néhány inkonzisztenciát behozhatott. Írtam egy mondatot annak a topicnak a végére, ami ott is marad, így ez meg kéne oldja a dolgot.

Szerintem mostanra, hogy visszaállt a normális menetrend, írogatunk és a fórum magának írja az adatokat idővel kiírtódnak ezek rendellenességes, s utána nem lesznek hamis jelzések.

Amúgy alul van olyan link, hogy fórumok megjelölése olvasottként, ezzel magadnál orvosolhatod az ilyen kihágásokat.

_________________
Kutatásra és Orgyilkosságra Létrehozott Ikerhorizontális Xenonmeghajtású eXkavátor
Kép


2011. július 23. 12:44
Profil YIM
Avatar

Motor: GSF-1250SA
Hozzászólás Re: Javaslatok
u.e. volt, csak nekem a kolixx hsz-e volt az utolsó.
Írtam egy hsz.-t ez resetelte az olvasatlan jelentést, majd töröltem, és így _nekem_ nem jelez. Megoldottam a problémámat :D
Kolixx? Mi a véleményed a jelenségről?

_________________
CSapatkivonásra Oktatott Mesterséges Yodamásolat


2011. július 23. 12:08
Profil
Avatar

Motor: R1250GS
Hozzászólás Re: Javaslatok
Az Általános fórum Bemutatkozások alpontjában elvileg Csomy szólt utoljára hozzá, de nem találom a hsz-t. Viszont így mindig olvasatlannak mutatja az általános fórumot. Mi lehet itt a baj?

_________________
If this is heaven, I'm not afraid of hell...


2011. július 23. 11:46
Profil ICQ
Avatar

Motor: Versys 650
Hozzászólás Re: Javaslatok
Köszönjük! :leborul: :bulivan:

_________________
SZOTYI


2011. július 22. 14:31
Profil
Avatar

Motor: Yamaha XT 660 R '04
Hozzászólás Re: Javaslatok
Örömmel jelentem, hogy tárhelyszolgáltatónk rászolgált a pénzére. Archívumból előbányászták nekem a képeket, utána kis bűvészkedés árán megetettem őket a fórummal is. Elméletileg mindenkinek visszaállt az eredeti profilképe.

_________________
Kutatásra és Orgyilkosságra Létrehozott Ikerhorizontális Xenonmeghajtású eXkavátor
Kép


2011. július 22. 11:17
Profil YIM
Avatar

Motor: Yamaha XT 660 R '04
Hozzászólás Re: Javaslatok
Sziasztok!

Elnézést kérek mindenkitől, akinek volt a fórumra feltöltött profilképe, ezek elvesztek.

Sérült volt a fórum adatbázisa, és egyéb bajai is voltak. Emiatt újra kellett telepíteni az egész fórumot. Ezzel a hibák egy részét sikerült javítani. Ezek között említeném

- elméletileg már nem kell folyamatosan újra bejelentkezni minden alkalommal
- a dobálózó-chat funkciónk újra aktív

Van ami továbbra is fennáll, de ezek csak az adminok életét keserítik.

A profilképek elvesztése az én figyelmetlenségemnek, egy kis jogosultsági zavarnak és a csillagok rossz állásának köszönhető. Tekintsük ezt járulékos veszteségnek. Kérem mindenki legyen megértő és töltse vissza a képét.

_________________
Kutatásra és Orgyilkosságra Létrehozott Ikerhorizontális Xenonmeghajtású eXkavátor
Kép


2011. július 21. 20:22
Profil YIM
Avatar
Hozzászólás Re: Javaslatok
Pali79 írta:
Akkor a profilodba az időzóna nincs beállítva ;)

És tényleg :) Nem is gondoltam, hogy az alap beállítás nem a mi időnk :) Köszi.


2011. június 30. 11:00
Profil
Avatar
Hozzászólás Re: Javaslatok
ajonas74 írta:
Akkor nálam lesz a gond. Egyébként a gépem órája most a pontos időt mutatja, a fórum órája pont 1 órával korábbi időpontot.

Akkor a profilodba az időzóna nincs beállítva ;)


2011. június 30. 6:43
Profil Honlap
Avatar
Hozzászólás Re: Javaslatok
kolixx írta:
Mi a gond vele? Nálam pontos.

Akkor nálam lesz a gond. Egyébként a gépem órája most a pontos időt mutatja, a fórum órája pont 1 órával korábbi időpontot.


2011. június 29. 22:37
Profil
Avatar

Motor: Yamaha XT 660 R '04
Hozzászólás Re: Javaslatok
Mi a gond vele? Nálam pontos.

_________________
Kutatásra és Orgyilkosságra Létrehozott Ikerhorizontális Xenonmeghajtású eXkavátor
Kép


2011. június 29. 12:40
Profil YIM
Avatar
Hozzászólás Re: Javaslatok
Nem jól jár az óra. Lehet, hogy lemaradtam, és rajtam kívül ezt mindenki más tudja, de gondoltam hátha nem, és szólok... ;)


2011. június 29. 9:57
Profil

Motor: Bandit 1250 SA
Hozzászólás Re: Javaslatok
Szia, ismerős a helyzet, a regisztrációnál captcha a te barátod és kapcsold ki az anonim hozzászólást.

Egy kis olvasnivaló hozzá: http://blog.phpbb.com/2009/06/27/3-0-6-captcha-plugins-and-you/

Andika írta:
Szia!

Nekem is van egy oldalam, ugyanígy phpbb fórum, de egyszerűen megették a spam-ek.
60.000 spam regisztrált be, úgyhogy már a fórumot sem tudtam megmenteni. Most csináltam egy újat, nincsen rajta nagy forgalom, így nem is találják meg. Az a baj, hogy a PHPBB fórum eléggé ismert. Én is azt próbálom most csinálni, hogy kikupálom magam PHP-ból, aztán valami egyénileg leprogramozott fórumot akarok majd csinálni. Hogy mikor, az még jó kérdés... :-)
Amúgy nem irigyellek!


kolixx írta:
Van már jól bejáratott gyors módszerem, csak a username-pass begépelést nem úszom meg :D Amúgy hetente egy a humán ezek közül.

Elméletileg az új motorban erősebb az ellenőrzés regkor és tudok saját feltételeket is beállítani, ami megfogja a robotokat.


2011. június 28. 12:03
Profil
Avatar

Motor: Yamaha XT 660 R '04
Hozzászólás Re: Javaslatok
A 3.0.6 utáni phpbb már elég szabad kezet ad, lehet használni független spam szűrőket és saját fejlesztésű tesztkérdéseket is. Ez már eléggé megfogja a spameket. Kevés orosz spam bot tudja a helyes választ egy magyarul feltett kérdésre. Ha hirtelen kitalálják, kapnak másik kérdést :D

A saját fórum írásától eltanácsolnálak, ha csak nincs valami plusz hasznod is belőle (pl.: valami tantárgyból el tudod számolni beadandónak, vagy ilyesmi). Nagyon sok idő, és nem lesz olyan minőségű mint az, amit sok ember hosszú ideje fejleszt.

Inkább motorozz helyette :D

_________________
Kutatásra és Orgyilkosságra Létrehozott Ikerhorizontális Xenonmeghajtású eXkavátor
Kép


2011. június 20. 11:29
Profil YIM
Avatar
Hozzászólás Re: Javaslatok
Szia!

Nekem is van egy oldalam, ugyanígy phpbb fórum, de egyszerűen megették a spam-ek.
60.000 spam regisztrált be, úgyhogy már a fórumot sem tudtam megmenteni. Most csináltam egy újat, nincsen rajta nagy forgalom, így nem is találják meg. Az a baj, hogy a PHPBB fórum eléggé ismert. Én is azt próbálom most csinálni, hogy kikupálom magam PHP-ból, aztán valami egyénileg leprogramozott fórumot akarok majd csinálni. Hogy mikor, az még jó kérdés... :-)
Amúgy nem irigyellek!


kolixx írta:
Van már jól bejáratott gyors módszerem, csak a username-pass begépelést nem úszom meg :D Amúgy hetente egy a humán ezek közül.

Elméletileg az új motorban erősebb az ellenőrzés regkor és tudok saját feltételeket is beállítani, ami megfogja a robotokat.


2011. június 20. 11:25
Profil
Avatar

Motor: Yamaha XT 660 R '04
Hozzászólás Re: Javaslatok
Az lesz, csak a mostani verzióban erre még nincs lehetőség.

_________________
Kutatásra és Orgyilkosságra Létrehozott Ikerhorizontális Xenonmeghajtású eXkavátor
Kép


2011. június 18. 19:44
Profil YIM
Avatar

Motor: GSX 1400 K6
Hozzászólás Re: Javaslatok
Tegyél be valami jó kis kapcsát a regisztrációhoz.


2011. június 18. 19:25
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 168 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség