Pontos idő: 2024. március 29. 5:34




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 4 hozzászólás ] 
 Bandit 250-400 topic 

Legyen e külön topic a Kisbandotoknak?
1. Nem kell külön topic, írogatunk a meglévő témákhoz a kisbandotosokat érintő kérdésekben 16%  16%  [ 8 ]
2. Maradjon a kisbanditos téma úgy ahogy eddig volt 36%  36%  [ 18 ]
3. Írunk a meglévő témákhoz az azokat érintő kérdésekben, de szükségünk van egy olyan topicra ahol a speciális kisbanditos dolgokat kitárgyalhatjuk 48%  48%  [ 24 ]
Szavazatok száma : 50

 Bandit 250-400 topic 
Szerző Üzenet
Hozzászólás Re: Bandit 250-400 topic
hello mindenkinek nekem egy 250 es banditom van gyertyát szeretnék bent cserélni valaki meg tudja mondani milyen kell bele és mekkora gyertya kulcs


2011. március 23. 15:56
Profil
Hozzászólás Re: Bandit 250-400 topic
Sziasztok!

Szeretném kérni a segítségetek! Szeretnék venni, egy kis banditot, és úgy gondoltam, hogy erre az egyik legmegfelelőbb hely a motor-sapiens.hu, vagyis a biturbo kft. A gond annyi, hogy A korl. jogsim van... Nemtudom kinek milyen tapasztalata van, de én kezdő vagyok. Szerintetek, ha boltból veszem, valahogyan megoldható, hogy A korl.-ossal vezethessem? Köszi


2010. május 24. 9:49
Profil
Hozzászólás Re: Bandit 250-400 topic
ugyan nagyon rég jártam erre, újra is kellett regisztrálnom, viszont szegény 250 banditám itt rozsdásodik jó ideje a kertben :S
nagyon időszerű lenne a kipofozása, ha végre rávenném a hülye fejemet, és letenném a jogsit is. ennek mindössze annyi köze a témához, hogy nagyon valószínűnek tartom, hogy a gatyába rázás során elég sok kérdésem lesz majd, így talán jó lenne ezeket külön a kisbandit topicban megtenni


2009. május 11. 13:55
Profil
Avatar

Motor: R 1200 GS Jawák
Hozzászólás Bandit 250-400 topic
A fórum szerkezetének alakítgatásakor felmerült a kérdés hogy mi legyen a "Bandit 250-400cm3" topic-al. A régi fórumon visszaolvasva jó pár hsz-t úgy látom, hogy az ott tárgyalt dolgok beleférnek az eddig már létrehozott általános fórumszerkezetbe.
A fórumlakók megkérdezése nélkül azonban nem akartunk megszüntetni ezt a topicot, így szavazásra tesszük fel a kérdést.

_________________
Mielőtt kerékpárra ülsz, mindig húzd meg a dinamó csavarjait


2009. január 1. 15:48
Profil Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 4 hozzászólás ] 


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség