Pontos idő: 2024. március 29. 6:26




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 348 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Következő
 Ruházat 
Szerző Üzenet
Avatar

Motor: Versys 650
Hozzászólás Re: Ruházat
kolixx írta:
Tegnap isteni szerencse volt, hogy csak egy szűk órácskát áztam és azt is csak pályán, ahol már úgyis mindegy. Nekem is be kéne szerezni egy esőruhát már, mert egyszer ráfázok és egész nap ázni fogok...
Valaki tud ellenszert lustaságra?


Vegyél egy Lidl-set,ne szarozz,nekem eddig bevált,igaz csak 2-szer volt rajtam!

_________________
SZOTYI


2009. június 22. 16:24
Profil
Avatar

Motor: Yamaha XT 660 R '04
Hozzászólás Re: Ruházat
Tegnap isteni szerencse volt, hogy csak egy szűk órácskát áztam és azt is csak pályán, ahol már úgyis mindegy. Nekem is be kéne szerezni egy esőruhát már, mert egyszer ráfázok és egész nap ázni fogok...
Valaki tud ellenszert lustaságra?

_________________
Kutatásra és Orgyilkosságra Létrehozott Ikerhorizontális Xenonmeghajtású eXkavátor
Kép


2009. június 22. 15:35
Profil YIM

Motor: bandit 250
Hozzászólás Re: Ruházat
ma én is esőruhában közlekedtem (na az spool :D ).
A Tony-val nem bíztattak, de ezt a másikat érdemes megnézned. Kicsit drágább (elvileg ha lesz Tony az is 20-22 ezer lesz, mert drágább az euro), de egész kényelmes...ráadásul minden méret van nekik, még az új üzletükben is.

_________________
Ismeretlen okból soha ne térj át a szemközti sávba!


2009. június 22. 15:23
Profil Honlap

Motor: Honda XL650V Transalp
Hozzászólás Re: Ruházat
Spool tonyt én is akartam venni még februárban, akkor azt mondták áprilisban lesz majd velószínűleg új szállítmány, ezek szerint azóta sem jött. Bár, ahogy most kinézek az ablakon, nem is nagyon kívánkozik rám a hálós kabát, sokkal inkább az esőruha. :D


2009. június 22. 15:19
Profil

Motor: bandit 250
Hozzászólás Re: Ruházat
Gangsta írta:

Viszont jól néz ki MLaci Spool-ja is! :)


Szerintem az enyém nem spool. A linkben az van írva, de ennek speed-x a márkája. A Spool Tony-t csak kinéztem, de nem volt a méretemben (2XL :roll: )

_________________
Ismeretlen okból soha ne térj át a szemközti sávba!


2009. június 22. 15:17
Profil Honlap
Avatar

Motor: GSF 600 (2004) Naked
Hozzászólás Re: Ruházat
MLAci írta:
sziasztok!
úgy döntöttem én is veszek valamilyen hálós dzsekit...


Hali!

Én tavaly (ősszel) vettem egy ilyen hálós dzsekit: http://www.huweb.hu/aruhaz/motocucc/product.php?param=code=70274&cat=MI&crc=b53ecbca&layout=normal
Akkor (már) akciós volt, ~12e Ft-ért adták, jelenlegi ára ~22e Ft.
Nekem nagyon bevállt, szeretem, jól szellőzik, ahol kell ott viszont full cordura!
Viszont jól néz ki MLaci Spool-ja is! :)

_________________
Gangsta

GSF600K4 Bandit


2009. június 22. 10:19
Profil Honlap

Motor: bandit 250
Hozzászólás Re: Ruházat
sziasztok!

úgy döntöttem én is veszek valamilyen hálós dzsekit, először a spool tony-t néztem ki én is, de sajnos nem volt a méretemben. Sőt, szinte semmilyen méretben, és azt mondták, nem is tudják mikor lesz, most is a tavalyi maradékot árulják. Na szóval vettem végül egy ilyet: ( http://www.kelomotor.hu/kepek_spool_cor ... _nyari.jpg )
Első benyomsok jók, 33 fokban még 50-es tempónál is kellemesen átjárta a szél. a könyöknél pedig szűkíthető az újja, hogy a protektorok ne csússzanak el. Remélem tartós lesz. Ha valaki nyári dzsekin gondolkodik, ez egy jó alternatíva, és az ára sem vészes, 25 ezer körül volt.

_________________
Ismeretlen okból soha ne térj át a szemközti sávba!


2009. június 20. 10:25
Profil Honlap
Hozzászólás Re: Ruházat
Sziasztok!

Ha valakinek kell ingyen egy Racer Zipp Off narancs/szürke, M méretű kabát (http://www.biker-world.hu/kategoria.php ... dura%20ruházat,%20tavaszi/őszi&hivo_cat_id=137) akkor szivesen állok a rendelkezésére..

Üdv

Rudi


2009. május 26. 12:49
Profil

Motor: Honda XL650V Transalp
Hozzászólás Re: Ruházat
Köszi a tapasztalatokat, lassan én is elnézek újra a Keloba, hátha van már nekik a méretemben, februárban még nem volt...


2009. április 21. 11:39
Profil

Motor: GSF 650 SA K8
Hozzászólás Re: Tesztek - ruházat [moderált]
Hello Mzsombor!

nekem van egy tony kabatom, amiben eleg kellemes nyaron is "letezes", ha gondolod erdemes ala venni a valami extrat puha gerincprotektor miatt, vagy azt kicserelni CE-re....
Nyari gatyo is van, mostanaban nezegetem en is oket, RMC-nel 24-ert Kelo-nal 2het mulva ugyancsak 24-ert, Imet -nel 26-27-ert....
Udv:
isti


mzsombor írta:
Sziasztok!

Gondoltam beszerzek magamnak valami nyári öltözetet, mert kezd elegem lenni a mindenhova csuromvizesen megérkezésből és ruhaszárításból. Kabátból kinéztem egy hálós nyárit, nem tudom van-e valakinek tapasztalata vele, az oldalon a második, Spool Tony: http://www.kelomotor.hu/spool_cord_kabat.html
Kimondottan nyári nadrágot viszont nemigen találok semerre, pedig inkább abba szoktam beleizzadni, eddig a legjobb kombónak a farmer+térdvédő bizonyult, de ha tudtok valami biztonságosabb, de nem csillagászati összegbe kerülő megoldást, ne tartsátok magatokban!

Köszi:
Zsombor

UI: Kinga is kapott rendes cuccot karácsonyra, így már kicsit nyugodtabban ültetem föl magam mögé. :)


2009. április 21. 10:57
Profil
Avatar

Motor: Bandit1200 "z" naked
Hozzászólás Re: Ruházat
hogy a berik-nek nincs egy olyan termékhonlapja, amit 2 perc alatt megtalálok....fáck!

Csiki-Begéig jutottam, nem kellett volna...32 ezer egy berik kesztyű és mást (választékot) nem tudott mutatni....

(az utolsó 20 rúpia feletti híres kesztyűm annyira minőségi vékony bőrből készült, hogy 2 eső után elfeslik....van rajta pár varrás már...ehh)


2009. január 12. 17:55
Profil Honlap
Avatar

Motor: GSF 600 S K4 (snassz szürke)
Hozzászólás Re: Ruházat
Ironed írta:
Plázában van motoros bolt vhol? Superzone-ra gondoltam, de a honlap szerint elköltözött....anno, minrha vmelyik plázában lett volna...

Amargoról tapasztalat kesztyű ügyben? Az még belefér 14-ig a Keletitől....(http://www.orina.hu/kesztyu/2132.htm)


Igen, a Superzone a Dunaplázsban volt anno, de kiköltöztek oda, ahova. Voltan náluk nemrégen. Eladók korrektek, akciók is vannak. Jah, esetleg érdemes nap mint nap nézegetni a shox-ot mert jó kis leértékelések vannak!

_________________
Attól még, hogy indexelek, nem biztos, hogy egyenesen megyek tovább!


2009. január 10. 22:40
Profil

Motor: bandit 250
Hozzászólás Re: Ruházat
burky írta:
Ha érdekel a bp-i anyag beszerzési forrás pü-ben megírom ill. Cölöp száma is meg van.


valójában komoly baja nincs. Egy alapos külső-belső tisztítás kellene neki, meg esztétikai festés, ugyanis kissé (nagyon) megkopott....nameg az impregnálás, ha már belefogtam.
Egy ilyet találtam: http://www.katayunga.hu
nem olcsó, de lehet, hogy megéri, ha 13 ezerért tisztítják, újra festik, és impregnálják, de ha ki tudom operálni a protektorokat, akkor csak 11 ezer. Utána kérdeztem a környékünkün a patyolatban, ahol 6000-ért tisztítanak bőrdzsekit, de amikor megemlítettem, hogy motoros dzseki, kissé elbizonytalanodott a hölgy, a protektor pedig teljesen összezavarta, szóval inkább azt kihagynám :D
de azért írok egy pü-t a számokért, hátha nekilátok magam :)

_________________
Ismeretlen okból soha ne térj át a szemközti sávba!


2009. január 9. 18:51
Profil Honlap
Avatar

Motor: Bandit1200 "z" naked
Hozzászólás Re: Ruházat
Plázában van motoros bolt vhol? Superzone-ra gondoltam, de a honlap szerint elköltözött....anno, minrha vmelyik plázában lett volna...

Amargoról tapasztalat kesztyű ügyben? Az még belefér 14-ig a Keletitől....(http://www.orina.hu/kesztyu/2132.htm)


2009. január 9. 18:28
Profil Honlap
Avatar

Motor: XJR 1200, FZ1 SA
Hozzászólás Re: Ruházat
MLaci: Börruha javítás ügyben Fekete Béla alias Cölöpöt (Cegléd) ajánlották nekem a legtöbben. Somának - akit viszont személyesen ismerek - megmutattam a 2 esést is túlélt bőrruhámat. Miután megtudtam tőle, hogy mennyi anyagot és melót igényel, inkább nagyjából "megcsináltam" magamnak.

Bőrfestéket, egyéb kellékanyagokat, impregnálószert elég olcsón talátam, ami többszöri ápolásra is elég. A varrást és az esetleges bélés ill. bőr elem cseréjét természetesen egy profira bíznám.

Ha érdekel a bp-i anyag beszerzési forrás pü-ben megírom ill. Cölöp száma is meg van.


2009. január 7. 23:49
Profil Honlap
Avatar

Motor: 1150 GS, Ty250, CB500 RR
Hozzászólás Re: Ruházat

_________________
Bikes are living proof that God loves us and wants us to be happy.


2009. január 7. 21:18
Profil
Avatar

Motor: Bandit1200 "z" naked
Hozzászólás Re: Ruházat
Rudi, esetleg most szombat délután nem vagy nyitva? Kellene egy (nyári) kesztyű, vagy vhol ahol bőr+protektoros kesztyű van és du.án nyitva lenne....ha vki tud a belváros környékén vagy megközelíthető helyen...


2009. január 7. 21:06
Profil Honlap

Motor: bandit 250
Hozzászólás Re: Ruházat
esetleg valaki nem tud egy helyet, ahol megbízhatóan felújítják a dzsekimet? Szakadás nincs rajta, csak a festés kopott, kissé koszos, és a belső bélésen is nyomot hagyott a nyári kánikula :twisted: nameg egy kis impregnálás sem jönne rosszul

_________________
Ismeretlen okból soha ne térj át a szemközti sávba!


2009. január 5. 17:18
Profil Honlap
Hozzászólás Re: Tesztek - ruházat [moderált]
Gábor már valószinüleg tudja, hogy a legszélsőségesebbek azok a 8-10-12XL méretek..:-)

kolixx írta:
Tangerine írta:
már akkor sem volt belőle csak a legszélsőségesebb eladhatatlan méretek... Nekem kb. XXL vagy XXXL kellene.


Gábor, ha az XXXL nem tartozik "legszélsőségesebb" méretek közé, akkor mi :D :?:


2008. december 29. 16:53
Profil
Avatar

Motor: gsf 250
Hozzászólás Re: Tesztek - ruházat [moderált]
Tavaly nyáron.Hát figy szerintem a shox elég nagy bolt ahhoz h megengedlyenek 1 ilyen luxust h nem vesz minden méretből.Ha most nincs nyáron biztos lesz, szerintem 1 próbát meg ér.A térdvédőt bár én is használom nem védi a segged meg a combod és hát elég szar érzés állítólag mikor beleolvadsz az aszfaltba. :)


2008. december 29. 15:56
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 348 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség