Pontos idő: 2024. április 23. 7:07




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 266 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
 Sisak 
Szerző Üzenet
Avatar

Motor: 1150 GS, Ty250, CB500 RR
Hozzászólás Re: Sisak
Högyek/Urak!

Most voltam az euromotorban. Van nekik 1 utolsó darab XL-es (60-61) schubert speedjük egészen hihetetlen 32 ezer forintos áron. Aki szeretne egy baromi kényelmes, tartós, csöndes bukót, az vigye. Éb 3,5 éve használom az enyémet, 2 éve minden nap, de még mindig hibátlan, nekem ennél jobb sisak nem kell.

gondoltam szólok ;)

_________________
Bikes are living proof that God loves us and wants us to be happy.


2009. március 31. 13:06
Profil
Avatar

Motor: 1150 GS, Ty250, CB500 RR
Hozzászólás Re: Sisak
Bagelo írta:
, ha mégsem akkor veszek alá valami vastagabb maszkot...


Én inkább feltenném a vaterára 80 ezerért, fóliával, dobozban. Az első 130 feletti menetnél nyomódna a plekó az orrodra.

_________________
Bikes are living proof that God loves us and wants us to be happy.


2009. január 6. 14:37
Profil

Motor: Suzuki GSF 1200 S K1
Hozzászólás Re: Sisak
Köszönöm a segítséget!
Azóta már leadtam a megrendelést, és a németországi bolti eladóval történt telefonos beszélgetés során ő az L-es méretet javasolta, mivel a mostani AGV bukóm is L-es méretű, ezért belevágtam, és megrendeltem próba nélkül.
Igazából nagyon le volt árazva sisak, és féltem hogy elviszik az összeset, én meg már 1 éve tervezem a sisak vásárlást. A sisak egy X-lite 801rr moto gp replika 480 euró helyett 250 euróért... Szerintem jó lesz a méret, ha mégsem akkor veszek alá valami vastagabb maszkot...


2009. január 6. 13:20
Profil
Avatar

Motor: R 1200 GS Jawák
Hozzászólás Re: Sisak
Bagelo sisakot próba nélkül ne végy nagyon függ a béléstől is hogy mekkora méret a jó. Ha a LOUIS-ban veszel és előtte megrendelsz egy méretet tőlük , odamész felpróbálod ha nem jó otthagyod. Hogy az itthoni forgalmazóik hogy csinálják azt nem tudom. Egyébiránt ha valaki Ausztriában gondolkodik sisakvásárlás terén akkor nagyon javaslom a Bike Expert nevű boltot Bécsújhelyen nagyobb a választék mint a Louisban (kb 2-3 szoros) és az áraik is jók.

_________________
Mielőtt kerékpárra ülsz, mindig húzd meg a dinamó csavarjait


2009. január 6. 6:49
Profil Honlap
Avatar

Motor: 1150 GS, Ty250, CB500 RR
Hozzászólás Re: Sisak
Szerintem keress egy Xlite dealert, és próbáld fel, aztán rendelj. Szerintem az a fejméret pont a határ az M és az L között..

_________________
Bikes are living proof that God loves us and wants us to be happy.


2009. január 5. 7:40
Profil

Motor: Suzuki GSF 1200 S K1
Hozzászólás Re: Sisak
Van valakinek tapasztalata abban, hogy a LOUISos katalógusban található sisakméret útmutató táblázatban szereplő értékekek megfelelnek-e a valóságnak? :roll: Illetve itt is kell azzal számolni, hogy tágul majd a sisak bélése? Tehát mondjuk 1 mérettel kisebb kell?
Esetleg valaki próbált már x-lite bukókat? Ha igen akkor kérem segítsen, hogy vajon az 59 cm-es fejemre jó lehet-e az M-es?! :smt100


2009. január 2. 18:28
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 266 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 10, 11, 12, 13, 14


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség