Pontos idő: 2024. április 16. 4:32




Lezárt fórum A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 44 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3
 Poló rendelés 
Szerző Üzenet
Avatar

Motor: Yamaha XT 660 R '04
Hozzászólás Poló rendelés
Karesz jóvoltából újra lehet tematikus pólókat rendelni. Innentől az ezzel kapcsolatos csevegés itt folyjon, hogy ne keveredjen el.

Első körben javasolnék is valamit, ha nyitott rá a technológiai felelős: lehetne csináltatni hosszú ujjú és ujjatlan verziót is

http://www.polonagyker.hu/products/gild ... ve-t-shirt

http://www.polonagyker.hu/products/jazzy

Vélemények?

_________________
Kutatásra és Orgyilkosságra Létrehozott Ikerhorizontális Xenonmeghajtású eXkavátor
Kép


2013. augusztus 30. 8:00
Profil YIM
Avatar

Motor: R1250GS
Hozzászólás Re: Őszi Győri Bandit Tali
karesz írta:
Beszéltem a szitás sráccal. Megvan a design . azért jó lenne tudnom kinek milyen (fekete/fehér) mekkora és hány db kell.
Szoktam blindre is rendelni pár darabbal többet de az utolsó adag nehezen ment el. Nyittatok egy topikot valamelyik adminnal aztán lehet jelentkezni. Dobhattok egy mélt is a janosak kukac gmail-re. Árat később tudok mondani.

Cooool :bulivan: Sz'al nekem kéne vagy 3db fekete, XL méretben. Ha lehet a nicknevemmel szitázval elöl és/vagy hátul. Az ára nem igazán érdekel, amíg az ésszerűség határain belül marad :wink: Ha szükséges, előre elutalom az árát és örök hálám kísér a segítségért :leborul:

_________________
If this is heaven, I'm not afraid of hell...


2013. augusztus 29. 22:43
Profil ICQ
Avatar

Motor: R 1200 GS Jawák
Hozzászólás Re: Őszi Győri Bandit Tali
Yoss írta:
Vagyunk itt páran, akik bandit.hu-s pólóra ácsingóznak néhány éve. Nem lehetne esetleg erre az eventre gyártatni néhányat? :leborul:

Beszéltem a szitás sráccal. Megvan a design . azért jó lenne tudnom kinek milyen (fekete/fehér) mekkora és hány db kell.
Szoktam blindre is rendelni pár darabbal többet de az utolsó adag nehezen ment el. Nyittatok egy topikot valamelyik adminnal aztán lehet jelentkezni. Dobhattok egy mélt is a janosak kukac gmail-re. Árat később tudok mondani.

_________________
Mielőtt kerékpárra ülsz, mindig húzd meg a dinamó csavarjait


2013. augusztus 29. 18:26
Profil Honlap
Avatar

Motor: R1250GS
Hozzászólás Re: Őszi Győri Bandit Tali
Vagyunk itt páran, akik bandit.hu-s pólóra ácsingóznak néhány éve. Nem lehetne esetleg erre az eventre gyártatni néhányat? :leborul:

_________________
If this is heaven, I'm not afraid of hell...


2013. augusztus 29. 10:03
Profil ICQ
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Lezárt fórum A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 44 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség