Pontos idő: 2024. március 29. 5:45




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 172 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Következő
 Bemutatkozás (moderált) 
Szerző Üzenet
Avatar

Motor: Suzuki GS 500 E
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok!

Már régen írtam Nektek, köszönöm az eddigi segítségeteket. Ezt a bemutatkozás-rovatot csak most vettem észre. A többi érdekességet olvasgattam eddig, van sok hasznos dolog.
Ezért bocs, nem bunkóságból nem mutatkoztam be.
Mariann vagyok Sopronból. Tavaly vettem a '97-es 250-es fekete "kis"Bandikát. Előtte régebben motoroztam, 14 éves koromban letettem a kismotorjogsit, és Apu Komárjával motoroztam. Azután pár év kimaradt a motorozásból, és most van ez a kis motorkám. Szeretem, bár a hosszú tél után ma kicsit aggódva ültem rá először, de szerintem ez természetes.

Mindenkinek jó szezonkezdetet kívánok! :motor2:

Mariann


2012. február 29. 18:32
Profil
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok!


Peti vagyok Nyíregyházáról.
750-es Bandit vásárlását tervezem, ezért egyenlőre csak olvasgatok...
Remélem összejön! ;)


difipeti


2012. február 22. 20:16
Profil
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
üdv mindenkinek

Peti vagyok Székesfehérvárról. '96-os 600-as bandittal nyomom.


2012. február 22. 14:55
Profil
Avatar

Motor: Suzuki GSF 1200 s
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Üdv mindenkinek!

Tamás vagyok, 30 éves, Szegeden lakom. 1200-as Banditom van, 2006-os gyártású. Azért regisztráltam ide, mert látom itt van sok hozzáértő "öreg" motoros. Nyáron lehet én is csatlakozom egy találkozóhoz.


2011. november 30. 18:55
Profil

Motor: Suzuki Bandit 250 94' Piros
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok!

Mezey Krisztián vagyok, 27éves. Végre megvettem kedvenc motoromat, egy Banditot. Bár az 1200asra pályázom, de első, "normális" kerékmérettel rendelkező motornak nagyon tetszik, főleg mikor megy, de jelenleg áll, és eddig a nagyobb hányadot az utóbbi teszi ki... Ebből látszik, hogy valszeg sikerült megtalálnom a legolcsóbbat, lesz vele munka, de alapvetően szeretek szerelni, úgyhogy a lehető legjobban választottam, bár a jelenlegi kicsi alkatrész problémám, elég nagyra nőtte magát...

U.I.:
Végig olvastam a forumot, de már 3/4re nem emlékszem (tudom, van kereső).

üdv.
Krisztián

_________________
Jogsim még nincs, előbb megtanulok motorozni.


2011. augusztus 17. 21:19
Profil
Avatar

Motor: Yamaha XT 660 R '04
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Hibajavítás céljából ide teszünk egy hiánypótló beírást.

_________________
Kutatásra és Orgyilkosságra Létrehozott Ikerhorizontális Xenonmeghajtású eXkavátor
Kép


2011. július 23. 12:45
Profil YIM
Avatar

Motor: suzuki gsx 400 katana
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok. Köteles Ferenc a becsületes nevem Budapest 3. kerületében lakom. 24-odik élet évem taposom. A motorozás valamikor úgy 3-3,5 éve keltette fel jobban a figyelmem addig is érdeklődtem iránta de sokat jártam az országot mint hivatásos sofőr és meg csapott az a szabadság szele a mit a motor és környezete ad. Lassan 2 éve van meg erre a kategóriára is a jogosítványom. Eleinte a barátom 250-es hondáját hajtottam. majd került egy yamaha 1100 as chopper amit még a mai napig próbálok rendbe rakni. S tavaly Decemberben mutatta meg egyik ismerős ezt a katanát és meg tetszett és eldöntöttem hogy meg veszem ez idén május 1 el be is következett. Azóta sok mindent újítottam cseréltem rajta. S kiderítettem hogy sok mindenben egyezik a 400 as bandittal( ide tartoznak a felnik, fék tárcsák, első villa kompletten, vezérlő elektronika, önindító, oldaldeklik, karbi sor. S sikerült egy 400 as banditot kerítenem donornak mellé.) És jelenleg futárként dolgozom Pesten. Első üzem képes meg bízható nagy motorom bár nem bandit hanem egy 400 as japán belpiacos Suzuki Katana./ remélem emiatt nem néztek ki magatok közül. :? / Azon okból kifolyólag regisztráltam ide mert nagyon sok mindenben egyezik a két típus. S remélem tudok e jó társasághoz csatlakozni. S lesz pár eladó cucom is 400 as bandithoz. Ha bármi kérdésetek vagy észre vételetek van szóljatok.

_________________
Tisztelettel: Köteles Ferenc (Lestat)


2011. június 27. 23:57
Profil
Avatar

Motor: GSF 1200S
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok!
Juhász Attila vagyok, 36 éves. Tatabányán lakok.
A motorozást 7-8 évesen imádtam meg, nagyapám közreműködésével.
Kérdezte jössz horgászni? Már pattantam is föl mögé a T5-ös Pannóniára.
12 évesen vettem első motorom, azóta túl sok kihagyás nem volt.
Nem csak a motorozásban, de a szerelésében is örömömet lelem.
Ez a második 1.2 es banditám (SK3)
Köszönöm a lehetőséget.


2011. június 24. 14:38
Profil
Avatar

Motor: HONDA CBF 600 N 2004
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok!

Vágó Tamás vagyok, 30 éves és 11 éve motorozom. Volt jó pár motorom, többségében dirt bike-ok, de 2008 óta a túra motorok vonzanak leginkább. Most jelenleg egy 96'-os GFS 600-nak vagyok boldog és új tulajdonosa.
A fórum nagyon igényes, nem is bántam meg, hogy regisztráltam. Kislányom pár hete született, ezért az egész fórumot elolvasása hosszú időbe telik majd. Rengeteg tapasztalat, vélemény van itt fent, szükségem i lesz majd pár jó tanácsra és infóra a Banditomhoz, de azt majd a fórum megfelelő helyén megkérdezem.

Mindenkinek széles utat és szép napot kívánok!


2011. június 15. 10:23
Profil

Motor: Suzuki GSF1200S
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Köszöntünk Téged is Andika! :-)


2011. június 14. 17:42
Profil
Avatar
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok!

Eljött az ideje a bemutatkozásnak is. :-)
Andinak hívnak, Székesfehérváron élek, számítógépeket bűvölgetek munkaidőben.
Motorozási tapasztalatom elég döcögősen indult, egy 125-s cross motoron próbálkoztam először, amivel 2 méter után eldőltem, mert nem ért le a lábam, ennek kb 12 éve. Utána utasként voltam jelen, de legalább el tudtam lesni sok mindent az idők folyamán. 2007-ben vezettem egy 3 sebességes Simsont, amin megtanultam váltani, 2009-ben egy 250-es Gixeren tanulgattam a Mátrában, majd tavaly úgy döntöttem, hogy megcsinálom a jogsit. Egy GS500-ason tanultam, amiről szintén lábujjhegyen ért le a lábam, az oktatót meg sehogy nem bírtam rávenni, hogy ültesse le. Forgalmi végén a vizsgáztató közölte velem, hogy a továbbiakban olyan motort hajtsak, amiről a lábam is leér rendesen. :-)
Az anyagiak végre most megengedték, és tegnap meglett első motorom: egy 1997-es 250-es kis Bandita.

Meg szeretném köszönni mindenki türelmét, illetve segítséget.
Örülök, hogy itt lehetek köztetek! :-)
Andi


2011. június 14. 11:31
Profil
Avatar

Motor: GSF1200S
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok.Gábor vagyok Budapestről,a x. kerületből.Bocsánat a késői bemutatkozásért,ennyire értek a géphez.. 20 éve motorozom,volt már sok motorom,legutóbbi szerzeményem egy 2005-ös 1.2 S Bandita.Sajnos az utóbbi években nagyon keveset tudok menni,de a szerelem marad,úgyhogy továbbra is zargatlak majd titeket!És köszönöm a sok segítséget!Üdv.


2011. június 7. 18:51
Profil
Avatar

Motor: Suzuki gsf 750 Bandit
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok! Kurucz György vagyok(qurucz).
1994-től-2000-ig motoroztam,voltam motoros távirat kézbesítő(Bp.62.),motorosfutár(Fedex).
Jött 10 év szünet feleség,gyerekek.
Gondoltam most itt az idő és vettem egy 98 as Banditot(750)japán piacra gyártott a vas.
Nos ennyit rólam.
Üdv mindenkinek


2011. június 6. 11:17
Profil

Motor: Suzuki GSF1200S
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Redzoli írta:
Sziasztok! Vörös Zoltán vagyok ( Redzoli) Pécsről! 40 éves és egy 6 éves kisleány apukája.
20 éve nem motoroztam és most olyan nagy hiányérzetem támadt, hogy vettem egy 1996 Suzuki 1200S jószágot itt Pécsett a Red Baronnál. Még csak ismerkedem vele, az első 60 kilóméternél tartok. Finom darab, 8200 kilóméter van benne, zsír gumik, gari stb!!! Segíthetnétek, hogy mire vigyázzak! a 110 km/h már eléretem, de kicsit félek, ami érthető egy 150 ETZ és 20 év után.
Üdv mindenkinek, széles utat! Redzoli


Jó helyen jársz! Itt nagyon tapasztalt motorosok a fiúk! Bármi kérdésed van, nyugodtan fordulj hozzájuk, (hozzánk) bizalommal!


2011. május 9. 11:56
Profil
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok! Vörös Zoltán vagyok ( Redzoli) Pécsről! 40 éves és egy 6 éves kisleány apukája.
20 éve nem motoroztam és most olyan nagy hiányérzetem támadt, hogy vettem egy 1996 Suzuki 1200S jószágot itt Pécsett a Red Baronnál. Még csak ismerkedem vele, az első 60 kilóméternél tartok. Finom darab, 8200 kilóméter van benne, zsír gumik, gari stb!!! Segíthetnétek, hogy mire vigyázzak! a 110 km/h már eléretem, de kicsit félek, ami érthető egy 150 ETZ és 20 év után.
Üdv mindenkinek, széles utat! Redzoli


2011. május 9. 11:43
Profil
Avatar
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
La Banditan írta:
Sziasztok!
La Banditan vagyok azaz Krisztián.

Üdv a klubban! Az esésedről esetleg írhatnál többet az értelmetlen esések topicba, hátha tanulunk belőle.


2011. május 7. 6:19
Profil Honlap

Motor: Suzuki Bandit 600s k4
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok!
La Banditan vagyok azaz Krisztián.37 éves vagyok és két gyermek édesapja.A nagyobbik 11 éves lány Kitti, a kisebbik 11 hónapos fiú,Balázs!
A Balázs egy igaz motoros csemete,hisz az édesanyja is motorozik.Mivel most gyesen van,így átmenetileg megváltunk a GSRektől és most egy 2004es fekete 600as Bandit ideiglenes tulajdonosai vagyunk egy barátomnak köszönhetően.Sok motorom volt de az utóbbival azaz egy GSR 600assal (k6) 78ezer kilométert mentem 3 év alatt.Munkámnak köszönhetően sokat tudtuk gyűrni a kilométereket,mivel mobiltelefonok javításával és forgalmazásával foglalkozom kiszállással 4ik ,összességében pedig már 12 éve.2008ban sikerült esnem egy nagyot (200km/h) ,aminek következményképpen a bal bokám félig leszakadt,megmentették de nagy mértékben károsodott. A bal csuklóm is maradandóan sérült,de kielégítő a mozgása.
Mobiltelefonos problémák megoldásában állok rendelkezésetekre.
Motorozni nem tudok de annál inkább szeretek.
Széles utat mindenkinek:)

_________________
Motorozni nem tudok,viszont annál inkább szeretek...


2011. május 6. 22:22
Profil
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok

Lik István vagyok Pestről, '66-os évjárat (az öreg aki annak tartja magát). 1980-ban csapott meg a kétütemű benzingőz, szinte az összes szoci/retró bringát próbáltam. Pár év motorospostás gengszterkedés, egy hosszabb kihagyás és most egy K9-es 1250-es naked Bandit gazdája vagyok. Remélem előbb utóbb találkozunk.

Üdv Pityke


2011. április 13. 19:18
Profil
Avatar

Motor: Suzuki Gsf 650 K9
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok!

Tamás vagyok, 26 éves, Kiskunfélegyházán lakom. Én nem dicsekedhetek ekkora előélettel,mint az előttem szólók. 14 évesen kaptam egy robogót (Yamaha Jog), szerencsétlent nyösztettem 9 évig. Végére már elég szépen meg volt spécizve, ahogy kell.
Időközben már megvolt az ötlet a váltásra, csak "kedv" nem volt hozzá. Majd jött a nagy elhatározás és egyben egy nagy ugrás is.
2009-ben megszereztem az A-kategóriás jogsit,majd idén, azaz a mai nappal magamnak tudhatok egy Suzuki GSF 650 Bandit-ot.
Szóval igazi kezdő (nagy)motoros vagyok, nem szégyenlem. :)
Nagyon szívesen fogadok ötleteket, tanácsokat, de kérdezni is fogok!

Széles utat mindenkinek!


2011. március 23. 20:54
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 172 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség