Pontos idő: 2024. március 29. 5:43




Lezárt fórum A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 126 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Következő
 2011 Őszi Bandit tali 
Szerző Üzenet
Avatar

Motor: 1190 Adv
Hozzászólás Re: 2011 Őszi Bandit tali
Szokás szerint jó móka volt. Kösz Karesz! (és még a béemmvések, meg robogós suhancok is egészen kulturáltan viselkedtek:))


2011. szeptember 27. 23:45
Profil
Avatar

Motor: GSF 1200 K6
Hozzászólás Re: 2011 Őszi Bandit tali
Karesz! Köszi mindent, szuper volt!
A jó hangulatra, kellemes hétvégére pedig a Társaság a garancia!


2011. szeptember 26. 10:34
Profil
Avatar

Motor: R 1200 GS Jawák
Hozzászólás Re: 2011 Őszi Bandit tali
Én is hazaértem épségben , a km-t nem írom ide, nehogy közröhely tárgya legyek ;)
Örülök hogy tetszett, magam részéről kösz az elismerő szavakat és a jó társaságot.
Jót gurultunk, az idő ajándék volt szeptember végéhez képest, némi kárpótlás a múltkori májusi télért, úgyhogy ezek után nem akarok többet hallani a szar soproni időjárásról :evil: :lol:
Valszeg az idénre leteszem a vasat, legalábbis ausztriába nem megyek többet, mert ha ez így megy tovább, akkor kitapétázhatom a szobám falát a bűnbocsátócédulákkal :(

Anyósomhoz menet út közben Burkyt meg Milánt még láttam a holládi körforgalom után az M7-es hídja előtt állni.
A pár kép amit csináltam este felkerül a netre

üdv

Karesz

_________________
Mielőtt kerékpárra ülsz, mindig húzd meg a dinamó csavarjait


2011. szeptember 26. 10:15
Profil Honlap
Avatar

Motor: XJR 1200, FZ1 SA
Hozzászólás Re: 2011 Őszi Bandit tali
Mi is hazaértünk egy kis Vas-Zala kerülővel. A 76-os kanyargós részét most aszfaltozzák újra, tavasszal érdemes lesz letesztelni ;) Köszönjük a remek szervezést Karesznak, a Többieknek a jó társaságot!


2011. szeptember 26. 7:44
Profil Honlap
Hozzászólás Re: 2011 Őszi Bandit tali
Köszi mindenkinek, kellemes hétvége volt!


2011. szeptember 26. 6:54
Profil
Avatar

Motor: Versys 650
Hozzászólás Re: 2011 Őszi Bandit tali
Az ilyen társaságért és hétvégéért abszolút ildomos útra kelni!
Köszi Nektek! :motor2:

_________________
SZOTYI


2011. szeptember 25. 18:56
Profil
Avatar

Motor: F900XR
Hozzászólás Re: 2011 Őszi Bandit tali
Motor és motoros lemosva (ebben a sorrendben)!
Picit még kerültem a végén is Szászvár felé, finom házi krémesért a srácoknak, s még annél is finomabb levezető kanyargásért apának.
1.253 Km lett. Karesznak köszönet, a társaságnak üdvözlet.


2011. szeptember 25. 17:58
Profil
Avatar

Motor: Ducati MTS V4 PP
Hozzászólás Re: 2011 Őszi Bandit tali
Mi is hazaértünk épségben, egy kis szlovák kitérővel, a 75-ös útom jöttünk Rimaszombatig. Hááát valami csodás helyeken megy keresztül, csak a minősége csapnivaló. 4 km. hiányzott a 1450-es kerek számhoz, de azt majd holnap beletekerem.

Köszi mindenkinek aki eljött, nagyon jó kis tali volt ez. Karesz sem hazudtolta meg a szervezőtehetségét, szerintem a rendőrt is ő szervezte be, hogy izgalmas legyen a vége. (ezért cserébe utalok 35 eurót :D :D :D )
Köszi mindenkinek.

_________________
-------------------------------------------------------------------
- = Üdv Bagi = -


2011. szeptember 25. 17:28
Profil
Avatar

Motor: Pegaso Trail
Hozzászólás Re: 2011 Őszi Bandit tali
Fél 3-ra mi is otthon voltunk. 1150 km-rel, jó élményekkel és új barátokkal gazdagodtunk.
Köszi Karesznak + mindenkinek a hétvégét!

Kitartott hazáig a gumi, 30 centis részen azért teljesen előjött az acél :)


2011. szeptember 25. 16:57
Profil Honlap
Avatar

Motor: GSF-1250SA
Hozzászólás Re: 2011 Őszi Bandit tali
Egyben hazaértünk mi is, egy kis sarródi kitérővel. Nekem 50km híján 1000 lett.
Köszönjük szépen a szervezést, és a kitűnő útvonalat. Hazafelé már irigykedtem az útminőségre, és azokra, akik a nyugati határhoz közel laknak...
Mindenkinek köszönöm a mentés során nyújtott segítségét. Ha valakit majd érdekel, beszámolok a tényleges károkról, és a javítás költségeiről, de szinte biztos, hogy tél lesz, mire elkészül. Az idő most nem tényező.
Kolixx nagylelkűen felajánlotta, hogy visszautazik velünk a motorért, azt hiszem élni fogok a lehetőséggel.
Képeket nem készítettem, de bízom Bagi Iphone-jában...

Kösz mindenkinek, hogy ott volt!

_________________
CSapatkivonásra Oktatott Mesterséges Yodamásolat


2011. szeptember 25. 16:31
Profil
Avatar

Motor: 1200 S
Hozzászólás Re: 2011 Őszi Bandit tali
Karesz, köszi a szervezést, a többieknek a jó társaságot! :leborul:


2011. szeptember 25. 15:31
Profil
Avatar

Motor: GSX 1400 K6
Hozzászólás Re: 2011 Őszi Bandit tali
Én is hazaértem pontban 4-kor. 1072 km a GPS szerint. Köszi a társaságot/szervezést, mindent!


2011. szeptember 25. 15:27
Profil
Avatar

Motor: GSF 1250N ( black )
Hozzászólás Re: 2011 Őszi Bandit tali
Mi is komótosan hazaértünk :). Nem tudom mennyi lett a vége ! A társaság szokás szerint jó volt, már csak ezért is megérte elmenni kocsival. Karesznak kösz a szervezésért, Dokiéknak a szombati egész napért, és Csomy-éknak kötélidegeket a családdal szemben :D, és persze várjuk őket.

_________________
Ha az autópályán haladván, egyszer csak vésztjósló menydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hid azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !


2011. szeptember 25. 14:05
Profil
Avatar

Motor: GSF 1250S
Hozzászólás Re: 2011 Őszi Bandit tali
10.50 kor befutottunk mi is 830 km után. Köszi még egyszer a szervezést, a társaságot.

A képeket vagy ma este, vagy holnap felteszem valahova.


2011. szeptember 25. 13:10
Profil
Avatar

Motor: TDM 850
Hozzászólás Re: 2011 Őszi Bandit tali
Én is hazaértem, 1100 lett a vége, Karesz kösz a szervezést, a többieknek pedig a jó társaságot.


2011. szeptember 25. 11:40
Profil
Avatar

Motor: Yamaha XT 660 R '04
Hozzászólás Re: 2011 Őszi Bandit tali
Első fecske a tali után...

Néhány méter híján 1000 km a vége. Köszi a szervezést és a társaságot is, mindenkinek azt amiért felelős volt :)

Csináltam egy külön topicot a képeknek. Oda írjátok a képek elérhetőségeit, hogy ne kelljen keresgélni itt.

_________________
Kutatásra és Orgyilkosságra Létrehozott Ikerhorizontális Xenonmeghajtású eXkavátor
Kép


2011. szeptember 25. 10:54
Profil YIM
Avatar

Motor: GSF 1250N ( black )
Hozzászólás Re: 2011 Őszi Bandit tali
Mi most indulunk. Kb 15.00 felé leszünk ott az M5 M7 kivezetőnél a benzinkútnál. Ha valaki kb. akkor érne oda hívjon. Van hely a kocsiban, 1-2 fölös csomagot át tudunk venni, ha zavarna a kanyarvadászatban odafelé. :D

06-20-2268967

_________________
Ha az autópályán haladván, egyszer csak vésztjósló menydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hid azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !


2011. szeptember 23. 12:32
Profil
Avatar

Motor: GSF-1250SA
Hozzászólás Re: 2011 Őszi Bandit tali
Fél9 vettem!

_________________
CSapatkivonásra Oktatott Mesterséges Yodamásolat


2011. szeptember 23. 8:40
Profil
Avatar

Motor: R 1200 GS Jawák
Hozzászólás Re: 2011 Őszi Bandit tali
csomy írta:
Sziasztok!

Karesz? Áll még a 9-es indulás?

A tervezett indulás a faházaktól fél 9
csörrents meg délután : harminc kilenvenhárom-63091

_________________
Mielőtt kerékpárra ülsz, mindig húzd meg a dinamó csavarjait


2011. szeptember 23. 7:57
Profil Honlap
Avatar

Motor: GSF 1250N ( black )
Hozzászólás Re: 2011 Őszi Bandit tali
Egyenlőre úgy van, hogy nem megyünk szerpentinezni, inkább ott helyben szervezünk valami programot magunknak, amíg ti tekeregtek, de még majd meglátjuk.


Jogsi sajna még nincs, majd december 12-ikén ! Tényleg, "TÉLITALI"-t nem akarunk szervezni ? Olyan még úgysem volt :D

_________________
Ha az autópályán haladván, egyszer csak vésztjósló menydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hid azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !


2011. szeptember 23. 7:53
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Lezárt fórum A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 126 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség