Pontos idő: 2024. március 28. 9:45




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 183 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Következő
 Értelmetlen esések 
Szerző Üzenet
Avatar

Motor: Ktm 790 Adv r + Ktm-ek
Hozzászólás Re: Értelmetlen esések
Reméljük a legjobbakat.


2013. december 30. 15:23
Profil
Avatar

Motor: F900XR
Hozzászólás Re: Értelmetlen esések
Talán nem is pont ide illik, de egyre rosszabb infókkal frissül az oldal. :( :( :(
http://www.f1-live.hu/bulvar/breking-sc ... a-legenda/


2013. december 29. 23:06
Profil
Avatar
Hozzászólás Re: Értelmetlen esések
Yoss írta:
Nem rémlik. Egy srácot ismertem itt gixxerrel. Az 1000-es volt, de a srác meghalt rajta.
Persze lehet, hogy valaki azóta vett egy gixxert mióta találkoztunk. Remélem nem lett komoly baja.

Én is remélem. Miután hívtam a mentőket (akik fél óra múlva jöttek) járkált és váltottunk pár szót, látszólag nem volt baja csak félrebeszélt. Lehet "csak" agyrázkódása lett.


2012. május 14. 21:06
Profil Honlap
Avatar

Motor: R1250GS
Hozzászólás Re: Értelmetlen esések
Pali79 írta:
Péntek délután Üllő és Ócsa között egy 750-es gixerrel egy srác elütött egy kutyát. A srác és a moci is viszonylag megúszta a dolgot első ránézésre, a kutya a helyszínen kilehelte a lelkét. A srác megütötte a fejét mert picit össze-vissza beszélt és nem emlékezett pár perces dolgokra. El is vitte a mentő a Merényibe.

Yoss! Nem ismered véletlenül a srácot? Ő is Vecsési, 38 éves, kb 170 cm, kissé köpcös, szemüveges. Nem túl régi GSX-R 750 valami Yoshimura GP-re emlékeztető kipufogóval.

Kíváncsi lennék mi van vele.

Nem rémlik. Egy srácot ismertem itt gixxerrel. Az 1000-es volt, de a srác meghalt rajta.
Persze lehet, hogy valaki azóta vett egy gixxert mióta találkoztunk. Remélem nem lett komoly baja.

_________________
If this is heaven, I'm not afraid of hell...


2012. május 14. 21:00
Profil ICQ
Avatar
Hozzászólás Re: Értelmetlen esések
Péntek délután Üllő és Ócsa között egy 750-es gixerrel egy srác elütött egy kutyát. A srác és a moci is viszonylag megúszta a dolgot első ránézésre, a kutya a helyszínen kilehelte a lelkét. A srác megütötte a fejét mert picit össze-vissza beszélt és nem emlékezett pár perces dolgokra. El is vitte a mentő a Merényibe.

Yoss! Nem ismered véletlenül a srácot? Ő is Vecsési, 38 éves, kb 170 cm, kissé köpcös, szemüveges. Nem túl régi GSX-R 750 valami Yoshimura GP-re emlékeztető kipufogóval.

Kíváncsi lennék mi van vele.


2012. május 14. 20:40
Profil Honlap
Avatar

Motor: Suzuki GSF 1200 N (K5)
Hozzászólás Re: Értelmetlen esések
Sziasztok!
Rossz hírem van... Ma reggel 8 körül arra lettem figyelmes, hogy valaki nagyon elhúzza a bajszát az ablak előtt (a hatos mellett lakom pécsett), és mire kinéztem, csak annyit láttam, hogy a külső sávban csúszik egy Kawa (talán ninja, valami régebbi edition), meg utána pár méterrel a gazdája! Amennyire utána láttam nem lett senkinek komolyabb baja, a srác elfutott a motor után, felállította, a vészvillogózó autós szerintem csak segített, vagy talán belecsúszott a fekvő motor... Úgy gondolom, talán kicsit túl bátran indult el mikor a lámpa zöldre váltott, vagy túl gyorsan érkezett meg a piroshoz, és így hasalt el!
Nem tud esetleg valaki valami plusz infót az ügyről? Azért így látatlanba is jobbulást, és több odafigyelést kívánok a (z egyébként marha szerencsés a reggeli csúcsban) sofőrnek!

_________________
Azért élek, hogy motorozzak-
motorozom azért, hogy éljek!


2012. április 23. 9:54
Profil
Avatar

Motor: 1200 S
Hozzászólás Re: Értelmetlen esések
CsuBeE írta:
...
Történt egy kis baleset... majd motor eldől, vetődés a flaszterra...

Pont az ilyen esetek miatt tartok egy fék és egy kuplungkart tarcsiba az ülés alatt :roll:


2012. április 12. 7:57
Profil
Avatar

Motor: 1150 GS, Ty250, CB500 RR
Hozzászólás Re: Értelmetlen esések
:roll::roll:

_________________
Bikes are living proof that God loves us and wants us to be happy.


2012. április 11. 22:30
Profil
Avatar

Motor: Suzuki GSF 1200 N (K5)
Hozzászólás Re: Értelmetlen esések
csomy írta:
Zöldi mindjárt jelentkezik egy ajánlattal.
Gondolom.

Én is erre számítottam! :D

_________________
Azért élek, hogy motorozzak-
motorozom azért, hogy éljek!


2012. április 11. 12:28
Profil
Avatar

Motor: GSF-1250SA
Hozzászólás Re: Értelmetlen esések
Zöldi mindjárt jelentkezik egy ajánlattal.
Gondolom.

_________________
CSapatkivonásra Oktatott Mesterséges Yodamásolat


2012. április 11. 12:24
Profil
Avatar

Motor: Suzuki GSF 1200 N (K5)
Hozzászólás Re: Értelmetlen esések
Sziasztok!
Történt egy kis baleset... Csak végignéztem, szerencsére nem én ültem a motoron, bár ránézésre kivédhető lett volna! Úton megfordulás, kisgyerkőc malaguti grizzlyvel elé vág, elsőfék koppan, láb letesz, motor dől, majd motor eldől, vetődés a flaszterra... Mi meg értetlenül álltunk, és nem értettük miért történt ez... Node lényegtelen is, előfordul a legjobbakkal is néha!

A kérdésem az lenne, hogy van-e esetleg valakinek elfekvőben egy kuplungkarja 1250-es banditra? Vagy ha nincs is, tudtok-e ajánlani valami forrást, ahol jó áron kapható a ketyere! :)

Köszi!

_________________
Azért élek, hogy motorozzak-
motorozom azért, hogy éljek!


2012. április 11. 12:17
Profil
Avatar

Motor: GSF-1250SA
Hozzászólás Re: Értelmetlen esések
Kompletten jön hozzá orrfutó. A felnit görgőzik, a szárak mennek a garázs sarkába egyelőre.

_________________
CSapatkivonásra Oktatott Mesterséges Yodamásolat


2011. október 4. 21:54
Profil
Avatar

Motor: XJR 1200, FZ1 SA
Hozzászólás Re: Értelmetlen esések
A telószárból én újjat vennék, ha megmarad az sv...sajnos van tapasztalatom, amit többen már ismertek :? Kigörgőzték őket grátiszként, de nem akartam visszatenni, persze én könnyen beszélek, mert pengetett a biztosító. A Rudinál kb. 40 k körül vannak vadi új telószárak. A tárcsát, felnit, alsó kormánykiflit (ugye ezen van a tengely) "kihúzattam" , mivel minimálisan deformálódtak. Ezeket szerintem mérjétek meg indikátor órával. Amikor már azt hittem minden cucc meg van, hogy indulhassak az egyházaskozári a talira, akkor vettük észre Rudival, hogy a telócsizma is elment. Persze az már nem jött meg időre az ebay-ről...


2011. október 4. 19:05
Profil Honlap
Avatar

Motor: Versys 650
Hozzászólás Re: Értelmetlen esések
Csomy,a jobbikat nem lehet kigörgőzni?

_________________
SZOTYI


2011. október 4. 17:20
Profil
Avatar

Motor: GSF-1250SA
Hozzászólás Re: Értelmetlen esések
Kép
Jelenlegi állás.
Sajnos mindkettő elment, a jobb oldali (képen bal) _jobban_.

_________________
CSapatkivonásra Oktatott Mesterséges Yodamásolat


2011. október 4. 15:38
Profil
Avatar

Motor: GSX 1400 K6
Hozzászólás Re: Értelmetlen esések
Én a nyír1házi piacon vettem, de a vaterán is láttam. Pl. EZ.


2011. szeptember 28. 7:56
Profil
Avatar
Hozzászólás Re: Értelmetlen esések
Tangerine írta:
Hát sajnos ez is bekövetkezett ~55e km után (20e bandita, 35e gsx) :roll:
Remélem nagyobb sosem lesz.

képek

Örülök, hogy egyben "vagytok". Lenne egy kérdésem is: A képeket látott indikátor órához használt karokat hol lehet beszerezni? Órám van csak a konzolok kellenének.
Egy ismerősöm ma vizsgáztatta a banditját és a 25%-os fékerő mérésnél a műszer azt mutatta, hogy picit ütnek a tárcsák, kíváncsi lennék mm-be kifejezve mit jelent ez. :roll:


2011. szeptember 27. 19:47
Profil Honlap
Avatar

Motor: HONDA CBF 600 N 2004
Hozzászólás Re: Értelmetlen esések
Tangerine írta:
Hát sajnos ez is bekövetkezett ~55e km után (20e bandita, 35e gsx) :roll:
Remélem nagyobb sosem lesz.

képek


Nagyobb baj sose legyen! Az élő szöveten kívül minden más pótolható.


2011. szeptember 27. 14:53
Profil
Avatar

Motor: R1250GS
Hozzászólás Re: Értelmetlen esések
Basszus, mik ezek a horror hírek?! Egy talira egy is sok lenne.. :shock:

_________________
If this is heaven, I'm not afraid of hell...


2011. szeptember 27. 6:09
Profil ICQ
Avatar

Motor: 1150 GS, Ty250, CB500 RR
Hozzászólás Re: Értelmetlen esések
Megúsztad, ez a lényeg. Ezen felbuzdulva a héten támadom a műhelyt, visszaegyengetni a váltókarom.

_________________
Bikes are living proof that God loves us and wants us to be happy.


2011. szeptember 27. 6:05
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 183 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség