Pontos idő: 2024. március 28. 9:33




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 143 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Következő
 PC-s kérdezz felelek! 
Szerző Üzenet
Avatar

Motor: Yamaha XT 660 R '04
Hozzászólás Re: PC-s kérdezz felelek!
Ez a probléma nem ugorja meg az adminok ingerküszöbét :)

_________________
Kutatásra és Orgyilkosságra Létrehozott Ikerhorizontális Xenonmeghajtású eXkavátor
Kép


2015. július 17. 13:21
Profil YIM
Avatar

Motor: R1250GS
Hozzászólás Re: PC-s kérdezz felelek!
csomy írta:
Nálam megy.!

Most nálam is. Ezt csak néha csinálja.

_________________
If this is heaven, I'm not afraid of hell...


2015. július 14. 9:49
Profil ICQ
Avatar

Motor: GSF-1250SA
Hozzászólás Re: PC-s kérdezz felelek!
Nálam megy.!

_________________
CSapatkivonásra Oktatott Mesterséges Yodamásolat


2015. július 14. 7:17
Profil
Avatar

Motor: R1250GS
Hozzászólás Re: PC-s kérdezz felelek!
Most megint elkezdte, hogy az oldal bejön rendesen, de a dobálózó logint kér, majd kibasz invalid IP addressel! Ezt mi okozza? Idegesít, hogy nem tudok tripla hatost dobni! :evil:

_________________
If this is heaven, I'm not afraid of hell...


2015. július 13. 23:22
Profil ICQ
Avatar

Motor: Versys 650
Hozzászólás Re: PC-s kérdezz felelek!
Nekem simán működik,mint eddig. :jeah:

_________________
SZOTYI


2015. április 4. 13:30
Profil
Avatar

Motor: R1250GS
Hozzászólás Re: PC-s kérdezz felelek!
szotyi írta:
Yoss írta:
Ronda módon meghekkelődött a Dobálózó!!! Nem működik, pedig tuti most lett volna tripla hatosom! Tessék utánanézni!! :D

Fogd a másik kezedbe a kockát! :lol: :fejre:

Hogy tudsz dobálni? Engem kidob egy ajaxos bejelentkező ablakba és ha visszalépek, akkor jön meg a szokott felület, de onnan visszadob másodperceken belül.. Eddig működött :(

_________________
If this is heaven, I'm not afraid of hell...


2015. április 4. 12:11
Profil ICQ
Avatar

Motor: Versys 650
Hozzászólás Re: PC-s kérdezz felelek!
Yoss írta:
Ronda módon meghekkelődött a Dobálózó!!! Nem működik, pedig tuti most lett volna tripla hatosom! Tessék utánanézni!! :D

Fogd a másik kezedbe a kockát! :lol: :fejre:

_________________
SZOTYI


2015. április 4. 8:05
Profil
Avatar

Motor: R1250GS
Hozzászólás Re: PC-s kérdezz felelek!
Ronda módon meghekkelődött a Dobálózó!!! Nem működik, pedig tuti most lett volna tripla hatosom! Tessék utánanézni!! :D

_________________
If this is heaven, I'm not afraid of hell...


2015. április 3. 21:26
Profil ICQ
Avatar

Motor: GSX 1400 K6
Hozzászólás Re: PC-s kérdezz felelek!
Így írták meg a programját. Kell keresni másikat hozzá.

Hunter írta:
Tangerine írta:
Bár nehéz elképzelni, hogy hogy tudja átnyomni egy USB porton 4 kamera képét, folyamatosan, jó minőségben. Többnyire sehogy. Egyet talán.


Valóban! A leírásban benne van, hogy egy kiválasztott kamera képét tudja rögzíteni csak. De nem értem miért nem indul el a felvétel mozgásra, ha a fotó elindul!


2012. október 6. 17:59
Profil
Avatar

Motor: Suzuki GSF 1200S K3
Hozzászólás Re: PC-s kérdezz felelek!
Tangerine írta:
Bár nehéz elképzelni, hogy hogy tudja átnyomni egy USB porton 4 kamera képét, folyamatosan, jó minőségben. Többnyire sehogy. Egyet talán.


Valóban! A leírásban benne van, hogy egy kiválasztott kamera képét tudja rögzíteni csak. De nem értem miért nem indul el a felvétel mozgásra, ha a fotó elindul!

_________________
________________________________________________________________________________
Nagyfőnök nem túl kíméletes üzemmódban: Kép :D


2012. október 6. 12:52
Profil
Avatar

Motor: GSX 1400 K6
Hozzászólás Re: PC-s kérdezz felelek!
Szerintem keressetek valami alternatív szoftvert hozzá. Bár nehéz elképzelni, hogy hogy tudja átnyomni egy USB porton 4 kamera képét, folyamatosan, jó minőségben. Többnyire sehogy. Egyet talán.


2012. október 5. 20:57
Profil
Avatar

Motor: Suzuki GSF 1200S K3
Hozzászólás Re: PC-s kérdezz felelek!
Haver vett egy 4 csatornás USB rögzítőt + egy analóg infra kamerát.
Mozgásra bekapcsolós ugyan, de csak állóképeket készít a mozgásról. a videorögzítés csak a szoftverablakon lévő record gomb megnyomásával indítható.
Legalább is ezt találtam benne.

Szerintetek ez normális? Nem pont az lenne a lényeg, hogy a videorögzítés is elinduljon ha mozgás van?
Nemértem!

_________________
________________________________________________________________________________
Nagyfőnök nem túl kíméletes üzemmódban: Kép :D


2012. október 5. 16:53
Profil
Avatar

Motor: Suzuki GSF 1200S K3
Hozzászólás Re: PC-s kérdezz felelek!
Urak! Bluetooth problémám van!
Win7 + nintendo Wii motionplus vagy a motorola Atrix telefonom volt a próbaalany.
A
Bluetooth stick hibátlanul települ fel. Megtalálja az eszközt. párosodik, de nem kommunikál. Szerintem a párosítás sem sikerül tökéletesen, bár a Bluesoleil azt mutatja, összeokosodtak!

Próbáltam alkalmazásokat is, vagy csak egyszerű fájlátvitelt, de nem mén!
Mi lehet a baja?

_________________
________________________________________________________________________________
Nagyfőnök nem túl kíméletes üzemmódban: Kép :D


2012. szeptember 27. 8:00
Profil
Avatar

Motor: GSF 1250S
Hozzászólás Re: PC-s kérdezz felelek!
Yoss írta:
Mi a baj a három fázissal? .

A teljes házban terhelésmegosztásos hálózat van kiépítve - 1 szoba 2 konnektora 2 külön fázison van, a lámpa a harmadikon, így bármelyik fázis kiesése nem okoz egy helységben teljes áramtalanodást, tehát biztos hogy van elérhető lámpa. ( Néha én szoktam fáziskiesést produkálni hegesztéssel, vagy vágógéppel - de még építéskor csináltam így meg a hálózatot.)
Amit ismerek eszközt az mind egy fázisra települ, és onnét is lehet levenni a jelet. Ráadásul egy rendszer kiépítése ( adó - vevő + villamos csatlakozásoldali szűrő) már húzós. És ráadásul legalább 2 fázisra kellene telepíteni, ami meg jelentős inrterferenciát képes okozni.


2012. április 23. 18:07
Profil
Avatar

Motor: GSX 1400 K6
Hozzászólás Re: PC-s kérdezz felelek!
Nem lehet bármely 2 pont között kapcsolat, csak azonos fázison megy el a jel. (gondolom)


2012. április 23. 17:19
Profil
Avatar

Motor: R1250GS
Hozzászólás Re: PC-s kérdezz felelek!
STom írta:
A vezetékes villanyos megoldás nem kivitelezhető a 3 fázis miatt. Az UTP-s meg az adottságok miatt nem hozható létre. A pc-nél még megpróbálok az antennával variálni, jó minőségű hosszabbítóval és nagyobb nyereségű fejjel. Ha úgysem jön össze, marad az újratelepítés - de mivel több program van telepítve nem nagy kedvem van hozzá.

Mi a baj a három fázissal? Az 3x1 fázis. Az egyikről simán le lehet venni a 230V-ot..

_________________
If this is heaven, I'm not afraid of hell...


2012. április 23. 15:38
Profil ICQ
Avatar

Motor: GSF 1250S
Hozzászólás Re: PC-s kérdezz felelek!
hcs írta:
Vagy a titkosítást érdemes megváltoztatni.


Először 10 Linksys volt fenn, azzal jött elő a jelenség. Ott kivettem minden védelmet, teljesen szabad esetben sem lett jó. Utána tettem be a mostani Pirelli routert - először védelem és titkosítás nélkül, és csak utána nyomtam be a titkosítást néhány nap múlva - a MAC kódos védelem még most sincs aktiválva. Fix ip-t is próbáltam, de nem hatja meg egyik gépet sem. Ha nem megy, akkor a hálózati cím lekérése közben esik le. Ami gyanús, hogy néhány, másik gépen nem látogatott honlap után kezdték csinálni ( ne tessék jóra gondolni, nem felnőtt tartalmas oldalak), de semmi sem talál vírust vagy bármi mást.
A vezetékes villanyos megoldás nem kivitelezhető a 3 fázis miatt. Az UTP-s meg az adottságok miatt nem hozható létre. A pc-nél még megpróbálok az antennával variálni, jó minőségű hosszabbítóval és nagyobb nyereségű fejjel. Ha úgysem jön össze, marad az újratelepítés - de mivel több program van telepítve nem nagy kedvem van hozzá.


2012. április 23. 13:42
Profil
Avatar

Motor: GSX 1400 K6
Hozzászólás Re: PC-s kérdezz felelek!
karesz írta:
Aztat nem tudom ,de tudja valaki hogy az IGO Primo *.trk és *.dat fájljait mi a fene tudja olvasni ? (Track és mentett útvonal a számtechben kevésbé járatosak kedvéért)
Van egy Primo-s navim és szeretnék a PC-men tervezni túrákat


Az Primot nem ismerem. De az IGO 8.0 és 8.3-asnak van pc-s verziója. Lehet, hogy kompatibilis és beolvassa.
Próbáld ki, itt a 8.3-as: http://data.hu/get/3589004/rigo_pc.zip


2012. április 23. 11:46
Profil
Avatar

Motor: Suzuki GSF 1200 N (K5)
Hozzászólás Re: PC-s kérdezz felelek!
karesz írta:
Hunter írta:
Helló urak

Meg tudja valaki mondani, hogy az iGo-ban van-e lehetőség a kedvencek számának növelésére? nem elég a gyári üres helyek száma!

Köszi...

Aztat nem tudom ,de tudja valaki hogy az IGO Primo *.trk és *.dat fájljait mi a fene tudja olvasni ? (Track és mentett útvonal a számtechben kevésbé járatosak kedvéért)
Van egy Primo-s navim és szeretnék a PC-men tervezni túrákat


Találtam egy onlány olvasót, ki nem próbáltam, szóval nem tuti, de így ránézésre jónak tűnik! :)

http://www.gpsvisualizer.com/

Ez trk-t olvas, és jelenít meg!

http://www.freefileviewer.com/

Ez meg egy freeware file opener, elvileg a dattal is boldogul!
Remélem tudtam segíteni! ;)

_________________
Azért élek, hogy motorozzak-
motorozom azért, hogy éljek!


2012. április 23. 9:53
Profil
Avatar

Motor: R 1200 GS Jawák
Hozzászólás Re: PC-s kérdezz felelek!
Hunter írta:
Helló urak

Meg tudja valaki mondani, hogy az iGo-ban van-e lehetőség a kedvencek számának növelésére? nem elég a gyári üres helyek száma!

Köszi...

Aztat nem tudom ,de tudja valaki hogy az IGO Primo *.trk és *.dat fájljait mi a fene tudja olvasni ? (Track és mentett útvonal a számtechben kevésbé járatosak kedvéért)
Van egy Primo-s navim és szeretnék a PC-men tervezni túrákat

_________________
Mielőtt kerékpárra ülsz, mindig húzd meg a dinamó csavarjait


2012. április 22. 21:47
Profil Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 143 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség