Pontos idő: 2024. március 28. 10:00




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 172 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Következő
 Bemutatkozás (moderált) 
Szerző Üzenet
Avatar

Motor: GSF-1250SA
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Szerintem vagy három éve lesem a hazai talikat, mikor bátorkodik be egy kis mákdaráló, hogy jól kölcsönkérjem, de nincs szerencsém.

_________________
CSapatkivonásra Oktatott Mesterséges Yodamásolat


2014. február 8. 16:42
Profil
Avatar

Motor: GSF 1250N ( black )
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
csomy írta:
Mackey írta:
Üdv mindenkinek!

Horváth Balázs vagyok, köszönöm a "befogadást" :) Tavaly nyáron sikerült végre szert tennem egy banditkára, csinos szép és eddig zökkenésmentes a kapcsolatunk (egy index izzó kivételével) :D Szombathely a kiinduló pontom a kirándulások alkalmával :)
Széles utat mindenkinek!
Bye!


Örülünk, hogy végre van valaki, aki meg van elégedve a ki 250es paripával.
Melyik évjárat? Egy képet linkelj róla, had lássuk milyen szép!



Csomy bácsi ! Úgy látom a kis "veszett láncfűrész" még mindig megmelengeti a szívedet ! Pedig nem volt felhőtlen a szerelmetek, vagy tévedek ?? :mrgreen:

_________________
Ha az autópályán haladván, egyszer csak vésztjósló menydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hid azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !


2014. február 8. 12:24
Profil
Avatar

Motor: GSF-1250SA
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Mackey írta:
Üdv mindenkinek!

Horváth Balázs vagyok, köszönöm a "befogadást" :) Tavaly nyáron sikerült végre szert tennem egy banditkára, csinos szép és eddig zökkenésmentes a kapcsolatunk (egy index izzó kivételével) :D Szombathely a kiinduló pontom a kirándulások alkalmával :)
Széles utat mindenkinek!
Bye!


Örülünk, hogy végre van valaki, aki meg van elégedve a ki 250es paripával.
Melyik évjárat? Egy képet linkelj róla, had lássuk milyen szép!

_________________
CSapatkivonásra Oktatott Mesterséges Yodamásolat


2014. február 7. 15:14
Profil

Motor: Suzuki GSF 250
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Üdv mindenkinek!

Horváth Balázs vagyok, köszönöm a "befogadást" :) Tavaly nyáron sikerült végre szert tennem egy banditkára, csinos szép és eddig zökkenésmentes a kapcsolatunk (egy index izzó kivételével) :D Szombathely a kiinduló pontom a kirándulások alkalmával :)
Széles utat mindenkinek!
Bye!


2014. február 7. 10:22
Profil
Avatar

Motor: Suzuki Bandit 1200S
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Üdv mindenki!

Kovács János Zoltán vagyok! 2006 -ban sikerült hozzájutnom azóta nagyon megszeretett vasamhoz! Sajnos elég keveset tudom hajtani...immáron 23560km van benne, de mindíg előnti a szívemet a melegség, mikor a garázsban járok, s a tudat hogy mindíg adott a lehetőség egy kis kanyarvadászatra igazán remek....
Remélem idén többet "nyúzhatom" :)


2014. január 24. 15:35
Profil
Avatar

Motor: Suzuki GSF 650
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok!
Szabó Endrének hívnak és tavaly október óta vagyok tulajdonosa egy 2007-es évjáratú 650-es naked Banditnak. Három évig túrarobogóval jártam az utakat, de úgy éreztem most már ideje "felnőni" :) . Elsősorban a magyar és szlovák utakat koptatom kisebb nagyobb társaságokkal.

_________________
Túrákon készült képek lelőhelye.


2014. január 21. 13:09
Profil
Avatar

Motor: GSF 600N, 2003
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok!

Nagyon jól kezdődött az évem! Január 2-án tulajdonosa lettem egy GSF 600N-nek.
Rövid, de élményekkel teli motoros létezésem, most kezdődik igazán!
Jelenleg Brüsszelben élek, dolgozok, egyébként Dunakeszin vagyok őshonos.
Széles utat,
Üdv:
sch


2014. január 16. 13:15
Profil
Avatar

Motor: Suzuki GSF 1200N
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Üdvözlök Mindenkit!

István vagyok és köszönöm, hogy elfogadtátok regisztrálási kérelmem. Tavaly októberében lettem boldog tulajdonosa egy 1200ccm-es 2002es évjáratú csupasz Banditának. Első perctől otthon éreztem magam a nyergében és az eltelt kilométerek után is rendületlenül állítom, hogy nem volt rossz választás.

Remélem az idők során sok tapasztalatot tudunk cserélni és én is aktív tagja lehetek a közösségnek.

Mindenkinek kívánok sok ezer balesetmentes kilométert és hogy sokáig élvezhessük szeretett motorunk társaságát.

Üdv: Asztalos István (Steve)


2013. szeptember 28. 0:26
Profil

Motor: GSF 650
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok,

Zsolt vagyok Érden lakom, és első motorom egy szép GSF 650 (Bár az utak minősége miatt lehet cross motort kellett volna választanom :shock: ). Első motorom és friss jogsival nézek elébe a motorozásnak 38 évesen ;) 8-)

További szép napot mindenkinek
Üdv
Rasca


2013. július 18. 9:27
Profil
Avatar

Motor: GSF 650 S
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok!

Pali vagyok, nemrég tettem szert egy K9-es 650 S Banditra és mivel a műszaki tudásom illetve a tapasztalatom eléggé hiányos elsősorban a tanácsaitokért és tapasztalataitokért kerestem fel a fórumot.

Néhány éve motorozom, a Bandit előtt robogóztam (Burgman) ha a gyerekkori Simsonos időszakot nem számítjuk. :)

Kívánok mindenkinek széles utat és gumi fákat!

Üdv,
Pali


2013. május 7. 17:11
Profil
Avatar

Motor: GSF 650 SA, Hyosung 250Gv
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok!

Péter vagyok Érdről. Egy hete vásároltam meg a Banditát. Egyenlőre a mézesheteket élvezzük :D
17 év kihagyás után tavaly tértem vissza egy 250-es Hyo nyergében, most pedig egyet léptem felfelé. Sajnos inkább csak "felhasználó" szintű motoros vagyok, ezért lehetséges, hogy gyakran teszek majd fel mások számára egyértelmű műszaki kérdéseket. Remélem én is hozzá tudok majd járulni a fórum hasznosságához...


2013. május 7. 9:40
Profil

Motor: GSF 650
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok
Bottyán Gábor vagyok Szolnokról 1979-ben születtem 2006 óta van Banditom és nagyon szeretem a típust, lekopogom nekem még nem volt vele azóta semmi bajom, és remélem nem is lesz. A jó társaság reményében és a szerelési, karbantartási információim bővítése érdekében regisztráltam magam. Remélem hasznos tagja lehetek a közösségnek, és ha butaságokat írok elnézitek nekem és kijavítotok.

Üdv.: Bottyi


2013. március 12. 18:04
Profil

Motor: Bandit 1200 N
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok!
Hát én is írnék pár sort magamról és ezzel le is tudom a bemutatkozást!
Balázs vagyok Tatabányáról és egy 1200 N K4 tulaja lettem novemberben. Mivel érdekel a motorozással kapcsolatban minden ezért regisztráltam a fórumra ahol eddig sok érdekes infót szedtem össze mind szerelési mind használati dolgokkal kapcsolatban, mert ugye friss a gép még nálam és a szezont egy gatyába rázott géppel illik megkezdeni! Nem vagyok régi mocis, eddig az elmúlt 2 szezonomat egy '93-as Divinsion-nal kezdtem meg aztán bekattantam és jött a Mr. Suzuki (nálam ez lett a neve a tekintély miatt amit kiváltott belőlem!), remélem sok öröm lesz ebben a gépben is mint a régi kis Yamahában!
Üdv:Balázs


2013. március 5. 19:06
Profil
Avatar

Motor: GSF 600 N
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok!

Tibor vagyok Mosonmagyaróvárról. Sikerült szert tennem egy 95-ös Banditra. Mondhatni egy álmom teljesült... Hát nem vagyok régi motoros, eddig kevés tapasztalat van a tarsolyomban (egy kis Babettázás :D ). A jogosítvány folyamatban van, és mindenképpen a sajátommal szeretnék nekivágni már a rutinnak is.

Előre is ne haragudjatok, ha netán egy többször megcsócsált téma után érdeklődök majd, de igyekszem átnézni a fórumot előtte.

Hogy is mondják? Széles Utat!

Üdv:
Pozor

_________________
„Ez az egyéniségem, és a személyes szabadságba vetett hitem szimbóluma.”


2013. január 29. 20:50
Profil
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Helló!

Bagi Balázs vagyok, nyáron került hozzám egy 94-es, 250-es Bandit.
Szentendrei, 94 es születésű, a motoros ismeretekben nem mondanám teljesen tanácstalannak magam, de még sok mindennel nem vagyok tisztában,ezért szeretem más tanácsát is ki kérni amihez hozzákezdek. Szeretem a dolgokat saját kezűleg megcsinálni, nem szeretem a dolgaimat szervizbe vinni vagy készen megvenni, amit itthon meglehet csinálni, vagy netán még jobban is a gyárinál.

Ennyit gondoltam magamról!

Ha van környékbeli fórumos, hasonló teljesítményű motorral, akkor szívesen csatlakoznék nyári motorozásokhoz.

Üdv,

Balázs


2012. december 29. 9:11
Profil

Motor: GSF 1200
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok!
Dani vagyok 24 éves, Tisza-tó környékén lakom, július végén lettem tulajdonosa egy 1200-es banditnak. Idén még csak ismerkedtünk itt a környéken, de remélem már jövőre tudok csatlakozni hozzátok pár gurulásra.


2012. november 9. 9:50
Profil

Motor: 1,2-es Bandika S 2002
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Sziasztok!

Tamás vagyok Budapestről, és egy 1,2-es Bandika nyergében találtam magamat idén nyár végétől kezdve. Egyenlőre ismerkedünk egymással, amíg jó idő volt néha elvitt engem levegőzni. Friss hús vagyok a motoros társadalomban, de ez nem zárja ki, hogy lelki ismeretesen gondozzam a paripát. Igyekszem sokat olvasni és előbb rákeresni a felmerülő kérdéseimre a választ itt a fórumon, de lehet hogy néha átsiklom a lényeg felett, ezért sorry ha mégis olyan dolog után érdeklődöm amit ezerszer megrágtatok!

Kívánok mindenkinek széles utat és gumi fákat!

Üdv: Tommyqa


2012. november 8. 19:14
Profil
Avatar

Motor: R 1200 GS Jawák
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Üdv a csapatban , végre gyarapszik a soproni létszám :)

_________________
Mielőtt kerékpárra ülsz, mindig húzd meg a dinamó csavarjait


2012. október 10. 7:44
Profil Honlap

Motor: GSF 650 S K5
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Szevasztok!

Norbi vagyok Sopronból, pár napja lettem Bandit tulajdonos, egy 80e km-es V-Strom után maradt űrt próbálok betölteni vele. Egyenlőre jó úton haladunk, remélem beválik a masina. Sajnos az fővárostól elég messze lakom, ezért az arrafelé központosuló túrákon nem nagyon fogok tudni részt venni, de ha valaki errefelé (Alpokalja) akar motorozni, annak nagyon szívesen segítek tervezni-szervezni, akár idegenvezetést is vállalok!

Széles utat!

Ja, és ugyanitt cserélnék egyedi gyártású sportdobot gyárira (a 600-asé jó rá?), illetve keresek givi-kappa hátsó-oldalsó koffertartókat, illetve túraplexit.


2012. október 9. 20:50
Profil

Motor: gsf 650
Hozzászólás Re: Bemutatkozás (moderált)
Szevasztok!
Attila vagyok dunaújvárosból.Egy hónapja vettem egy 650-es,léghűtéses banditot.Még nagyon szokatlan ,de majd megszokom és megyek veletek gurulni. :D

_________________
Húzd a gázt!


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára vinatti 2012. november 2. 8:39-kor.

2012. október 9. 19:44
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 172 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség