Pontos idő: 2024. március 28. 9:28




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 87 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5  Következő
 GPS 
Szerző Üzenet
Avatar

Motor: Ducati MTS V4 PP
Hozzászólás Re: GPS
kolixx írta:
Egy ennyire magától értetődő funkció nemléte egy szoftverben hihetetlen lett volna :) Nem volt lelkem úgy hagyni a kérdést, hogy csak almácskás válasz van a problémára.


:D :D :D

_________________
-------------------------------------------------------------------
- = Üdv Bagi = -


2014. május 23. 22:52
Profil
Avatar

Motor: Yamaha XT 660 R '04
Hozzászólás Re: GPS
Egy ennyire magától értetődő funkció nemléte egy szoftverben hihetetlen lett volna :) Nem volt lelkem úgy hagyni a kérdést, hogy csak almácskás válasz van a problémára.

_________________
Kutatásra és Orgyilkosságra Létrehozott Ikerhorizontális Xenonmeghajtású eXkavátor
Kép


2014. május 23. 16:32
Profil YIM
Avatar

Motor: GSF-1250SA
Hozzászólás Re: GPS
Köszönöm!
A játékot Kolixx nyerte!
A trükk az, hogy ez a gomb nem elérhető, míg be nem állítod, hogy egy adott képernyőn milyen gombok legyenek!

Köszi!

_________________
CSapatkivonásra Oktatott Mesterséges Yodamásolat


2014. május 23. 8:17
Profil
Avatar

Motor: Yamaha XT 660 R '04
Hozzászólás Re: GPS
http://download.naviextras.com/content/ ... ual_UK.PDF

21. oldal: With this function you can save the active route for later use.

Nem ezt keresed?

_________________
Kutatásra és Orgyilkosságra Létrehozott Ikerhorizontális Xenonmeghajtású eXkavátor
Kép


2014. május 22. 19:04
Profil YIM
Avatar

Motor: 1150 GS, Ty250, CB500 RR
Hozzászólás Re: GPS
csomy írta:
IGO guruk!!
Hogy tudok egy megtervezett útvonalat elmenteni IGO Primoban, Androidon?


Nem hinném, hogy van ilyen opció.

_________________
Bikes are living proof that God loves us and wants us to be happy.


2014. május 22. 17:38
Profil
Avatar

Motor: Ducati MTS V4 PP
Hozzászólás Re: GPS
csomy írta:
IGO guruk!!
Hogy tudok egy megtervezett útvonalat elmenteni IGO Primoban, Androidon?


sajnos csak almás megoldást tudok! ott meg kell nyomni az "útvonal mentése" gombot!!!! :)
:shock: :shock: :D :D

_________________
-------------------------------------------------------------------
- = Üdv Bagi = -


2014. május 22. 16:29
Profil
Avatar

Motor: GSF-1250SA
Hozzászólás Re: GPS
IGO guruk!!
Hogy tudok egy megtervezett útvonalat elmenteni IGO Primoban, Androidon?

_________________
CSapatkivonásra Oktatott Mesterséges Yodamásolat


2014. május 22. 11:08
Profil
Avatar

Motor: GSF 1250S
Hozzászólás Re: GPS
Meglett a megoldás az elérési utakra - ha valakinek esetleg szüksége lenne hasonló beállításokra.


2013. július 29. 11:11
Profil
Avatar

Motor: GSF 1250S
Hozzászólás Re: GPS
Sziasztok!

Használ valaki myquide -n I go-t?
3000 go -ra kellene, hogy mit mire kell átnevezni, és hova kell tenni a file struktúrába, hogy lássa a ketyere. Szerintem a 3000 és a 3100 is ugyan ezt igényli.

Kösz


2013. június 10. 20:37
Profil
Avatar

Motor: R1250GS
Hozzászólás Re: GPS
Pali79 írta:
Én nem mondtam, hogy olcsó ;) Itt villámáron 58. Gondolom a min.ár se sokkal kevesebb.

Pedig olcsó. Csak éppen annyit is ér :haha:

_________________
If this is heaven, I'm not afraid of hell...


2012. január 8. 0:32
Profil ICQ
Avatar
Hozzászólás Re: GPS
Én nem mondtam, hogy olcsó ;) Itt villámáron 58. Gondolom a min.ár se sokkal kevesebb.


2012. január 7. 19:52
Profil Honlap
Avatar

Motor: 1150 GS, Ty250, CB500 RR
Hozzászólás Re: GPS
Árukeresőn rákeresve 60 rugó térképpel. Nem véletlenül titkos az a minimálár.

_________________
Bikes are living proof that God loves us and wants us to be happy.


2012. január 7. 19:45
Profil
Avatar
Hozzászólás Re: GPS
Nem tudom érdekel-e valakit, véletlenül találtam: motoros gps


2012. január 6. 19:34
Profil Honlap
Avatar

Motor: XJR 1200, FZ1 SA
Hozzászólás Re: GPS
Sziasztok!

Az aljzat szempontjából én a Zoli féle "b" verziót használom a felfogatást helyett pedig berakom a tanktatyó térképtartójába. Mondjuk tűző napon kell ám sasolni az elágazások előtt:) A navi képes telcsit is használom néha erre a célra fülessel. A Zümo nekem is bejön, teszteltem is...de egyelőre sokallom az árát.

Kérdés: van egy Wayteg BT 960-om (is) illegál IGO-val...pontosabban már anélkül, mert most volt egy kisebb garis javításon és a szoftverfrissítés stb. keretében legyalulták a belső memóriát (4GB). Tud valaki segíteni, ha torrentelek egy IGO full EU szoftvert, hogy tudom felrakni rá? (Milyen mappába másoljam stb...). Van egy legális IGO8 alapú Full EU Althina szoftverem, de DVD-n ill. egy legál UTI.NAVi szoftverem szinté full EU és normál SD kártyán. Esetleg ezeket lehetne még átmásolni a Wayteq memóriájába vagy egy micro Sd-re...De inkább egy új IGO-t szeretnék mert az jött be leginkább.


2011. december 30. 11:15
Profil Honlap
Avatar

Motor: R1250GS
Hozzászólás Re: GPS
zöldi írta:
Pali79 írta:
Mitől olyan nagy szám ez, hogy ennyi az ára?

Vízálló, porálló, kesztyűben is nyomhatod, nagy fényerejű, motoros tartó, autós tartó, legális szoftverfrissítés, van hozzá direkt motoros szoftver, ami zergeösvényekre és látványutakra tervez, van mapsource. Szívesen vennék bármi mást, ami ezeknek legalább az első felét tudja, fél áron. Ha mutatsz, meggyőzhető vagyok. :D

.. és akkor még nem láttad a Montana-t :) Én azt használom. Az első olyan GPS, ami kompromisszumok nélkül alkalmas bármilyen feladatra: autós/gyalogos/túrázós/geocaching/stb.. Nem olcsó, az tuti de ebből egy is elég :)

_________________
If this is heaven, I'm not afraid of hell...


2011. december 30. 10:03
Profil ICQ
Avatar

Motor: 1150 GS, Ty250, CB500 RR
Hozzászólás Re: GPS
Pali79 írta:
Mitől olyan nagy szám ez, hogy ennyi az ára?



Vízálló, porálló, kesztyűben is nyomhatod, nagy fényerejű, motoros tartó, autós tartó, legális szoftverfrissítés, van hozzá direkt motoros szoftver, ami zergeösvényekre és látványutakra tervez, van mapsource. Szívesen vennék bármi mást, ami ezeknek legalább az első felét tudja, fél áron. Ha mutatsz, meggyőzhető vagyok. :D

_________________
Bikes are living proof that God loves us and wants us to be happy.


2011. december 30. 8:01
Profil
Avatar
Hozzászólás Re: GPS
Zoli írta:
C) Ha nem sajnálod szétszedni a töltőnek a szivargyújtóba csatlakozó részét, akkor az ott rejtőzködő technikát egy sima dobozban bárhol elhelyezheted (pl: ülés alá), ahonnan csak a GPS-hez csatlakozó vezetéket viszed előre.

Én ezt a megoldást választottam, nekem tökéletesen bevált. A legtöbb gps-nek egyforma a töltője, egy utángyártottat vettem a vaterán 1500.- pénzért és csak a szivargyújtó érintkezőit berheltem le. Egy számítógép táp csatlakozót tettem a végére, aminek a párját az akksira kötöttem. Mielőtt elindulok összedugom. Bár az én gps-em bír egy jó 1,5-2 órát töltés nélkül és csak akkor kapcsolom be ha tényleg kell. Ha tudom, hogy országúton letérés nélkül megyek 200 km-et, inkább kikapcsolom.
zöldi írta:
Mondjuk én zümo 210-re pályázok

Mitől olyan nagy szám ez, hogy ennyi az ára?


2011. december 29. 17:34
Profil Honlap
Avatar

Motor: 1150 GS, Ty250, CB500 RR
Hozzászólás Re: GPS
Eddig nekem is sikerült, előbb vagy utóbb, ilyen kalandokról tudnék mesélni :D A zümot meg kivárom, tavaly megjelent, 100 volt térképpel együtt, most már 75 újan, a vaterán 61ért van egy fél éves, garival, lesz belőle nyárra 40-50 között. Ha meg nem, ráérek, félmegoldásokkal nem akarom szivatni magam. Akkor tényleg ott a térkép. Anya kihajtja a hátamon, aztán mondja...

_________________
Bikes are living proof that God loves us and wants us to be happy.


2011. december 29. 14:19
Profil
Avatar

Motor: Versys 650
Hozzászólás Re: GPS
Gyula,drága az a Zümo még használtan is..............eddig a papírtérképről is odataláltam mindenhová,sőt.......bonyolítom csak a dolgot a gps-el.....kaland az élet! :D

_________________
SZOTYI


2011. december 29. 13:19
Profil
Avatar

Motor: Versys 650
Hozzászólás Re: GPS
Köszi Zoli!
Akkor marad mindkét megoldásnál az "a" verzió. :motor2:

_________________
SZOTYI


2011. december 29. 13:16
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 87 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5  Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség