Pontos idő: 2024. március 28. 9:57




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 71 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4  Következő
 Szerelők, szakik 
Szerző Üzenet
Hozzászólás Re: Szerelők, szakik
Sziasztok,köszi a felvételt új tag vagyok, de régi motoros. :) A kérdésem nekem is hasonló, mint több más hozzászólónak. 1200S Banditom van. Olcsóbban vettem, karbiprobléma miatt. Elvittem kb 5 tuti szakihoz, na fizetni sehol nem kellett, mert rosszabb lett mint volt. :shock: Aztán mivel autószerelő vagyok, felújítottam magam a benzincsapot, tűszelepfészek csere, tömítésgarnitóra csere...stb. Azóta nem folyik a benzin az olajba állás közben :) :) Viszont olyan szegény a keverék mint a templom egere. Bárhová elmegyek országhatáron belül, ha tudtok egy igazi olajoskezű szakit, aki nem 30 ezerért fog kezet, és ért a karbikhoz. Láttam youtubon egy videót egy szerelőről vidéken, és itt is valaki feltöltött egy videó linket. Ha tudtok reális áron igazi jó szakit kérem segítsetek.


2018. április 6. 21:22
Profil
Avatar

Motor: '93 Bandit 250
Hozzászólás Re: Szerelők, szakik
Hosuba szervizéről van valakinek tapasztalata?


2014. szeptember 16. 16:11
Profil
Avatar

Motor: '93 Bandit 250
Hozzászólás Re: Szerelők, szakik
zöldi írta:
Ha változó vezérléses, és csak karbitisztítás és szelepállítás kell(magyarul nem kell új fedéltömítés, tűszelep, o-gyűrű garnitúra stb) akkor egy 20-25 a meló legalább.


Köszi, sima vezéléses. Én legalább 50-re számítok. :mrgreen: Jövőre megy csak szervízbe, akkor lesz időm végre foglalkozni vele, idén kb. 300métert mentem a gépezettel az utcánkban... :( (költözés miatt "messze" van, ide nem tudtam magammal hozni + sok más dolgom volt...)


2014. szeptember 8. 20:47
Profil
Avatar

Motor: 1150 GS, Ty250, CB500 RR
Hozzászólás Re: Szerelők, szakik
gerg0 írta:
Olyan szerelő kéne aki átnézi a karbikat és a szelepeket.
Valamint szerintetek mennyi lehet kb. ennek a munkadíja?
Nem akarom hogy lehúzzanak.

Köszi!


Ha változó vezérléses, és csak karbitisztítás és szelepállítás kell(magyarul nem kell új fedéltömítés, tűszelep, o-gyűrű garnitúra stb) akkor egy 20-25 a meló legalább.

_________________
Bikes are living proof that God loves us and wants us to be happy.


2014. szeptember 3. 21:35
Profil
Avatar

Motor: GSF 1250N ( black )
Hozzászólás Re: Szerelők, szakik
gerg0 írta:
Sziasztok!
250es bandithoz értő szerelőt keresek Bp-n.
Van valaknek tapasztalata a csepeli kanyarmester.hu-val?
A suzukimotorszerviz nálam nem jött be...

Probléma a vassal: tavalyelött télen elcsomagoltam, aztán tavaly tavasszal amikor elővettem csak tolásra tudtam indítani. Gyertyák, akku cserélve. Elöző szerelő gyujtáshibára gondolt, de szerintem nem az a baja. Kompresszió megfelelő.
Olyan szerelő kéne aki átnézi a karbikat és a szelepeket.
Valamint szerintetek mennyi lehet kb. ennek a munkadíja?
Nem akarom hogy lehúzzanak.

Köszi!


http://www.suzukibudakalasz.hu/motor/index.php/szerviz

Keresd Lajost (a szervizes ), és hivatkozz Jedire :)

_________________
Ha az autópályán haladván, egyszer csak vésztjósló menydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hid azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !


2014. augusztus 31. 20:17
Profil
Avatar

Motor: '93 Bandit 250
Hozzászólás Re: Szerelők, szakik
Sziasztok!
250es bandithoz értő szerelőt keresek Bp-n.
Van valaknek tapasztalata a csepeli kanyarmester.hu-val?
A suzukimotorszerviz nálam nem jött be...

Probléma a vassal: tavalyelött télen elcsomagoltam, aztán tavaly tavasszal amikor elővettem csak tolásra tudtam indítani. Gyertyák, akku cserélve. Elöző szerelő gyujtáshibára gondolt, de szerintem nem az a baja. Kompresszió megfelelő.
Olyan szerelő kéne aki átnézi a karbikat és a szelepeket.
Valamint szerintetek mennyi lehet kb. ennek a munkadíja?
Nem akarom hogy lehúzzanak.

Köszi!


2014. augusztus 31. 14:23
Profil

Motor: Suzuki Bandit 1200 N 2006
Hozzászólás Re: Szerelők, szakik
Sziasztok! Szerevízt vagy szerelőt keresnék Békéscsabán vagy környékén. Szelepeket kellene állítani és valószínű, hogy valahól farsot szív a karbi. Ezekre a problémákra keresnék profit. Bandit 1200 n ről van szó 2006 évjárat de még a k5 kinézet. Előre is köszönöm az infókat.


2014. augusztus 27. 13:21
Profil
Avatar

Motor: GSF 1250S
Hozzászólás Re: Szerelők, szakik
Péti írta:
Ha meg lenne a száma az jó lenne, viszont évekkel ez előtt nekem egy Vértesszőlősi szerelőt említettek, Ő róla nem tudsz?


Valószínűleg a Pepére gondolsz - ők csinálták Szőlős szélén a Suzuki szalont. Amikor bezárták utána beszéltem vele 2x, de akkor teljesen abbahagyta és mást csinált. Most nem tudom, hogy foglalkozik-e újra javítással. Mást nem ismerek Szőlősön.


2014. május 10. 7:35
Profil
Avatar

Motor: R1250GS
Hozzászólás Re: Szerelők, szakik
Péti írta:
Ha meg lenne a száma az jó lenne, viszont évekkel ez előtt nekem egy Vértesszőlősi szerelőt említettek, Ő róla nem tudsz?

Ott van Tasi, Mányban. Ő eléggé ért hozzá. Fácsén a linkje: https://www.facebook.com/pages/Taschner ... 6513435124

_________________
If this is heaven, I'm not afraid of hell...


2014. május 9. 20:35
Profil ICQ
Hozzászólás Re: Szerelők, szakik
Ha meg lenne a száma az jó lenne, viszont évekkel ez előtt nekem egy Vértesszőlősi szerelőt említettek, Ő róla nem tudsz?


2014. május 9. 18:59
Profil
Avatar

Motor: GSF 1250S
Hozzászólás Re: Szerelők, szakik
Yoss írta:
Péti írta:
Tatabánya környékén nem tudtok jó szerelőt.



Tata, gimnáziumnál. Háttal állsz a giminek, neked szemben bal kéz felől első vagy második ház. Sztem megmondják ott.
Nekem ö csinált meg mindent, átlagos áron és jól, amikor más okból nem tudtam piszkálni az enyém.
Megpróbálom előásni a számát is, de nem ígérem, mert telefon törés és sw csere miatt veszett mindenem.
Ha megvan a szám elküldöm.


2014. május 9. 17:40
Profil
Avatar

Motor: GSF-1250SA
Hozzászólás Re: Szerelők, szakik
Esztergom?
Prop-tech.hu

_________________
CSapatkivonásra Oktatott Mesterséges Yodamásolat


2014. május 9. 0:03
Profil
Hozzászólás Re: Szerelők, szakik
Kérdezem.


2014. május 8. 18:41
Profil
Avatar

Motor: R1250GS
Hozzászólás Re: Szerelők, szakik
Péti írta:
Tatabánya környékén nem tudtok jó szerelőt.

Ezt most kérdezed, vagy kijelented? Nem mindegy :)

_________________
If this is heaven, I'm not afraid of hell...


2014. május 8. 18:33
Profil ICQ
Hozzászólás Re: Szerelők, szakik
Tatabánya környékén nem tudtok jó szerelőt.


2014. május 8. 18:06
Profil
Avatar

Motor: suzuki bandit 250
Hozzászólás Re: Szerelők, szakik
Szeged környékén még mindig vállaljuk motrok festést. Korrekt áron profi minőségben!


2013. január 20. 11:40
Profil
Avatar

Motor: 1995/400ccm
Hozzászólás Re: Szerelők, szakik
Hello!

A sorex kft. nagyon jól dolgozik!Megbízhatóak és korrekt árakon dolgoznak!Kuldök képet a motoromról ha szeretnéd mert nekem 1 hete lett kész náluk.Soroksáron van a templom utca 145 alatt!A sorex.hu-n megtalálod!


83tamas írta:
Sziasztok
Egy jó, olcsó fényezőre lenne szükségem, egy olcsó festék boltra, ahol megvásárolhatom a festéket(szürke), vagy utánna tudok nézni mennyibe kerül!
előre is köszönöm:Tamás


2012. május 29. 21:34
Profil

Motor: GSF 1200S K3
Hozzászólás Re: Szerelők, szakik
Sziasztok
Egy jó, olcsó fényezőre lenne szükségem, egy olcsó festék boltra, ahol megvásárolhatom a festéket(szürke), vagy utánna tudok nézni mennyibe kerül!
előre is köszönöm:Tamás


2012. május 28. 16:09
Profil
Avatar

Motor: Bandit1200 "z" naked
Hozzászólás Re: Szerelők, szakik
kobold írta:
Szerintem egyik R.B. sem jó. Mindegyik ugyanazt a tematikát követi.
Et még életemben nem láttam.
Én ezért nem vinném oda a motoromat semmi pénzért. Illetve még azért sem, mert egy kis segítséget szerettem volna kérni a rugós tag beállításához mire közölték, hogy be kell jelentkeznem a szervizükbe potom 40.000,- Ft-ért és majd csak ezután nézik meg. A 40.000,- Ft-ban benne van egy átvizsgálás és egy TESCO olajcsere is.
Vicc az egész.

ui: Én még senkitől nem hallottam jót a R.B.-ra.


Ennél kicsit árnyaltabb a kép, bár jót én sem hallottam még róluk. De. Elhagytam a középsztenderem egyik csavarját, bementem hozzájuk, mondom ezvan, spec. csavar-e ez, most megtudják e csinálni....persze nekem is jött a 40k belépő szöveg, de ettől függetlenül pikk-pakk kicserélte, úgy, hogy nem volt nálam steksz, visszamentem és jattoltam 1000 vagy 2000-HUF-t. És talán még számlát is adott, ez Pécsett volt..a nyitás környékén talán....
Lehet, hogy drága csavar volt, de az, hogy nem kellett pöcsölnöm rendelgetnem, várnom nekem megért annyit...
Az olaj hígságát én meg nem mondanám szemmértékkel....:-)

Ez csak az én tapasztalatom, ettől függetlenül nem ott szervizelek...


2012. április 13. 16:43
Profil Honlap

Motor: Suzuki Gsf 600N
Hozzászólás Re: Szerelők, szakik
Szerintem egyik R.B. sem jó. Mindegyik ugyanazt a tematikát követi.
Egymillió dolláros kérdés:
Miért van az, hogy ha ott veszed a motort, akkor 3000 km-es ciklusokban kell vinni olajcserére?
Azért mert olyan híg olajat tesznek bele, hogy az olajsütőmbe sűrűbb olaj van. Ezt onnan tudom, hogy elveimet részben megszegve olyan tulajtól vettem motort, aki a R.B.-ba hordta szervizeltetni a gépet. Gondoltam tuti megkapott mindent, ami csak egy motornak kell. Vásárlás után Pali tanácsára lecseréltettem az olajat (az előző tulaj kb: 2000 km-t ment a régi olajjal), na ekkor jött a döbbenet. A leeresztő csavar lecsavarása után olyan "olaj" folyt ki, mintha csak vízzel lett volna feltöltve. Szabályos vízcsobogás hangja volt. Ilyen híg olajat még életemben nem láttam.
Én ezért nem vinném oda a motoromat semmi pénzért. Illetve még azért sem, mert egy kis segítséget szerettem volna kérni a rugós tag beállításához mire közölték, hogy be kell jelentkeznem a szervizükbe potom 40.000,- Ft-ért és majd csak ezután nézik meg. A 40.000,- Ft-ban benne van egy átvizsgálás és egy TESCO olajcsere is.
Vicc az egész.

ui: Én még senkitől nem hallottam jót a R.B.-ra.


2012. április 13. 13:42
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 71 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4  Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség