Pontos idő: 2024. március 28. 10:02




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2926 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 147  Következő
 Segítség - műszaki kérdések [moderált] 
Szerző Üzenet
Hozzászólás Re: Segítség - műszaki kérdések [moderált]
Sziasztok,

Segítséget szeretnék kérni. Most vásároltam egy 2006-os 1200n banditot (még lég olajos, de már az új kasznis), és szükségem lenne a kutyacsont gyári méreteire.

Előre is köszönöm!


2018. január 28. 15:56
Profil
Avatar

Motor: 1150 GS, Ty250, CB500 RR
Hozzászólás Re: Segítség - műszaki kérdések [moderált]
Ez a gép szerintem nem innen való.
Viszont ha ez a wilker, akkor en nagyon nagyon ovatosan vennek onnan barmit. (alkalom adtan nezd meg, milyen motorok allnak a szerviz mogott)

_________________
Bikes are living proof that God loves us and wants us to be happy.


2018. január 10. 19:35
Profil

Motor: Suzuki GSF 1200 s Bandit
Hozzászólás Re: Segítség - műszaki kérdések [moderált]
Sziasztok!

Szeretnék egy kis segítséget kérni.
Keresném az alábbi Banditnak az előző gazdáját, hátha itt megtalálom:)
illetve esetleg erről a motorról, van valakinek bármi infója?
Vásárlás előtt szeretnék róla informálódni. Előre is köszi!
https://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuk ... t-12153601


2018. január 9. 8:49
Profil
Avatar

Motor: GSF 1250N ( black )
Hozzászólás Re: Segítség - műszaki kérdések [moderált]
Agnik4 írta:
Sziasztok! Nemrég vettem egy 2002es évjáratú gsf600as banditát, sajnos kezelési útmutatót már bem tudták odaadni hozzá. Valaki eltudná küldeni nekem a magyar nyelvű útmutatóját erre az email címre: nemethkng@gmail.com? Sajnos csak az angol útmutatót tudtam letölteni hozzá, de azon nem nagyon igazodok ki... Gondos gazdája szeretnék lenni ezért kellene ... Valaki segítsen pls! Előre is köszönöm!


Én vettem 2004-ben újonnan egy 600-as banditot, ahhoz volt magyar nyelvű leírás. Egyik haverom vette meg a mocit. Majd elkérem tőle, és leszkennelem. Úgy is kereste már más is, az ismerősi körről.

_________________
Ha az autópályán haladván, egyszer csak vésztjósló menydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hid azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !


2017. november 10. 7:17
Profil
Avatar

Motor: R1250GS
Hozzászólás Re: Segítség - műszaki kérdések [moderált]
Tybuka írta:
Yoss írta:
Agnik4 írta:
Sziasztok! Nemrég vettem egy 2002es évjáratú gsf600as banditát, sajnos kezelési útmutatót már bem tudták odaadni hozzá. Valaki eltudná küldeni nekem a magyar nyelvű útmutatóját erre az email címre: nemethkng@gmail.com? Sajnos csak az angol útmutatót tudtam letölteni hozzá, de azon nem nagyon igazodok ki... Gondos gazdája szeretnék lenni ezért kellene ... Valaki segítsen pls! Előre is köszönöm!

Szerintem inkább kérdezz, hogy mi érdekel. Hamarabb kapsz rá választ.



Üdv!
Sajnos eddig én sem találtam a Banditához magyar leírást, pedig szerintem kell, hogy legyen, hiszen forgalmazták nálunk is anno.
Angol, német, spanyol már van....
Hátha valaki olvassa, aki tud ebben segíteni nekünk.

Az újhoz adott leírás egyben a szervizkönyv is. Így max lemásolható, viszont annyi spec dolog nincs benne, hogy érdemes legyen bajlódni vele. Azért írtam előbb, hogy érdemesebb rákérdezni a konkrét dolgokra, hamarabb juttok előre.

_________________
If this is heaven, I'm not afraid of hell...


2017. november 6. 14:44
Profil ICQ
Hozzászólás Re: Segítség - műszaki kérdések [moderált]
Yoss írta:
Agnik4 írta:
Sziasztok! Nemrég vettem egy 2002es évjáratú gsf600as banditát, sajnos kezelési útmutatót már bem tudták odaadni hozzá. Valaki eltudná küldeni nekem a magyar nyelvű útmutatóját erre az email címre: nemethkng@gmail.com? Sajnos csak az angol útmutatót tudtam letölteni hozzá, de azon nem nagyon igazodok ki... Gondos gazdája szeretnék lenni ezért kellene ... Valaki segítsen pls! Előre is köszönöm!

Szerintem inkább kérdezz, hogy mi érdekel. Hamarabb kapsz rá választ.



Üdv!
Sajnos eddig én sem találtam a Banditához magyar leírást, pedig szerintem kell, hogy legyen, hiszen forgalmazták nálunk is anno.
Angol, német, spanyol már van....
Hátha valaki olvassa, aki tud ebben segíteni nekünk.


2017. november 3. 19:54
Profil
Avatar

Motor: R1250GS
Hozzászólás Re: Segítség - műszaki kérdések [moderált]
Agnik4 írta:
Sziasztok! Nemrég vettem egy 2002es évjáratú gsf600as banditát, sajnos kezelési útmutatót már bem tudták odaadni hozzá. Valaki eltudná küldeni nekem a magyar nyelvű útmutatóját erre az email címre: nemethkng@gmail.com? Sajnos csak az angol útmutatót tudtam letölteni hozzá, de azon nem nagyon igazodok ki... Gondos gazdája szeretnék lenni ezért kellene ... Valaki segítsen pls! Előre is köszönöm!

Szerintem inkább kérdezz, hogy mi érdekel. Hamarabb kapsz rá választ.

_________________
If this is heaven, I'm not afraid of hell...


2017. október 30. 20:06
Profil ICQ
Hozzászólás Re: Segítség - műszaki kérdések [moderált]
Sziasztok! Nemrég vettem egy 2002es évjáratú gsf600as banditát, sajnos kezelési útmutatót már bem tudták odaadni hozzá. Valaki eltudná küldeni nekem a magyar nyelvű útmutatóját erre az email címre: nemethkng@gmail.com? Sajnos csak az angol útmutatót tudtam letölteni hozzá, de azon nem nagyon igazodok ki... Gondos gazdája szeretnék lenni ezért kellene ... Valaki segítsen pls! Előre is köszönöm!


2017. október 25. 16:33
Profil
Avatar

Motor: R1250GS
Hozzászólás Re: Segítség - műszaki kérdések [moderált]
Godolom akkor egyertelmuen a gazkar gyorsan visszaall ugye? Ergo nincs kiszorosodve a bowden?
Ha az jo, akkor csak karbi oldali hiba lehet-sztem. Pl. falsot sziv. Embered toppon van a temaban? Amugy ezt ugy szoktak ellenorizni egy halonnal olto tarsasagaban, hogy injekcios tuvel rafrocskolnek kulonbozo helyeken a karbikra es ahol a fordulat emelkedik ott a gond.
De a tobbiek most Horvatorszagban nyitjak a szezont, igy a tobbi valaszra varnod kell.


2017. május 11. 17:51
Profil
Hozzászólás Re: Segítség - műszaki kérdések [moderált]
Üdv. 600-as banditom van és segítséget szeretnék kérni tőletek. Valamiért nem ejti vissza a fordulatot csak nagyon lassan. Kompressziók egyformák karbi tisztítás és szinkron megvolt. Valami ötlet?


2017. május 10. 19:23
Profil
Avatar

Motor: GSF 1250S
Hozzászólás Re: Segítség - műszaki kérdések [moderált]
SIMSON karbit kb. 7szer szedtem le és mostam mindenben, de nem lett jó. Pedig csillogott a nem létező furat belseje is. Meguntam, beraktam ultrahangos mosóba, összeraktam, a beállításokat találomra tekertem be, szivató nélkül elsőre indult, azóta megy , mintha új lenne.


2017. április 13. 15:16
Profil

Motor: Suzuki Bandit GSF600S
Hozzászólás Re: Segítség - műszaki kérdések [moderált]
B1200 írta:
Menj vele 2-300km-t és saját magát kitakarítja a karbi azokon a részeken is ahol Ti nem fértek hozzá. Ez a jó kis ragacs amit benzinnek csúfolnak sok minden szépre alkalmas (vagy alkalmatlan). Az sem haj ha ezen km-ek során a jobb kezed a lehető legtöbbször mozgatja koppanásig és vissza a gázkart...
Legalábbis ez a saját tapasztalatom.


Egy bő százast már mentem így vele, tettem bele tisztító adalékot!
De nem használt! Most a karbi le van véve, még féktisztítóval átfújkáljuk a kevésbé hozzáférhető részeket és holnap rakjuk össze!
Ha van valami tapasztalat vagy fejlemény, megosztom hátha jár így más is!

_________________
A sorsod meg van írva, de Te töltöd meg élettel! Hát ÉLJ!!!


2017. április 12. 7:21
Profil
Avatar

Motor: R1250GS
Hozzászólás Re: Segítség - műszaki kérdések [moderált]
Menj vele 2-300km-t és saját magát kitakarítja a karbi azokon a részeken is ahol Ti nem fértek hozzá. Ez a jó kis ragacs amit benzinnek csúfolnak sok minden szépre alkalmas (vagy alkalmatlan). Az sem haj ha ezen km-ek során a jobb kezed a lehető legtöbbször mozgatja koppanásig és vissza a gázkart...
Legalábbis ez a saját tapasztalatom.


2017. április 12. 5:55
Profil

Motor: Suzuki Bandit GSF600S
Hozzászólás Re: Segítség - műszaki kérdések [moderált]
Sziasztok,

Egy kis segítségre lenne szükségem!
Téli állás után (havonta egyszer legalább volt indítva) nem megy egy hengerem!
Ha a szívatót ráhúzom akkor minden szépen megy!
Amint leveszem hallani, hogy nem megy!
Gyertyákat kicseréltem újra, szikra minden hengernél van! Kapott egy új akkumulátort is.
Karbit leszedtük, tiszta minden fúvóka, úszó nincs felakadva, gumimembrán is szemrevételezés alapján jó!
Valakinek valami használható ötlete?
Előre is köszi az építő jellegű ötleteket!

_________________
A sorsod meg van írva, de Te töltöd meg élettel! Hát ÉLJ!!!


2017. április 11. 8:54
Profil
Avatar

Motor: R1250GS
Hozzászólás Re: Segítség - műszaki kérdések [moderált]
ocsi-y3 írta:
Sziasztok!használt már valaki Brenta fékbetétet 1,2-es Bandithoz?Normál motorozáshoz organikus vagy szinter a javaslat?Köszi a segítséget.

A banditok elég hergye fékhatását ismerve én a szinter javasolnám. Az enyémhez is azt használtam. Jó volt. És nem, nem eszi meg a tárcsát. :bulivan:

_________________
If this is heaven, I'm not afraid of hell...


2017. február 11. 22:06
Profil ICQ

Motor: suzuki bandit 1200S
Hozzászólás Re: Segítség - műszaki kérdések [moderált]
Sziasztok!használt már valaki Brenta fékbetétet 1,2-es Bandithoz?Normál motorozáshoz organikus vagy szinter a javaslat?Köszi a segítséget.


2017. február 11. 21:35
Profil

Motor: Bandit 600
Hozzászólás Re: Segítség - műszaki kérdések [moderált]
Köszi a segítséged!!!


2017. február 6. 11:02
Profil
Avatar

Motor: 1150 GS, Ty250, CB500 RR
Hozzászólás Re: Segítség - műszaki kérdések [moderált]
Eldugult az alapjárati fúvókád. ÉS azért veszi a gázt, mert még a főfuvi működik.

_________________
Bikes are living proof that God loves us and wants us to be happy.


2017. február 5. 13:38
Profil

Motor: Bandit 600
Hozzászólás Re: Segítség - műszaki kérdések [moderált]
Sziasztok!

Szeretnék egy kis szakmai segítséget kérni! 2004-es Bandit 600-s motorom van és minden télen havi egy alkalommal be szoktam pöccenteni. Három hete a nagy hidegek után szintén így tettem és azt tapasztaltam, hogy az egyes henger könyöknél alig melegszik. Már 15 perc járatás után üzemi hőfoknál sem sokat változott a többi hengerhez képest. Egyenetlen járás, kormos gyertya és mintha sorosról V-re váltott volna. Gyertya csere megtörtént, pipánál a kábelt 1cm visszavágtam, szikra rendeben. Ma beindítottam, hidegen pöccre indul, de az egyes henger nem akar úgy melegedni mint a többi. Üzemi hőfokon gázadásra és elvételre veszi a fordulatot. Gyertya kontroll, kicsit kormos az egyik pólus. Fűtetlen garázsban van.
Mi lehet a hiba oka? Köszi előre is!!!


2017. február 4. 17:06
Profil

Motor: Gsf 250
Hozzászólás Re: Segítség - műszaki kérdések [moderált]
Sziasztok!
Jó pár éve egy 250-es kisbanditot nyüstölök. Egy darabig (1,5 év) nem volt használva, majd újra üzembe lett állítva. Teljes karbi tisztításon + szinkronon esett át. A problémám az vele, hogy 5000-es és 6000-es fordulat között elkezd dadogni a motor, de ez a jelenség csak bemelegedve jön elő valamint közepes gáznál (ha nagyon kicsi vagy nagy gázt adok akkor nem dadog le),valamint a gyertyák kormolnak, ha alacsony (5000 alatt) megyek vele. A szerelő aki csinálta, azt mondja, hogy a karbin minden pöpec és mindent gyári alkatrészekkel pótolt, amit cserélni kellett rajta. A gyújtás elektronikára gyanakodik, de nem meri 100%-ra ezt állítani, így kicsit megakadt ez az ügy és tanácstalan vagyok. Valakinek volt korábban ilyen jellegű problémája? Esetleg van olyan kisbanditos sorstárs, aki egy próba erejéig megengedné, hogy kipróbálhassam, hogy valóban a gyújtás elektronika okozza a problémát?


2016. október 11. 19:53
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2926 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 147  Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség