Pontos idő: 2024. március 29. 5:52




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 366 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Következő
 Eladó motorok 
Szerző Üzenet
Avatar

Motor: GSF 1250N ( black )
Hozzászólás Re: Eladó motorok
B1200 írta:
Zoli írta:
Hát, ahogy öregszünk, megválunk a motoroktól. Én is eladtam a múlt héten a fiamét. :oops:

Már majdnem megkérdeztem mi lesz helyette :mrgreen: de látom nem a tiédről van szó. De mi lesz helyette a fiadnak :D :shock:


Nem szeretném, hogy motorozzon. :D Biciklizni se nagyon akar/tud. :) Számítógép, meg a Nintendó, az nagyon megy neki. Amúgy hála istennek nagyon szeret barkácsolni.
https://www.facebook.com/10001171036356 ... 2139632786
https://www.facebook.com/10001171036356 ... 9489633051

Meg zenélni is.
https://www.facebook.com/10001171036356 ... 3542748645
https://www.facebook.com/10001171036356 ... 1582748841
https://www.facebook.com/10001171036356 ... 0768275590

Szóval maradjon ezeknél a hobbiknál, nem kell erőltetni azt a motorozást. :D

_________________
Ha az autópályán haladván, egyszer csak vésztjósló menydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hid azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !


2021. május 17. 18:35
Profil
Avatar

Motor: R1250GS
Hozzászólás Re: Eladó motorok
Zoli írta:
Hát, ahogy öregszünk, megválunk a motoroktól. Én is eladtam a múlt héten a fiamét. :oops:

Már majdnem megkérdeztem mi lesz helyette :mrgreen: de látom nem a tiédről van szó. De mi lesz helyette a fiadnak :D :shock:


2021. április 9. 20:36
Profil
Avatar

Motor: GSF 1250N ( black )
Hozzászólás Re: Eladó motorok
karesz írta:
jedi írta:
..... Álltattam magam, hogy ha majd megnőnek a gyerekek, de az még 10+ sok év, szóval akkor meg már 60 leszek, lehet örülök, hogy élek, nem hogy motorozzak. :D .....


Naszóval:
Boldog születésnapot Jedi itt is ! :)
Jelzem 60 felett is van élet :) Csak az ember korának megfelelő motort kell választani ;) (bocs a fiatalabb márkatársaktól) és ugye kicsit öregurasabbra kell venni a tempót . Mondjuk a chopper kort még nem értem meg , de ami késik az azért egyszer eljön. Hosszú tél után hétfőn sikerült egy 350-es karikát tekerni hétfőn délután itt nyugat Dunántúlon és hát ahogy Bástya elvtárs mondta " amit szeretek magamban az a szerényég" szóval sikerült pár fiatalabb indiánt lerázni egyet meg körbemotorozni a zalai kanyarokban. Úgyhog megnyugodtam , innen marad a tőlem megszokott öreguras stílus.
Jegyezd meg az ember annyi idős amennyinek érzi magát i Egészség legyen , a többi meg megoldódik.

Üdv egy 60 feletti öreg motoros :)


Hát köszi Karesz . A korommal nem is volna gond, de nektek már kirepült a "kiscsirkétek", ellenben én meg még itt melengetem a szárnyaim alatt az enyéimet. A fő ok inkább ez. :D Szóval amennyit tudnék motorozni vele, annyiért nem éri meg fenntartani. Egyenlőre marad a robogó , aztán majd talán lecserélem valami kicsit nagyobbra, de tuti nem ekkorára. Lehet egy GS500-ba később beruházok, de jó pár évig biztosan nem veszek ilyen nagy cirkálót. Talán majd ha nyugdíjba megyek , veszek egy "nyugdíjasklubbajáró" kis Triumph Rocket 3-ast . :D

_________________
Ha az autópályán haladván, egyszer csak vésztjósló menydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hid azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !


2021. április 9. 16:01
Profil
Avatar

Motor: F900XR
Hozzászólás Re: Eladó motorok
Hát, ahogy öregszünk, megválunk a motoroktól. Én is eladtam a múlt héten a fiamét. :oops:


2021. április 9. 15:15
Profil
Avatar

Motor: R1250GS
Hozzászólás Re: Eladó motorok
Akkor ezek szerint maradhat a motorom még 10 évig :mrgreen: és öregurazhatok rajta :lol:
Bár bevallom őszintén semmivel sem érzem lassabbnak a vasat mint a GT volt- bár teljesen más karakterek az igaz. Viszont a magyar utakra ez ezerszer jobb a hosszabb rugóútjával. Így aztán Yossal két hete a Pásztó-Galyatető és Garadna völgy valójában úttalan útjain is simán siklottunk át- bár persze tudtuk hogy aszfaltot csak nyomokban tartalmazott az út.


2021. április 8. 7:25
Profil
Avatar

Motor: R 1200 GS Jawák
Hozzászólás Re: Eladó motorok
jedi írta:
..... Álltattam magam, hogy ha majd megnőnek a gyerekek, de az még 10+ sok év, szóval akkor meg már 60 leszek, lehet örülök, hogy élek, nem hogy motorozzak. :D .....


Naszóval:
Boldog születésnapot Jedi itt is ! :)
Jelzem 60 felett is van élet :) Csak az ember korának megfelelő motort kell választani ;) (bocs a fiatalabb márkatársaktól) és ugye kicsit öregurasabbra kell venni a tempót . Mondjuk a chopper kort még nem értem meg , de ami késik az azért egyszer eljön. Hosszú tél után hétfőn sikerült egy 350-es karikát tekerni hétfőn délután itt nyugat Dunántúlon és hát ahogy Bástya elvtárs mondta " amit szeretek magamban az a szerényég" szóval sikerült pár fiatalabb indiánt lerázni egyet meg körbemotorozni a zalai kanyarokban. Úgyhog megnyugodtam , innen marad a tőlem megszokott öreguras stílus.
Jegyezd meg az ember annyi idős amennyinek érzi magát i Egészség legyen , a többi meg megoldódik.

Üdv egy 60 feletti öreg motoros :)

_________________
Mielőtt kerékpárra ülsz, mindig húzd meg a dinamó csavarjait


2021. április 7. 20:09
Profil Honlap
Avatar

Motor: GSF 1250N ( black )
Hozzászólás Re: Eladó motorok
csomy írta:
Nem akarok sopánkodni, mert mindennek megvan a rendje meg az oka, de Jedi!
Mi történt?


Semmi különös. Évente nem megyek vele 2000Km-t se. Amióta meg Jack-től megvettem a nagy robogóját ( kb. 4-5 éve, mikor kimentek Írországba családostul ), azóta szegénykém meg főleg nem nagyon ment sokat, néha csak azért, hogy nehogy össze álljon benne valami. :D A "CSALÁD", meg a benti-itthoni meló annyira leterhel, hogy se időm, és őszintén szólva sokszor se kedvem kimenni motorozni, meg igazán szólva nem is nagyon van kivel erre felé már. Álltattam magam, hogy ha majd megnőnek a gyerekek, de az még 10+ sok év, szóval akkor meg már 60 leszek, lehet örülök, hogy élek, nem hogy motorozzak. :D Szóval lassan minden érv elfogyott a kicsikém mellől. Inkább beforgatjuk az árát ingatlanba, mert az elmúlt évekbe ez nagyon bejött nekünk, szóval megfialtatjuk az árát. Ha megmaradna, meg csak csökkenne, hisz már 12 éves volt idén. A robogó azért persze megmarad, mert az "hátasló".

Aztért lehet Kissa-val még kerülünk egy Mátrát a közeljövőben, mert megbeszéltük vele ( nem rég volt itt, amikor B1200-ék ), persze ha addig el nem adom. Érdeklődő az azért volt már rá, nem is egy. :D

_________________
Ha az autópályán haladván, egyszer csak vésztjósló menydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hid azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !


2021. április 7. 19:11
Profil
Avatar

Motor: GSF 1250N ( black )
Hozzászólás Re: Eladó motorok
B1200 írta:
A kutyafülét :!: :!: :!: Nem hogy jönnél velünk motorozni, kölkök már nagyok :mrgreen: :roll:


Nagyok ???? :o Nyócmeghárom ! :D

_________________
Ha az autópályán haladván, egyszer csak vésztjósló menydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hid azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !


2021. április 7. 18:57
Profil
Avatar

Motor: GSF-1250SA
Hozzászólás Re: Eladó motorok
Nem akarok sopánkodni, mert mindennek megvan a rendje meg az oka, de Jedi!
Mi történt?

_________________
CSapatkivonásra Oktatott Mesterséges Yodamásolat


2021. április 1. 5:54
Profil
Avatar

Motor: R1250GS
Hozzászólás Re: Eladó motorok
A kutyafülét :!: :!: :!: Nem hogy jönnél velünk motorozni, kölkök már nagyok :mrgreen: :roll:


2021. március 30. 17:23
Profil
Avatar

Motor: GSF 1250N ( black )
Hozzászólás Re: Eladó motorok
Nahh srácok ! Nalam is élérkezett a pillanat. Szóval ajánjátok bátran annak, a ki ilyet keres ! :D

https://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/gsf_1250_bandit/suzuki_gsf_1250_bandit_bandit-16881865

_________________
Ha az autópályán haladván, egyszer csak vésztjósló menydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hid azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !


2021. március 28. 14:43
Profil
Avatar

Motor: R1250GS
Hozzászólás Re: Eladó motorok
Hát nálam is eljött a csere ideje. Ha ismeretségi körben van aki ilyet szeretne, ajánljátok pls:
https://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuk ... t-12518255

ELKELT


2018. január 28. 17:32
Profil
Avatar

Motor: GSF 1250N ( black )
Hozzászólás Re: Eladó motorok
STom írta:
zöldi írta:
Az angol?

yes


Most akkor jappppán, vagy angol ? Meg van minden henger ? :) Adhatnál egy kis segítséget !!!! :D

_________________
Ha az autópályán haladván, egyszer csak vésztjósló menydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hid azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !


2017. április 20. 10:39
Profil
Avatar

Motor: GSF-1250SA
Hozzászólás Re: Eladó motorok
STom írta:
zöldi írta:
Az angol?

yes

MUHAHA!

_________________
CSapatkivonásra Oktatott Mesterséges Yodamásolat


2017. április 18. 9:03
Profil
Avatar

Motor: 1150 GS, Ty250, CB500 RR
Hozzászólás Re: Eladó motorok
Gratula! A nyomaték legyen veled :D

_________________
Bikes are living proof that God loves us and wants us to be happy.


2017. április 18. 9:01
Profil
Avatar

Motor: GSF 1250S
Hozzászólás Re: Eladó motorok
zöldi írta:
Az angol?

yes


2017. április 17. 21:05
Profil
Avatar

Motor: 1150 GS, Ty250, CB500 RR
Hozzászólás Re: Eladó motorok
Az angol?

_________________
Bikes are living proof that God loves us and wants us to be happy.


2017. április 17. 16:42
Profil
Avatar

Motor: GSF 1250S
Hozzászólás Re: Eladó motorok
Ugyan ilyen, csak szürke blokkal, 2x akkora dugókkal, nagy idommal (SA GT)


2017. április 14. 6:55
Profil
Avatar

Motor: R1250GS
Hozzászólás Re: Eladó motorok
STom írta:
K6-os 650S motorom keresi új gazdáját. Hátsó dobozzal, 40700 km-el. Ha érdekel valakit keressen bizalommal, vagy ha tudtok valakit akit érdekelne, léci szóljatok neki.

Mi lesz helyette? :?:
Az nem ér, hogy nekiállsz rejtélyezni, mint Szotyi kolléga! :D

_________________
If this is heaven, I'm not afraid of hell...


2017. április 13. 17:20
Profil ICQ
Avatar

Motor: GSF 1250S
Hozzászólás Re: Eladó motorok
K6-os 650S motorom keresi új gazdáját. Hátsó dobozzal, 40700 km-el. Ha érdekel valakit keressen bizalommal, vagy ha tudtok valakit akit érdekelne, léci szóljatok neki.


2017. április 13. 15:46
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 366 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség