Pontos idő: 2024. március 29. 5:39




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 183 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Következő
 Értelmetlen esések 
Szerző Üzenet
Avatar

Motor: GSF 600 S K4 (snassz szürke)
Hozzászólás Re: Értelmetlen esések
hara írta:
Főleg, ha remegő kezű, kezdő, de lagalább csinos, 18 éves ápolónő próbálja beleügyeskedni a szerszámot a kacsába :)
Nekem volt ilyen a szívkatéter műtét környékén. Vicces volt :)

Még csak ennyit mernek rájuk bízni. De erre a munkájukra még nem is érkezett panasz! :lol: :P

_________________
Attól még, hogy indexelek, nem biztos, hogy egyenesen megyek tovább!


2010. június 25. 9:56
Profil

Motor: Bandit 1250 SA
Hozzászólás Re: Értelmetlen esések
MLAci írta:
Jah, és a kacsa nem is olyan rossz, de az ágytáltól mentsen meg az ég :lol:


Főleg, ha remegő kezű, kezdő, de lagalább csinos, 18 éves ápolónő próbálja beleügyeskedni a szerszámot a kacsába :)
Nekem volt ilyen a szívkatéter műtét környékén. Vicces volt :)


2010. június 25. 9:08
Profil

Motor: bandit 250
Hozzászólás Re: Értelmetlen esések
a gyógytorna tényleg sokat segít...nekem 2x14 alkalom volt a bokámra, és ezalatt kb annyira sikerült helyrehozni, hogy ne bicegjek járás közben. Mondjuk a bokával az a "szerencse", hogy mikor mászkál az ember, akkor is tornázik, nyúlik. Viszont a kezet folyamatosan, tudatosan kell tornáztatni.

Jah, és a kacsa nem is olyan rossz, de az ágytáltól mentsen meg az ég :lol:

kitartás! ;)

mzsombor, az alkalom, és általában 45-60 perc (van ahol 30-35...)

_________________
Ismeretlen okból soha ne térj át a szemközti sávba!


2010. június 24. 23:42
Profil Honlap
Avatar

Motor: XJR 1200, FZ1 SA
Hozzászólás Re: Értelmetlen esések
Gergő, soha nem mond, hogy soha! ;) 2 év után tudtam megcsinálni az első fekvőtámaszt...de már egyre jobb, igaz nem 100%-os a csuklóm. Az elektromos kezelések és a gyógytorna csodára képesek.
A vállamat viszont lehet, hogy meg kell műteni, mert nem nagyon javul...pedig nem tört el.


2010. június 24. 9:13
Profil Honlap

Motor: Honda XL650V Transalp
Hozzászólás Re: Értelmetlen esések
Jobbulást!

A 3*15 az mi? Alkalom, perc, óra? Hónap?


2010. június 24. 8:25
Profil
Avatar

Motor: 1150 GS, Ty250, CB500 RR
Hozzászólás Re: Értelmetlen esések
Hajrá Gergő, reméljük aranyos tornásznénit kapsz :D

_________________
Bikes are living proof that God loves us and wants us to be happy.


2010. június 24. 6:28
Profil

Motor: Suzuki GSF 1200 S K1
Hozzászólás Re: Értelmetlen esések
Az a 10-15% sose fog helyrejönni. :( Most kb maximum fél cm-ert mozog a hüvelykújjam minden irányba, a csuklóm meg 10 fokot fog, hogyha leveszik a sínt. Szóval a 3*15 gyógytornával lesz 85-90%-os a jobb kezem.


2010. június 24. 5:32
Profil
Hozzászólás Re: Értelmetlen esések
Az azt jelenti, hogy a maradék 10-15% javulása 2 hónap.. De gyorsabb gyógyulást, és örülök, hogy egybe vagy..


Yoss írta:
Bagelo írta:
Halihó Mindenkinek!
A kezem sínben van, és alig mozognak az újjaim, a hüvelykújjam szinte nem is mozdul... Az orvosom szerint 10 nap után varratszedés és utána indul a gyógytorna, ami kegyetlen lesz, már most is kínoz egy kedves kiképzőtisztre hasonlító gyógytornász. Valószínű kb 85-90%-os lesz 3*15 gyógytorna után a kezem. :?

Vazz..ez mit jelent? Hogy sosem jön teljesen helyre ??? Nemá..fiatal vagy még ahhoz..csak meggyógyul, vagy mit jelent az 10-15% csökkenés??


2010. június 23. 22:53
Profil
Avatar

Motor: R1250GS
Hozzászólás Re: Értelmetlen esések
Bagelo írta:
Halihó Mindenkinek!
A kezem sínben van, és alig mozognak az újjaim, a hüvelykújjam szinte nem is mozdul... Az orvosom szerint 10 nap után varratszedés és utána indul a gyógytorna, ami kegyetlen lesz, már most is kínoz egy kedves kiképzőtisztre hasonlító gyógytornász. Valószínű kb 85-90%-os lesz 3*15 gyógytorna után a kezem. :?

Vazz..ez mit jelent? Hogy sosem jön teljesen helyre ??? Nemá..fiatal vagy még ahhoz..csak meggyógyul, vagy mit jelent az 10-15% csökkenés??

_________________
If this is heaven, I'm not afraid of hell...


2010. június 23. 16:59
Profil ICQ

Motor: Suzuki GSF 1200 S K1
Hozzászólás Re: Értelmetlen esések
Halihó Mindenkinek!

Köszi az együttérző hszeket!

Túl vagyok a műtéten, 1,5 órás volt és egy újjnyi dbot kellett pótolni az orsócsontom végébe, mert annyira összenyomódott a csontom... Ma, 48 órányi kötelező fekvés után lábra álltam, és végre felhútam egy alsógatyát :twisted: , most ez okozza a legnagyobb örömöt, no meg az, hogy már kacsáznom sem kell :D . Valószínű holnap hazaengednek!!!

A kezem sínben van, és alig mozognak az újjaim, a hüvelykújjam szinte nem is mozdul... Az orvosom szerint 10 nap után varratszedés és utána indul a gyógytorna, ami kegyetlen lesz, már most is kínoz egy kedves kiképzőtisztre hasonlító gyógytornász. Valószínű kb 85-90%-os lesz 3*15 gyógytorna után a kezem. :?

Vigyázzatok magatokra!

Üdv a B.A.Z.-megyei kórház Kézsebészeti részlegének 4. kórterméből, az első ágyról.


2010. június 23. 12:04
Profil
Avatar

Motor: R1250GS
Hozzászólás Re: Értelmetlen esések
csomy írta:
Nem szóltam.

Beszéltem vele, már túl van rajta. A körülményekhez képest jól van. Részleteket holnap majd ő maga közöl.

_________________
If this is heaven, I'm not afraid of hell...


2010. június 22. 11:35
Profil ICQ
Avatar

Motor: GSF-1250SA
Hozzászólás Re: Értelmetlen esések
Nem szóltam.

_________________
CSapatkivonásra Oktatott Mesterséges Yodamásolat


2010. június 22. 11:04
Profil
Avatar

Motor: GSF 600 S K4 (snassz szürke)
Hozzászólás Re: Értelmetlen esések
csomy írta:
Bagelot ma műtik. Szerdán jön ki a kórházból.
/Milyen kézműtét az, ami három nap bentfekvést igényel? :S /

"...lehet akkora db-ot kell pótolni, hogy a csípőlapát csontomból vesznek ki egy kis db-ot és azzal pótolják a hiányt. Szóval nemtom hány helyen nyitnak majd fel Szóval csontpótlás lesz, amit lemezzel és csavarokkal rögzítenek majd..."

_________________
Attól még, hogy indexelek, nem biztos, hogy egyenesen megyek tovább!


2010. június 22. 10:37
Profil
Avatar

Motor: GSF-1250SA
Hozzászólás Re: Értelmetlen esések
Bagelot ma műtik. Szerdán jön ki a kórházból.
/Milyen kézműtét az, ami három nap bentfekvést igényel? :S /

_________________
CSapatkivonásra Oktatott Mesterséges Yodamásolat


2010. június 21. 19:03
Profil
Avatar

Motor: GSF 600 (2004) Naked
Hozzászólás Re: Értelmetlen esések
Sziasztok!

Bagelo, gyógyúlj meg! Remélem teljesen rendbejössz! ;)
Most olvastam/néztem a képeket, nem semmi... :shock:

_________________
Gangsta

GSF600K4 Bandit


2010. június 21. 14:40
Profil Honlap
Avatar

Motor: R 1200 GS Jawák
Hozzászólás Re: Értelmetlen esések
Bagelo jobbulást . Bár kissé megkéstem , nem voltam netközelben.

_________________
Mielőtt kerékpárra ülsz, mindig húzd meg a dinamó csavarjait


2010. június 20. 19:36
Profil Honlap
Avatar

Motor: R1250GS
Hozzászólás Re: Értelmetlen esések
maguhs írta:
Én is úgy gondolom, hogy mindent megbeszéltünk amit meg lehetett. Csak azért írtam a legutóbbi hozzászólást, mert írtad, hogy kíváncsi vagy, mivel fogják indokolni. Azzal amit ott leírtam, legyen az bármilyen elfogadhatatlan is számodra, ez a gyakorlat. Széles utat, két óra és indulok szigligeten át a déldunántúlra!

Jó utat! Irigyellek, de nem baj legközelebb én megyek és te maradsz :)

_________________
If this is heaven, I'm not afraid of hell...


2010. június 18. 17:14
Profil ICQ

Motor: 2001 Suzuki Bandit GSF 1200 S
Hozzászólás Re: Értelmetlen esések
Én is úgy gondolom, hogy mindent megbeszéltünk amit meg lehetett. Csak azért írtam a legutóbbi hozzászólást, mert írtad, hogy kíváncsi vagy, mivel fogják indokolni. Azzal amit ott leírtam, legyen az bármilyen elfogadhatatlan is számodra, ez a gyakorlat. Széles utat, két óra és indulok szigligeten át a déldunántúlra!


2010. június 18. 13:01
Profil
Avatar

Motor: R1250GS
Hozzászólás Re: Értelmetlen esések
maguhs írta:
Ha az út előtte is szar volt, akkor tudtátok, hogy rossz az út, de Bagelo ennek tudatában rosszul választotta meg a sebességet, túl gyorsan ment ahhoz, hogy be tudja venni a kanyart.
Tehát "nem az útviszonyoknak megfelelően vezetett."
Ez lesz az indokolás.

Mint már előzőleg leírtam, az út minősége NEM indolkolta a balesetet és Bagelo NEM ment gyorsan. Nem a sebesség miatt nem vette be a kanyart, hanem mert hibázott. Meg sem próbálta bevenni a kanyart. Nézd meg a képeket, Csomynak is vannak sztem meg Bagelonak is.
Én abban a kanyarban (nevezzük inkább ívnek) 120 körül mentem minden gond nélkül.
Azt gondolom, hogy mindent elmondtam amik akartam, a további ismételgetést feleslegesnek tartom, így részemről lezárom a témát. Ha majd történik valami akkor folytathatjuk, de ez most már parttalan.

_________________
If this is heaven, I'm not afraid of hell...


2010. június 18. 11:02
Profil ICQ

Motor: 2001 Suzuki Bandit GSF 1200 S
Hozzászólás Re: Értelmetlen esések
Yoss írta:
Hát majd meglátjuk.
Az út minősége egyébként szar volt, de NEM annyira, hogy ez a baleset okozója lehetne. Igazából semmi olyan körülmény nem volt, amit ráhúzhatnának Bagelora.. Ezért mondom, hogy (jogszerűen) nem meszelhetik el. Amikor elérte az út szélét, szerintem már 60-nál nem mehetett többel. Az út szélétől az a pont, ahol a motor megállt, kb. 10m-re volt, menetirányban előre. Ha gyorsan ment volna, nem oda érkezik. Féknyom semmi, tehát még azt sem mondhatják, hogy döngetett, de az utsó pillanatban fékezett le.. Egyszerűen hibázott, ami bárkivel előfordulhat és nem szabálysértési tétel a véleményem szerint.
Szal kíváncsi leszek, mivel próbálják indokolni ha elmeszelik..


Ha az út előtte is szar volt, akkor tudtátok, hogy rossz az út, de Bagelo ennek tudatában rosszul választotta meg a sebességet, túl gyorsan ment ahhoz, hogy be tudja venni a kanyart.

Tehát "nem az útviszonyoknak megfelelően vezetett."
Ez lesz az indokolás.


2010. június 18. 9:21
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 183 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség