Pontos idő: 2024. március 28. 9:28




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 70 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő
 Humor 
Szerző Üzenet
Avatar

Motor: Bandit 1250
Hozzászólás Re: Humor
Ja és a kedvencem :mrgreen:

A kisegér megy a sivatagban.
Már majdnem éhen hal, amikor szomjan hal.


2010. augusztus 24. 19:38
Profil
Avatar

Motor: Bandit 1250
Hozzászólás Re: Humor
A milliomos horgászik a parton, csörög a mobilja.
A lánya az, felveszi:
- Apu most láttam egy szuper kocsit, megvehetem?
- Mennyi?
- 50000 dollár.
- Vegyed.
Két perc múlva megint csörög, most a fia hívja:
- Apu láttam egy nagyon jó jachtot, megvehetem?
- Mennyi?
- 100000 dollár.
- Vegyed.
Horgászik tovább, és nemsokára kifogja az aranyhalat.
Látja, hogy kicsi, vékony ezért visszadobja.
Az aranyhal odaszól:
- És a három kívánság?
- Mondjad b...meg!


2010. augusztus 24. 19:36
Profil
Avatar

Motor: GSF 600 (2004) Naked
Hozzászólás Re: Humor
Ticu írta:
Csak azt nem tudom, hogy miből élnek a fiúk?! :roll: Egy ismerős ide cserélte be a "patkány" gépét és elhozott egy drágábbat. No de jelenleg is annyiért árulják, amennyiért beszámították neki. És gondolom ebből az árból már csak engedni fognak. Na most ha minden verdával ezt csinálják, akkor hol a biznisz? Vagy lehet, hogy amit kp-re vesznek azon van a nagy pénz? :-k

Esetleg pénzmosoda, az autós/motoros bizniszen a bukta pedig belefér... :smt115
szerk: Váhhááá... Szalai-ék csinálják... :shock: Khhmm... Nem rokonaim!! :)

_________________
Gangsta

GSF600K4 Bandit


2010. augusztus 24. 14:50
Profil Honlap
Avatar

Motor: GSF 600 S K4 (snassz szürke)
Hozzászólás Re: Humor
Csak azt nem tudom, hogy miből élnek a fiúk?! :roll: Egy ismerős ide cserélte be a "patkány" gépét és elhozott egy drágábbat. No de jelenleg is annyiért árulják, amennyiért beszámították neki. És gondolom ebből az árból már csak engedni fognak. Na most ha minden verdával ezt csinálják, akkor hol a biznisz? Vagy lehet, hogy amit kp-re vesznek azon van a nagy pénz? :-k

_________________
Attól még, hogy indexelek, nem biztos, hogy egyenesen megyek tovább!


2010. augusztus 19. 6:44
Profil
Avatar

Motor: 1.2-es Börzsönyi szürkemarha
Hozzászólás Re: Humor
Ezek az arcok a csonti-car-nál mindig hatalmasat alkotnak :)

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ferrari ... le-3971797


http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki ... xu-4071662


más:
http://www.hasznaltauto.hu/auto/alfa_ro ... uk-4017308


2010. augusztus 18. 23:05
Profil
Avatar

Motor: Bandit 1250
Hozzászólás Re: Humor
Keleti Bölcsesség

Egy nő kérdezi:
- Mester, nem értem miért van az, hogy ha egy férfi több nővel
szeretkezik akkor Bajnok hírében áll. Ellenben, ha egy nő szeretkezik
több férfivel, azon nyomban kurvának tekintik. Ez nem igazságtalanság?

A Mester válaszol:
- Erőltesd meg magad és gondolkozz...egy kulcs, amely több zárat is
kinyit, az "mester" kulcs, elismerésre méltó. Ellenben, ha egy zárat
több, különböző kulccsal lehet kinyitni.... Semmire se jó.


2010. augusztus 12. 20:29
Profil
Avatar

Motor: Bandit 1250
Hozzászólás Re: Humor
kolixx írta:
Talán humoros :)

Ma egy ilyen mondat hagyta el a számat: "Kettesben nem tudom bejárni Európát."

Mielőtt valaki azt hiszi, unnám a kedves hölgytársaságot, korrigálnék. Egy CBR1000RR-el volt szerencsém menni csöppet. Szánalmas kis pondrónak éreztem magam utána. Azt a tempót amivel én már komolyan a motor végénél járok kanyargás közben (130-140), ezen a motoron KETTESBEN hoztam, és ekkor volt a maximális teljesítmény tartomány a fordulatszámmérő. A többi fokozat csak azért van, hogy a fülünket kímélje. És rendesen kívánta a gázt, fejben elfáradtam, annyit kellett fékezni magam :D

Gonosz találmány az ilyen motor :D

Viccesnek gondoltam én is amikor az egyik cimborám azt mondta, hogy a 600as Kawája egyesben 160 at megy :!: De aztán kipróbáltam :o igazat mondott :!: Megjegyzem a 600as Gixernek 125 a vége egyesben.


2010. augusztus 12. 20:25
Profil
Avatar

Motor: Yamaha XT 660 R '04
Hozzászólás Re: Humor
Talán humoros :)

Ma egy ilyen mondat hagyta el a számat: "Kettesben nem tudom bejárni Európát."

Mielőtt valaki azt hiszi, unnám a kedves hölgytársaságot, korrigálnék. Egy CBR1000RR-el volt szerencsém menni csöppet. Szánalmas kis pondrónak éreztem magam utána. Azt a tempót amivel én már komolyan a motor végénél járok kanyargás közben (130-140), ezen a motoron KETTESBEN hoztam, és ekkor volt a maximális teljesítmény tartomány a fordulatszámmérő. A többi fokozat csak azért van, hogy a fülünket kímélje. És rendesen kívánta a gázt, fejben elfáradtam, annyit kellett fékezni magam :D

Gonosz találmány az ilyen motor :D

_________________
Kutatásra és Orgyilkosságra Létrehozott Ikerhorizontális Xenonmeghajtású eXkavátor
Kép


2010. augusztus 12. 15:20
Profil YIM
Avatar

Motor: Bandit 1250
Hozzászólás Re: Humor
Vagyonvizsgálat

Menekül a csiga az erdőből. Találkozik a rókával.
- Mi van csiga, belőttél, hogy így tepersz?
- Á, dehogy! Itt az APEH, vagyonvizsgálat lesz.
- Na és?
- Hát tudod, nekem is van egy saját házam, az asszonynak is, meg a gyerekeknek is. Gondolhatod!

Elgondolkodik a róka, majd ő is futni kezd. Találkoznak a gólyával. Megszólítja a ravaszdit:
- Mi van róka, hova futsz ilyen gyorsan?
- Nem hallottad? Kiszállt az APEH az erdőbe, vagyonvizsgálatra.
- És akkor mi van?
- Hát nekem is drága bundám van, az asszonynak is, a gyerekeknek is. Gondolhatod!

A gólya nagyon csodálkozik, majd kis gondolkodás után magabiztosan rákezdi:
- Hát fiúk nekünk ezen a ronda fészken kívül aztán igazán semmink sincs. Az is mindig össze van szarva, tehát csúnya is, olcsó is - szóra sem érdemes.

Mire a csiga loholás közben visszaszól:
- Nana gólya! Fél év itthon, fél év külföldön - miből?!!?

Ül a koldus az aluljáróban, szegénynek hiányzik mind a két lába. Egy ember, bedob egy ezrest a kalapjába és mondja :
- Papa tessék itt egy ezres, vegyél rajta új cipőt.
A koldus egészen elkeseredik, elkezd sírni, hogy mondhat valaki neki ilyent. Olyan keservesen sír, hogy megkérdezi egy rendőr, mi baja. Az elmondja.
- Miért nem rúgtad seggbe? - kérdi a rendőr.
A koldus egészen kiborul, olyannyira, hogy beviszik az idegosztályra. Megkérdezi tőle az orvos, hogy miért van ennyire elkeseredve. Elmondja.
- Nyugalom, nyugalom, mondja az orvos. Majd mi itt talpra állítjuk!


2010. augusztus 10. 19:41
Profil
Avatar

Motor: Bandit 1250
Hozzászólás Re: Humor
Bankautomata. Férfi:

1) Bedugod a kártyát.
2) Beütöd a PIN kódot.
3) Beütöd az összeget.
4) Elveszed a pénzt, kártyát, szelvényt.

Bankautomata. Nő:
1) Kotorászol a táskádban, míg megtalálod a kártyádat.
2) Bedugod.
3) Bedugod fordítva.
4) Megkeresed a noteszedet a táskádban.
5) Beütöd a PIN kódot.
6) Beütöd a PIN kódot még egyszer.
7) Ellenőrzöd a noteszedben, és beütöd a helyes PIN kódot.
8) Beütöd az összeget.
9) A monitor üvegében visszatükröződve látod, hogy elkenődött a rúzsod. Kijavítod.
10) Elveszed a pénzt.
11) A térdeden egyensúlyozod a táskád, és kotorászol a pénztárcád után.
12) Elteszed a pénzt.
13) Ellenőrzöd a rúzst.
14) Gondolkodsz, hogy mit felejtettél el. Elveszed a kártyát is.


2010. augusztus 10. 19:20
Profil
Avatar

Motor: R1250GS
Hozzászólás Re: Humor
csomy írta:
Ha a metzeler ezt tényleg megcsinálta, egyszer tuti kell egy ilyen :D

Link!


Amíg láccik a telefánk, addig nem vagy elég ügyi ;)

_________________
If this is heaven, I'm not afraid of hell...


2010. június 29. 9:34
Profil ICQ
Avatar

Motor: GSF-1250SA
Hozzászólás Re: Humor
Ha a metzeler ezt tényleg megcsinálta, egyszer tuti kell egy ilyen :D

Link!

_________________
CSapatkivonásra Oktatott Mesterséges Yodamásolat


2010. június 29. 9:11
Profil
Avatar

Motor: GSX 1400 K6
Hozzászólás Re: Humor
Laci írta:
...meséld el újra, hogy fogtad el tegnap a Lajos foxiját azzal a zseniális trükkel!...

Nem foxi az, hanem ulti. :mrgreen:


2010. június 26. 19:09
Profil
Avatar

Motor: Bandit 1250
Hozzászólás Re: Humor
*Tökéletes feleség szavai a férjéhez:* * "Teszed le rögtön azt a porszívót! Romba döntöd az illúzióimat. Ilyet csak homokosok tesznek, ráadásul megmelegszik a söröd, amit most töltöttem ki...." "Inkább turkálok valamit a sarki bálásnál, mert utánaszámoltam, ennek a szoknyának az árából pont két rekesz sört vehetek neked." "Imádom, ahogy szellentesz mikor mellém bújsz, mert érzem, hogy mellettem igazán tudsz lazítani egy feszültségekkel teli, nehéz nap után." "Frappáns ötlet volt drágám, hogy a koszos zoknidat az asztalon tárolod. Így mindig szem előtt van, és biztosan nem felejtem el kimosni." "Milyen kedves Tőled, hogy felhajtva hagyod a WC ülőket, így megspórolsz nekem egy mozdulatot, amikor ki akarom sikálni." "Milyen figyelmes Tőled, hogy nem emlékeztetsz állandóan a koromra! Bezzeg a bunkó kolegáim egy rakás virágot adtak szülinapomra. Alig bírtam hazacipelni. Nincs is ennyi vázánk. Meg jó, hogy minden este legurítasz egy pár sört, így az üres üvegeket vázának használhatom." "Már megint színjózan vagy, hányszor mondjam még, hogy sokkal aranyosabb vagy egy kis szalonspiccel? Sipirc a kocsmába, és 4 féldeci előtt haza ne gyere nekem,mert nem foglak beengedni." "Légy szíves hangosítsd fel a tevét, hogy a konyhában is halljam a meccset!" "Már megint frissen borotválkozva bújsz hozzam? Hányszor mondjam még, hogy nincs férfiasabb a két napos borostánál?" "Kérlek, meséld el újra, hogy fogtad el tegnap a Lajos foxiját azzal a zseniális trükkel!" "Mindenképp tudd meg kérlek, hogy mit rakott édesanyád a borsos tokányba, amitől olyan finom lett, mert legközelebb nem akarom ezzel az anyámtól eltanult amatőr kotyvasztással terhelni a gyomrodat." "Nagyon rendes tőled az a törődés, ahogy olykor az egész éjszakát rászánod arra, hogy a Vén Diófában szegény Jenő lelkét ápold, hisz mióta otthagyta a neje, valóban senkije sincsen, akitől egy jó szóra számíthatna. Ha úgy látod, hogy rosszul esik neki, hogy te már hajnali háromkor hazajössz, inkább maradj még vele, ne maradjon tüske szerencsétlenben!" "Persze, sétáljunk vissza, magam is szívesen körbejárnám még néhányszor azt a gyönyörű Porschét!" "Most menj lángosért! Ott áll a büfé előtt az a tangás lány, akit a parton mutattam neked. Most megnézheted közelebbről." "Úgy szeretem nézni az arcodon azt a feszült figyelmet, amint a számítógépeden játszol."*


2010. június 26. 19:04
Profil
Avatar

Motor: GSF 600 S K4 (snassz szürke)
Hozzászólás Re: Humor
Kép

_________________
Attól még, hogy indexelek, nem biztos, hogy egyenesen megyek tovább!


2010. május 6. 11:19
Profil
Avatar

Motor: GSX 1400 K6
Hozzászólás Re: Humor
Kínai fogamzásgátló tabletta magyar nyelvű tájékoztatója. Az OGYI úgy visszavágta, mint a kertajtót. A fogalmazványt eredeti írásmódban, módosítás nélkül tesszük közzé.


"Köszöni a miénk cég hogy ön választja miénk által gyártódott fogamzódás gátlásos pirula.
Kérni hogy nagyon fontos ez a tájékoztató hogy Ön elolvasni és utasítások fenntartani. Nem fenntartja miénk cég nem tart felelősség de más esetben nem tart felelősség fenn szintén.
Pirula rendszerben nyelése naponként este vagy reggel meggátolódik hogy Ön belees a teherbe. Ha nem rendszerben nyelés, előfordulása Ön belees a teherbe növekedett valószínűséggel bír. A pirula evése vízet követéssel valósul meg, úgy jó. Pirulát megharapni nem kell, a maga teljességében nyelendő bele Önnek szervezetében.
Nem használ hashajtó rossz mert Ön teherbe lehet beleesve ha felszívódás előtti hasmegy.
Nem hány magatol, nem jó. Teherbe beleeshet ha hány magának ujjától. Van étel gátolja pirula effektus. Nem eszi ilyen etel pirula nyelésének előtte és után 2 óra minimum.
Beveszese pirulanak harom hetet egyszerre rendszeres, utana követőt vár, hogy Ön vére folyása kezdődik. Ez általánosságot megvéve egy hét.
Egy nap vére folyása követőt pirula ismét nyeldes. Összes idő négy hét ami menzesz ciklus és Ön nyeldes pirula három hét és nem nyeldes egy hét. Ha kihagy pirula nyelése nem csinál szexuális dolog egy hét.
Egyéb eshetőség Ön belees a teherbe. Ha kihagy kettő pirula nyelése nem csinál szexuális dolog következő ciklus kezdete egy hét után való.
Mellékes effektusokkal van: Ön elhány magát, első esetnél kivérezi magát nem megfelelő időpontnál (dátum), feje szédül, hasa fáj, érének dagadása, fájás Ön testének változatos pontokjai, extreme lehetségesség szőrszálnövekedés Ön testének helyein Önnek kényes és esztétitikátalan.
Fontos! Nem nyeldesi pirula annak esete alkalmával hogy Ön korábban beleesett a teherbe és teher állapot azóta fennáll Önnek!
Nem nyeldesi pirula annak esete fennforog hogy Ön hím: kizárólagos csak nőstény nyeldes pirula.
Nem nyeldesi pirula amikor Önnek mája elégtelen vagy Önnek szíve ritmusosan zavart.
Egyéb mellékes effektusokért és kockázat mértékekért kérdeződjön Önnek orvos vagy gyógyszert készítő szakember.
Reméljük jól használ. Köszönünk Önnen bizalom neki miénk cégnek, hogy miénk terméket Ön nyeli."


2010. március 1. 12:41
Profil
Avatar

Motor: GSF 600 S K4 (snassz szürke)
Hozzászólás Re: Humor
A válság hatása: logók

_________________
Attól még, hogy indexelek, nem biztos, hogy egyenesen megyek tovább!


2009. október 21. 11:18
Profil
Avatar

Motor: 1.2-es Börzsönyi szürkemarha
Hozzászólás Re: Humor
:haha:


2009. október 12. 17:38
Profil
Avatar

Motor: 1200 S
Hozzászólás Re: Humor
Zuhan az utasszállító repülőgép az óceán felett. A
kapitány beleszól a mikrofonba:
– Hölgyeim és uraim. Gépünk mindhárom hajtóm
űve leállt. Kényszerleszállásra nincs lehetőség.
Mindnyájan el fogunk pusztulni. Senki sem fogja
túlélni a katasztrófát. Döbbent csend.
Egyszer csak felugrik egy utas, és ordítani kezd:
– Valaki éreztesse velem utoljára, hogy nő vagyok!
Mire egy férfi leveti az ingét, és odadobja neki:
– Nesze baszd meg, vasald ki!


2009. október 12. 16:47
Profil

Motor: bandit 250
Hozzászólás Re: Humor
de legalább a maga értelmi szintjén logikusan gondolkodott :-D

_________________
Ismeretlen okból soha ne térj át a szemközti sávba!


2009. október 12. 11:33
Profil Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 70 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség